AdBlock - problem

Witam, mam problem z AdBlockiem, ponieważ go nie używam, a wywala mi komunikat że powinienem go wyłączyć, ktoś wie co z tym zrobić?

wtf.png

a dałeś wyłącz blokowanie na mmorpg.org.pl i wyłącz blokowanie tylko na tej stronie? Ja tak przed chwilą zrobiłem i nie ma komunikatu ^^

Mam to samo wszystkie reklamy widze, mam go tu wylaczonego a komunikat mimo to mam dalej, chyba sobie jaja robicie

Problem w tym że ja AdBlocka nie używam nigdzie

Właśnie miałem, otwierać taki sam temat, weźcie coś zróbcie... Adblocka mam wyłączonego na kilku stronach (w tym mmorpg.org.pl) i jestem ciągle zalogowany, a okno nadal czasami wyskakuje

Właśnie zauważyłem ten sam problem :D Informatycy lvl 100. AdBlocka im wyłączasz a i tak zasypią Cię okienkami, słabo.

omg a jak dalem ok to wyskoczylo mi zebym abo kupil co za żydy

Coś ewidentnie zj**... znaczy zepsuli. Naprawcie bo was zjedzą żywcem :D

Oj jak mi przykro.

Wyłączony AdBlock, wykupiony abonament... Ponowne gratulacje dla ekipy! Śmiać się chce i rzygać...

Obonament masz ale brakuje Ci subskrypcji, taki to model płatności na tej stronie. Dokladnie jak w BDO .

Tak właściwie to ja nie mam abonamentu mam wylaczonego adblocka i nic mi n ie wyswietla :D

Mam to samo. Specjalnie wyłączyłem na mmorpg ublock origins, a tu takie niemiłe informacje mi wyskakują. Kto coś spieprzył, niech się przyzna bez bicia.

@Chmarus @guru

Coś wam z portalem nie pyka :D

Mam uBlocka wyłączonego na portalu i żadnych problemów z czerwonymi prostokątami. Odświeżałam kilka razy przeglądarkę itp i dalej czysto. Widocznie dotyka to tylko części użytkowników.

Jakich przeglądarek używacie?

wszedłem rano na stronę popatrzyłem newsa wychodzę z newsa i taki komunikat też otrzymuje a nawet nie mam adblocka :o

Do wszystkich osób, u których pojawia się problem (brak AdBlocka, a jest komunikat czerwony):

- Jaki macie system oraz wersje przeglądarki?

- Czy problem występuje u Was także w incognito mode?

Spróbujcie odświeżyć stronę kombinacją klawiszy CTRL + F5 lub CTRL + R.

Testowałem skrypt na linux, windows i osx (chrome,firefox oraz opera) i nigdzie nie udało mi się odtworzyć błędu :/

Google Chrome, wersja najnowsza: 53.0

Po odświeżeniu z 10 razy ctrl + F5 komunikat nie wyskakuje, odświeżyłem też z 10 razy na incognito i to samo.
HUH!

Google Chrome, wersja najnowsza: 53.0



i to samo.


To działa czy nie działa? :P

Nie ma komunikatu normalnie i na incognito.

Więc tak, odświeżenie w ten sposób zrobiło cuda. Wcześniej się czasami pojawiało, czasami nie. Teraz odświeżyłem z 20 razy portal i jest ok wiec nie wiem w czym był problem.