Adblock

tak ma chyba każdy, trzeba z tym żyć 

Za taką perfidność, uBlocka będę miał tu zawsze włączonego.

Ktoś mi powie jak to dodać do adblocka na FireFoxie ?

To żart, prawda? Przecież to musi być żart, albo bait, ale chyba żart.
Ostatecznie stawiam na raka któregoś z pomysłodawców, niestety miejsce wykrycia to mózg...

Nie rozumiem Twojego komentarza. Przecież portal musi jakoś opłacić server i osoby pracujące w redakcji. Wiele portali tak robi. Skoro tak Cie to boli, to dodaj regułę do ad blocka i tyle, nie musisz odstawiać tutaj tej błazenady i chamstwa.

Nie rozumiem Twojego komentarza. Przecież portal musi jakoś opłacić server i osoby pracujące w redakcji. Wiele portali tak robi. Skoro tak Cie to boli, to dodaj regułę do ad blocka i tyle, nie musisz odstawiać tutaj tej błazenady i chamstwa.


Błazenady i chamstwa?
Błazenadą i chamstwem jest wywalenie na głównej stronie czerwonego prostokąta BEZ MOŻLIWOŚCI GO ZAMKNIĘCIA.

Pozdrawiam moderatora NorthenStar :)
Już nie raz pokazałaś kto tu odwala błazenady i chamstwa :)

Błazenadę to robicie wy. Coś ci się stanie jak wyłączysz tego adblocka? Połowa forum twierdzi, że portal to strona o gównianym contencie, a jak przyjdzie co do czego to taki gorący temat. Normalnie używam adblocka, dzisiaj zauważyłem tą reklamę, to po prostu go wyłączyłem. Mmorpg.org.pl jest stroną którą odwiedzam codziennie, więc możemy od siebie dać chociaż tyle, żeby wyłączyć adblocka. Nie ma tutaj żadnych pop-upów, a filmik odpala się bezdźwięcznie, w czym problem? Czy może po prostu dawno nie było shitstormu i Ci się nudzi?

@Samuraj13 Niczego Ci nie bronię, po prostu śmieszy mnie taka pajacerka na pokaz.

Nie rozumiem Twojego komentarza. Przecież portal musi jakoś opłacić server i osoby pracujące w redakcji. Wiele portali tak robi. Skoro tak Cie to boli, to dodaj regułę do ad blocka i tyle, nie musisz odstawiać tutaj tej błazenady i chamstwa.

A ja nie rozumiem twojego. Wszyscy pracujący w redakcji mają pracować tu charytatywnie (W tym również ty xDDD ) i nie brać za to żadnych piiiniondzów XDD

Błazenadę to robicie wy. Coś ci się stanie jak wyłączysz tego adblocka? Połowa forum twierdzi, że portal to strona o gównianym contencie, a jak przyjdzie co do czego to taki gorący temat. Normalnie używam adblocka, dzisiaj zauważyłem tą reklamę, to po prostu go wyłączyłem. Mmorpg.org.pl jest stroną którą odwiedzam codziennie, więc możemy od siebie dać chociaż tyle, żeby wyłączyć adblocka. Nie ma tutaj żadnych pop-upów, a filmik odpala się bezdźwięcznie, w czym problem? Czy może po prostu dawno nie było shitstormu i Ci się nudzi?

Ciesze się, że lubisz stronę mmorpg.org.pl. Nie bronię Ci wyłączać AdBlocka.
Ty mi nie broń go używać :)

Zaczniemy wyłączać AdBlocka, kiedy wy zróbcie NIEOCZOBITNE stonowane reklamy...

A ja nie rozumiem twojego. Wszyscy pracujący w redakcji mają pracować tu charytatywnie (W tym również ty xDDD ) i nie brać za to żadnych piiiniondzów XDD

Tylko, że ja nie pracuję w redakcji.

Łatwo pozbyć się prostokąta. Wyłączając ad blocka, albo dodając nową regułę. Po co robić z tego przedstawienie z chamskim dogryzaniem jak Samuraj?

@Ksarou Nie zgadzasz się z tym postem, po co tu wchodzisz? Szukasz możliwości do podlizania się moderatorom? W porządku :)
Ignore

Wystarczy zwolnić połowę i będzie git, taki guru wystarczy do newsów, a gameplay-e weźmie się z youtuba.

Patrząc na baity jakie praktykuje guru to portal i tak pewnie dostaje sporo hajsu za artykuły sponsorowane.

Nie zgadzam się z tematem, więc wchodzę wyrazić tutaj swoje zdanie. Pewnie, panie buntowniku, NorthenStar odejmie mi 4 punkty, guru przybije mi piątkę, a PlainLazy da mi stałego bywalca. Skończ się kompromitować. XD

Ukryty dał wam super pomysł, skorzystajcie z niego ;)

Guru wystarczy do Newsów, a to forum i tak jest bez normalnego nadzoru, więc Northenstara można spokojnie zwolnić ;)

Nie zgadzam się z tematem, więc wchodzę wyrazić tutaj swoje zdanie. Pewnie, panie buntowniku, NorthenStar odejmie mi 4 punkty, guru przybije mi piątkę, a PlainLazy da mi stałego bywalca. Skończ się kompromitować. XD

Wyjdź na dwór XDD

Ukryty dał wam super pomysł, skorzystajcie z niego 
 

Guru wystarczy do Newsów, a to forum i tak jest bez normalnego nadzoru, więc Northenstara można spokojnie zwolnić 

Zgadzam się :)

Portal zły, forum złe, redaktorzy źli, moderacja zła, administratorzy źli, videomakerzy źli, reklamy złe, banery złe, kolory złe, silnik zły, wygląd zły, regulamin zły, konkursy złe, newsy złe, punkty złe. Niektórym naprawdę się nie dogodzi z takimi kijami w d*pie bo wszystko złe a dalej przychodzę.

Portal zły, forum złe, redaktorzy źli, moderacja zła, administratorzy źli, videomakerzy źli, reklamy złe, banery złe, kolory złe, silnik zły, wygląd zły, regulamin zły, konkursy złe, newsy złe, punkty złe. Niektórym naprawdę się nie dogodzi z takimi kijami w d*pie bo wszystko złe a dalej przychodzę. 

Mi wszystko pasuje, tylko ten czerwony wielki prostokąt, którego nie da się po ludzku wyłączyć przyciskiem X mnie zdenerwował i uważam, że to bardzo nieładna zagrywka :)

Portal zły, forum złe, redaktorzy źli, moderacja zła, administratorzy źli, videomakerzy źli, reklamy złe, banery złe, kolory złe, silnik zły, wygląd zły, regulamin zły, konkursy złe, newsy złe, punkty złe. Niektórym naprawdę się nie dogodzi z takimi kijami w d*pie bo wszystko złe a dalej przychodzę. 

Wiem, że była zmiana regulaminu ale znieśli punkt na temat cenzurowania brzydkich słów?

Problemy XXI wieku.

Teraz pytanie co jest bardziej fair, czerwony prostokąt czy używanie adblocka?

w takich momentach ciesze sie ze mam maly monitor ;~~D

http://screenshot.sh/m7UvMeLo2fVVy

w ogole to o nie musze wylaczyc adblocka, gówno strona, gówno redaktor, ale i tak bede wchodzil i narzekal