Oszust

Nie wiem czy dobry temat ale ten Pitbull1337 oto gość mnie oszukał ja wywiązałem się ze swojej części umowy on nie. Jakiś ban na ip albo coś dostanie?

Administracja nie bierze odpowiedzialności za to co sie dzieje na targowisku, nie jest pośrednikiem i nic nie robi osoba ktore oszukują. Zresztą mało precyzyjne te Twoje oskarżenie

Gdybyś miał jakąś umowe pisemną z podpisem obu stron wtedy mógłbys nawet pojsc z tym na policje. Ale jezeli "umowa" była słowna a ty sie dałeś dosłownie wyruchać to sprawcy nic sie nie stanie bo nie bedziesz mogl tego udowodnic

Wszyscy powtarzają sto razy, nie rób transakcji z kimś kto ledwo zarejestrował się na forum, bo mieliśmy już tu z 5 takich przypadków. Trzeba też bardziej się zabezpieczać bo umowa słowna aż się prosi o oszustwo.

To lipa mówi się trudno to tylko konto w lolu

A odzyskać konta nie potrafisz?

Nie da rady konto dostałem z wymiany więc jak suport będzie pytać o pierwsze postacie itd to będzie problem napisałem do gościa co dał mnie to konto żeby napisał do suportu ale chwilowo brak odzewu z jego strony.

Administracja MMORPG.ORG.PL nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za dokonywane wymiany, sprzedaże itp. Wszystko robicie na własne ryzyko. Temat zamykam.

Ale za to twórca tematu zgarnia perma za multiacc.

Nie wiem czy dobry temat ale ten Pitbull1337 oto gość mnie oszukał ja wywiązałem się ze swojej części umowy on nie. Jakiś ban na ip albo coś dostanie?