Problem z trading post

Niedawno wróciłem do grania w GW2 i sprzedałem pare przedmiotów w Black Lion jak i kupiłem i teraz mam pewien problem. Bo w miejscu gdzie stoją Ci handlarze np. Trading Post i Guild ktoś tam nie mogę wejść jest taka jak by "wodna" brama. Nie jestem graczem F2P grę kupiłem dobry rok temu..
Dokładnie chodzi mi o to miejsce : 93598252392424137154.jpg
Tam są Ci wszyscy npc teraz

To miejsce gdzie zaznaczyłeś, żeby wejść do NPC potrzebujesz Royal Terrace Pass - perma kosztuje 1k gemów, 2w 200? I to dużo dłużej jest już niż rok. :P

A gdzie mogę to kupić bo jak patrze w GW2 to tam w sklepie jest jakiś ale tylko na 2 weeks :/

Nie musisz tak na prawdę niczego kupować (chyba że chcesz), po prostu idź do tych ludzi w innych miejscach.

A gdzie można ich znaleźć oprócz tego miejsca bo jak na razie cały czas jestem na tej mapce?

Masz przecież zaznaczone na mapie taką ikonką wagi gdzie są npc od trading postów...

Ale myślałem że są w takim samym miejscu jak to ;)
W każdym razie dzięki za pomoc :)

Masz na tej mapce , tam gdzie pisze Dwayna Low Road, to obok masz tych npc :) za free ;)

Niedawno wróciłem do grania w GW2 i sprzedałem pare przedmiotów w Black Lion jak i kupiłem i teraz mam pewien problem. Bo w miejscu gdzie stoją Ci handlarze np. Trading Post i Guild ktoś tam nie mogę wejść jest taka jak by "wodna" brama. Nie jestem graczem F2P grę kupiłem dobry rok temu..
Dokładnie chodzi mi o to miejsce : 93598252392424137154.jpg
Tam są Ci wszyscy npc teraz