The division i kupno

Pytanko do ludzi, którzy lepiej się znają na sytuacji the division niż ja. Opłaca się tą grę kupować czy ona umrze albo przejdzie na f2p za niedługo?
Wiem że gra posiada jeszcze bugi, bugi i problemy, ale czy ubisoft naprawia tę błędy? Wiadomo gra ubisoftu i tu się też martwię czy gra zaraz nie dostanie mikrotransakcji a potem nie zostanie zamknięta?

Ogólnie opłaca się kupować według kogoś czy nie bardzo?

Dziękuje z góry za odpowiedzi

Ja bym się wstrzymał do czasu wyjścia wszystkich dodatków (o ile wyjdą) Niby nowy dodatek wprowadził do gry coś ala rifty z diablo, ale jak to obecnie teraz wygląda i ile ludzi gra i czy naprawiają błędy to nie mam pojęcia, bo rzuciłem to w kąt.

jak coś to mam konto, nie liczę na jakięś duże pieniądze, oddam za jakiś kluczyk steam z G2A do 30 PLN, jakbyś był zainteresowany to pisz...

Ja bym się wstrzymał do czasu wyjścia wszystkich dodatków (o ile wyjdą) Niby nowy dodatek wprowadził do gry coś ala rifty z diablo, ale jak to obecnie teraz wygląda i ile ludzi gra i czy naprawiają błędy to nie mam pojęcia, bo rzuciłem to w kąt.

Czemu by miały nie wyjść skoro 3 już wyszły (2 darmowe i 1 płatny)?

Hej ,

gre warto kupić już teraz.

Dlaczego?

Poniewaz na drugi płatny dodatek trzeba czekać do stycznia 2017 nie mówiąc o kolejnych dodatkach które bedą wychodzić do końca 2017 roku. Co bedzie dalej tego nikt nie wie, ale napewno zależy od ilości graczy i sprzedaży gry.

Teraz twórcy skupiają sie na naprawianiu tego co im nie wyszło od premiery.

Na dniach wyjdzie patch 1.4 który jest chwalony przez graczy co grają na pts.

Pozatym firma odpowiedzialna za grę, zaczęła słuchać graczy stad ten nowy patch.

Warto kupić, warto grać i warto czekać na nowe dodatki.

Co do ilości graczy to sa i bedą, nie ma sie co przejmować.

Hej ,

gre warto kupić już teraz.

Dlaczego?

Poniewaz na drugi płatny dodatek trzeba czekać do stycznia 2017 nie mówiąc o kolejnych dodatkach które bedą wychodzić do końca 2017 roku. Co bedzie dalej tego nikt nie wie, ale napewno zależy od ilości graczy i sprzedaży gry. 

Teraz twórcy skupiają sie na naprawianiu tego co im nie wyszło od premiery. 

Na dniach wyjdzie patch 1.4 który jest chwalony przez graczy co grają na pts.

Pozatym firma odpowiedzialna za grę, zaczęła słuchać graczy stad ten nowy patch. 

Warto kupić, warto grać i warto czekać na nowe dodatki. 

Co do ilości graczy to sa i bedą, nie ma sie co przejmować. 

A jest co robić po wbiciu max levela, zakończeniu zadań fabuły czy tylko grind i podziemia?
Ogólnie jestem graczem bardziej PVE, więc strefa mroku do mnie nie przemawia

A jest co robić po wbiciu max levela, zakończeniu zadań fabuły czy tylko grind i podziemia?
Ogólnie jestem graczem bardziej PVE, więc strefa mroku do mnie nie przemawia

Mrą gra to takie diablo i poe przeniesione w fps.

Po wbiciu max poziomu farmi sie itemy. A to sie robi w podziemiach i strefie mroku, która dostarcza czasami wrażeń:)

Jesli lubisz gry takie jak diablo, path of exile i torchlight to warto kupić ta grę. Ale jeśli szukasz gry typowo mmo takiej jak WoW, aion, tera itd o sobie odpuść bo sie zawiedziesz.

Gra jest fajna , grywalna ale tylko wtedy gdy jesteś świadomy tego w co grasz :)

Pozdrawiam

Mrą gra to takie diablo i poe przeniesione w fps. 

Po wbiciu max poziomu farmi sie itemy. A to sie robi w podziemiach i strefie mroku, która dostarcza czasami wrażeń:)

 

Jesli lubisz gry takie jak diablo, path of exile i torchlight to warto kupić ta grę. Ale jeśli szukasz gry typowo mmo takiej jak WoW, aion, tera itd o sobie odpuść bo sie zawiedziesz.

 

Gra jest fajna , grywalna ale tylko wtedy gdy jesteś świadomy tego w co grasz 

 

Pozdrawiam 

Strefa mroku to strefa pvp (chyba że się mylę) więc mnie nie interesuję.
Podziemia to coś bardziej dla mnie, ale czy są one na tyle ciekawe by utrzymać gracza czy to tylko powtarzające się lokacje, które znudzą się po 3-4h?

Strefa mroku to strefa pvp (chyba że się mylę) więc mnie nie interesuję.
Podziemia to coś bardziej dla mnie, ale czy są one na tyle ciekawe by utrzymać gracza czy to tylko powtarzające się lokacje, które znudzą się po 3-4h?

Ciężko powiedzieć czy ci się znudzi czy nie. Te podziemia w pewnym sensie są generowane losowo, jednak po pewnym czasie skumasz że wyglądają podobnie. Największa zabawa jest w grupie 4 osobowej.

Ja mam przegrane póki co 380h i jeszcze mi się nie znudziło, bo lubię taką rozgrywkę, która bardzo przypomina mi diablo i poe.

Co do strefy mroku to jest to miejsce gdzie:

- pvp jest otwarte, tzn każdy może cię zaatakować i ukraść ci itemy które masz w plecaku (itemy zdobyte w strefie mroku, których nie zdarzyłeś przetransportować smigłowcem:P)

- możesz farmić itemy z mobów i bossów platajacych sie po swiecie, ale i tak musisz sie liczyc z tym ze zanim przetransportujesz itemy to moze ci ktos je zabrac:)

ja osobiście spotykam w SM wielu graczy co chcą się dołaczyć do wspólnego przemierzania tej strefy, czasami organizujemy 2 grupki po 4 osoby i spokojnie sobie gramy nie mając wiekszych problemow z innymi graczami

Ciężko powiedzieć czy ci się znudzi czy nie. Te podziemia w pewnym sensie są generowane losowo, jednak po pewnym czasie skumasz że wyglądają podobnie. Największa zabawa jest w grupie 4 osobowej. 

Ja mam przegrane póki co 380h i jeszcze mi się nie znudziło, bo lubię taką rozgrywkę, która bardzo przypomina mi diablo i poe.

 

Co do strefy mroku to jest to miejsce gdzie:

- pvp jest otwarte, tzn każdy może cię zaatakować i ukraść ci itemy które masz w plecaku (itemy zdobyte w strefie mroku, których nie zdarzyłeś przetransportować smigłowcem:P)

- możesz farmić itemy z mobów i bossów platajacych sie po swiecie, ale i tak musisz sie liczyc z tym ze zanim przetransportujesz itemy to moze ci ktos je zabrac:)

ja osobiście spotykam w SM wielu graczy co chcą się dołaczyć do wspólnego przemierzania tej strefy, czasami organizujemy 2 grupki po 4 osoby i spokojnie sobie gramy nie mając wiekszych problemow z innymi graczami

W sumie te podziemia to może coś dla mnie sam lubię diablo i grywam (teraz rzadziej bo jakoś mi się już nie chcę)

Strefa mroku to nie dla mnie pvp, nie lubię.
A jak jest z farmieniem tych itemów? Bo słyszałem że podobno leci jak w diablo 1mln beznadziejnych itemów a potem jeden dobry

A jak jest z farmieniem tych itemów? Bo słyszałem że podobno leci jak w diablo 1mln beznadziejnych itemów a potem jeden dobry

Jak szukasz tego jednego itemu co potrzebujesz to jasne ze pozostałe sa be, ale tak jest w każdej grze :)

na pocieszenie jest fakt ze po patchu 1.4 łatwiej bedzie zdobyć dobry ekwipunek nawet grając solo.

Jak szukasz tego jednego itemu co potrzebujesz to jasne ze pozostałe sa be, ale tak jest w każdej grze 

 

na pocieszenie jest fakt ze po patchu 1.4 łatwiej bedzie zdobyć dobry ekwipunek nawet grając solo.

Wiesz skoro z bossa raidu potrafią polecieć 2/3 itemy i każdy jest gorszy a boss silniejszy to tak średnio że szukam 1 itemka

Aż tyle daje ten patch 1.4? ten patch aż tyle zmienia naprawia czy co?

Patch 1.4 poprawia w grze to na co ludzie narzekali po premierze i pozniejszych łatach.

Tworcy sluchaja teraz graczy i naprawde sie przykladaja do naprawienia tego co zepsuli w grze wczesniej i co nie podobalo sie graczom.

Jesli ubisoft bedzie trzymal sie na uboczu i pozwoli tworca zajmowac sie tak ta gra jak teraz to gra zacznie odrabiac straty i zyska wielu nowych graczy.

Okej to się w sumie przekonałem się najwyżej se jeszcze przejże patch 1.4, poprzednie i posłucham opinii innych na temat patchy

Czemu by miały nie wyjść skoro 3 już wyszły (2 darmowe i 1 płatny)?

Bo Ubi Twierdzi że nie podoba im się kształt w jakim się gra znajduje i już pracują nad kontynuacją dodatkowo wiedzą że popełnili parę błędów produkcyjnych z których nie mogą się wycofać a dodatkowo nie chce im się dalej brnąć tą więc rozważają zaprzestanie robienia dalszych dodatków i skupienie na nowej części a tego czasu polecają nowego Ghost Recona Wildlands.

Bo Ubi Twierdzi że nie podoba im się kształt w jakim się gra znajduje i już pracują nad kontynuacją dodatkowo wiedzą że popełnili parę błędów produkcyjnych z których nie mogą się wycofać a dodatkowo nie chce im się dalej brnąć tą więc rozważają zaprzestanie robienia dalszych dodatków i skupienie na nowej części a tego czasu polecają nowego Ghost Recona Wildlands.

1.Jakie błędy popełnili?

2.Przypadkiem the division nie robi odział od ubi czyli massive a za ghosta nie jest odpowiedzialny ubi paris?

3.Gra prawdopodobnie po najnowszym patchu wróci na dobry tor to czemu mają ją zamykać itd.?

Po Ubisofcie nie spodziewałbym się cudów, które uratują grę... W sumie to po nich nie spodziewałbym się niczego innego, jak zamykania każdej gry, która nie przynosi im kosmicznych zysków na bieżąco...

Po Ubisofcie nie spodziewałbym się cudów, które uratują grę... W sumie to po nich nie spodziewałbym się niczego innego, jak zamykania każdej gry, która nie przynosi im kosmicznych zysków na bieżąco...

Przeczytałeś chociaż co ma zmienić patch który ma jutro wejść na serwery? Jeśli nie to czy chociaż sprawdziłeś jakie opinie są o nadchodzącej łatce?

Wszyscy zgodnie twierdzą, że w 1.4 Division będzie taki jaki powinien być. I że gra nareszcie staje się grywalna.

Przeczytałeś chociaż co ma zmienić patch który ma jutro wejść na serwery? Jeśli nie to czy chociaż sprawdziłeś jakie opinie są o nadchodzącej łatce? 

 

Wszyscy zgodnie twierdzą, że w 1.4 Division będzie taki jaki powinien być. I że gra nareszcie staje się grywalna.

"opinie", "twierdzą", "będzie taki jaki powinien być". Niech skończą się twierdzenia i obiecanki, a staną się fakty. Ubisoft jest bardzo znany z tego czego nie powinno się robić, niż tego co powinno.

"opinie", "twierdzą", "będzie taki jaki powinien być". Niech skończą się twierdzenia i obiecanki, a staną się fakty. Ubisoft jest bardzo znany z tego czego nie powinno się robić, niż tego co powinno.

Wiesz skoro patch wychodzi 25 października, był wcześniej testowany przez graczy i ludzie mają taką dobrą opinie o nim to w ten dzień stanie się to faktem.