[lol]adc do duo rankedow!

Hej Komputerowe Świry!
Jak w tytule, szukam adc do rankedów w lolku. Ja osobiście lubie grać supportem i wydaje mi się, że jak na poziom nędznego silvera wychodzi mi to dobrze ale jak wiadomo z randomami to można sobie co najwyżej arama zagrać.
Tylko poważne propozycje! (prawie jak anons erotyczny)

Ktoś w to jeszcze gra? :o

Ja Szukam supporta aktualnie, gram na ADC Varusem, Cait, Vayne, Kalista, Ezreal, Draven ( czyli praktycznie każdym :D ) Nick Piteko, server Eune, możemy zagrać ze 2-3 normale jutro to zobaczymy jak nam pójdzie. Moja ranga G3

Gold 2 EUNE głównie adc/mid. Chętnie pogram w razie czego. Nick "Vifi"

Ktoś w to jeszcze gra? 


Chyba sobie żarty stroisz pajacu albo nabijasz posty ? pytasz czy ktoś w to Gra? przecież to gra TOP1 z największą liczbą graczy i żadne mmorpg i nowe gówna tego nie przebiją.
Gdyby nie ci toksyczni gracze... to już w ogóle było by pięknie

@topic

chętnie też się przyłącze d temu lubie grać ADC/Mid/Jungle niestety męcze się z wyjścia z tego gówna (brązu) więc też chętnie poszukam kogoś do wspólnej gry

Chyba sobie żarty stroisz pajacu albo nabijasz posty ?  pytasz czy ktoś w to Gra? przecież to gra TOP1 z największą liczbą graczy i żadne mmorpg i nowe gówna tego nie przebiją.
Gdyby nie ci toksyczni gracze... to już w ogóle było by pięknie

Przykro mi, ale z tobą nie specjalnie chcę grać. Nie dość, że karmisz trolla, to jeszcze jesteś hipokrytą. Nie dziwie się, że jesteś w bronzie.

Chyba sobie żarty stroisz pajacu albo nabijasz posty ?  pytasz czy ktoś w to Gra? przecież to gra TOP1 z największą liczbą graczy i żadne mmorpg i nowe gówna tego nie przebiją.
Gdyby nie ci toksyczni gracze... to już w ogóle było by pięknie

 

@topic
chętnie też się przyłącze d temu lubie grać ADC/Mid/Jungle niestety męcze się z wyjścia  z tego gówna (brązu) więc też chętnie poszukam kogoś do wspólnej gry

Kultury chłopczyku ;). Żadnych nowin tam nie ma, więc uznałem, że umarło :).

Chyba sobie żarty stroisz pajacu albo nabijasz posty ?  pytasz czy ktoś w to Gra? przecież to gra TOP1 z największą liczbą graczy i żadne mmorpg i nowe gówna tego nie przebiją.
Gdyby nie ci toksyczni gracze... to już w ogóle było by pięknie

 

@topic
chętnie też się przyłącze d temu lubie grać ADC/Mid/Jungle niestety męcze się z wyjścia  z tego gówna (brązu) więc też chętnie poszukam kogoś do wspólnej gry

Ehhh, dokładnie gdyby nie ci toksyczni gracze którzy używają takiego samego języka jak ty ;)

Kultury chłopczyku ;). Żadnych nowin tam nie ma, więc uznałem, że umarło :). 

Nie ma nowin? Jeżeli interesujesz się jakąś grą to raczej o newsach nie czytasz tylko na portalu o grach mmo, tylko czytasz także na stronie głównej gry, ale jak się nie interesujesz to co ci tutaj mówić? Serio co jak co, ale posty to chyba akurat nabijasz :P. Gra niedługo będzie w stanie przedsezonu, trwają mistrzostwa i niedługo będzie iem (zapewne jak znam życie-kato), a ty mówisz, że z grą nic się nie dzieje? 2 dni temu wyszedł patch, niedawno także nowa postać zawitała na serwery.

Ehhh, dokładnie gdyby nie ci toksyczni gracze którzy używają takiego samego języka jak ty  
 

 

Nie ma nowin? Jeżeli interesujesz się jakąś grą to raczej o newsach nie czytasz tylko na portalu o grach mmo, tylko czytasz także na stronie głównej gry, ale jak się nie interesujesz to co ci tutaj mówić?  Serio co jak co, ale posty to chyba akurat nabijasz :P. Gra niedługo będzie w stanie przedsezonu, trwają mistrzostwa i niedługo będzie iem (zapewne jak znam życie-kato), a ty mówisz, że z grą nic się nie dzieje? 2 dni temu wyszedł patch, niedawno także nowa postać zawitała na serwery. 

O co chodzi z tym nabijaniem postów, bo nie czaje? Po prostu komentuje to co mnie zainteresuje. Jeżeli chodzi o gry typu lol, być może dlatego przestałem o nim słyszeć bo tam robisz w kółko to samo, a aktualizacje przynoszą jedynie postaci, skórki i bilans postaci.

Moge zagrac , napisz pw .

Hej Komputerowe Świry!
Jak w tytule, szukam adc do rankedów w lolku. Ja osobiście lubie grać supportem i wydaje mi się, że jak na poziom nędznego silvera wychodzi mi to dobrze ale jak wiadomo z randomami to można sobie co najwyżej arama zagrać.
Tylko poważne propozycje! (prawie jak anons erotyczny)