Wildstar - Pelikany

pelu%C5%9B.jpg

Cześć! Szukasz gildii, w której zarówno stary weteran znajdzie swoje miejsce, jak i świeżutkie Jajko dostanie szansę, aby się wykluć i rozwinąć szkrzydła?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do gildii

PELIKANY!

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim grupą zgranych ludzi, którzy cenią sobie dobrą atmosferę, współpracę i wzajemną pomoc, a także jedyną silnie aktywną polską gildią, w której znajdą miejsce zarówno gracze casualowi, jak i hardcore'owcy!

Co oferujemy?

- Wsparcie podczas pierwszych kroków w grze. Oficerowie klasowi zawsze służą radą odnośnie buildu, gearu, czy stylu rozgrywki.

- Niezbędne przeszkolenie przed raidami, dungeonami i innym contentem, czy to PvE, czy PvP (W tym zdobycie kluczyka potrzebnego do raidowania). Z nami nauczysz się tego w mgnieniu oka ;)

- Postać którą stworzyłeś, jest "któraś z kolei"? Chcesz szybko dołączyć do grona raidujących? W miarę możliwości boostujemy nowych i pomagamy w sprawnym wbiciu lvl capa!

- Wspólny serwer TS3, który w godzinach wieczornych tętni życiem. Gwarantujemy szybką integrację i miło spędzony czas! :)

- Raidy: Genetic Archives 6/6, Datascape 4/9 (służymy pomocną ręką w boostach i jedzeniu przed raidem)

3x w tygodniu raid progressowy, 1 raz w tygodniu GA dla nowych graczy i próbujących zrobić imbuement. Sobotnie gildyjne PvP.

- Zawsze znajdziesz kogoś, do contractów, dungeonów, questów czy sieczki na PvP

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Wiek: 17+

- Chęci do ciągłego poznawania gry, rozwijania swojej postaci i zaangażowania. (Oczywiście w granicach rozsądku. Każdy ma swoje życie i doskonale to rozumiemy :))

- TS3, słuchawek i mikrofonu. (Obecność na TS z wyjątkiem raidów nie jest obowiązkowa, jednak mile widziana - sprawdź a nie pożałujesz! ;))

- Przygotowania do raidu: Jeśli zapisujesz się na raid, upewnij się, że w tym czasie w miarę możliwości nic nie będzie Ci przeszkadzać, zapoznaj się z taktykami i przygotuj boosty i jedzonko.

Gramy po stronie Dominion, na serwerze Jabbit PvE (A z resztą... Innego nie ma XD)

Jesteś zainteresowany? Napisz! Nie wymagamy podań, historyjek z Twojego życia i procesów rekrutacyjnych, niczym z największych korporacji na świecie! Dużo szybciej poznamy się na TS3! :)

Oficerowie:

Moonfighter Pelikan / Muunfajer Pelikan

Myczek Pelikan / Plomyczek Pelikan

Revael Jenkins

Red Flames

Pielex Pelikan

We-want-you-image1.png

Wchodzę nogami i rękami

Serwer l2 nie wypalił więc w nocy ściągnąłem Wildstara :P Jakie mam ograniczenia na zwykłym koncie? Stalkerem dam rade w solo pve/pvp?

Wchodzę nogami i rękami

Nogami i rękami zapraszamy! :D

Serwer l2 nie wypalił więc w nocy ściągnąłem Wildstara  Jakie mam ograniczenia na zwykłym koncie? Stalkerem dam rade w solo pve/pvp?

Ograniczenia są nieodczuwalne. Nie możesz zakładać gildii, circlów itp. Reszta to sprawiedliwe f2p, gdzie możesz zdobyć dosłownie wszystko to samo, co osoba płacąca. Może Ci to jedynie zająć trochę więcej czasu, ale przy sytuacji gdzie większość z nas gra na f2p, w ogóle tego nie odczuwasz :D

Czaje ;) Będę dzisiaj po 20 albo dopiero jutro. Zobaczę jak z czasem się wyrobie.

Tylko od wczoraj zawitało do nas 10 nowych osób! :) Z częścią z nich, już poznaliśmy się na TS! Zapraszamy wszystkich chętnych ;)

No to UP!

Po prosze jakiś kontakt na pw jeżeli to możliwe

@Butcher Wiadomość poszła ;)

Siemanko, dołączyłem wczoraj do was i zacząłem swoją przygodę z WS.
Dziś się loguje, nie ma mojej postaci, a Realm jaki mogę wybrać to Entity, nie ma Jabbit.
Co się dzieje?

Gm'y skasowali ci postać za botowanie i przenieśli twoje konto na serwer cheaterów - Entity...

A tak na poważnie, zalogowałeś się na amerykański relam, a stworzyłeś postać na europejskim 

Witam, można jakiś kontakt na PW, adres do ts'a? :)

Adres do TS wysyłałem już na PW ;) W razie pytań, śmiało! :D

25ywqkh.png

UP! Progress! Maelstorm poległ, już niedługo walczymy z Avatusem! :)

Rekrutacja wciąż aktywna. Zapraszamy wszystkich serdecznie!

trochę pogrywałem jakiś czas temu ale solo mi się znudziło. poproszę namiary na ts to w wolnym czasie wpadnę pogadać i może coś pogram z wami :)

jakich addonow uzywacie obecnie ?

@FFFF To co widzisz na screenie, to Vince Raide Frames, ForgeUI, Vortex Meter, RaidCore :)

ok danke, teamspeak nie dziala ;;

ok danke, teamspeak nie dziala ;;

Rzeczywiście dzisiaj mamy jakieś problemy z TSem. Próbuj łapać w grze ;) Na bank oficerowie będą :D

wpadlem na chwile,pograc postacia +15 lvl i ciezko... nie pamietam juz nic a nic z gry :D

Szkoda że mam 15 ;-; ale chociaż zachęciliście mnie do powrotu :D