Początek pięknej przygody!

Siema! Wraz z widzami mojego kanału, stwierdziliśmy, że warto, by było nagrać coś z Metin2.

Wiem, jak niektórzy ludzie do tej gry podchodzą, jednak, sam spędziłem w niej wiele dobrych chwil i pomyślałem, że będzie to dobry pomysł na ogarnięcie, jak się gra zmieniła.

29fb2209a4d273e7m.png

Zapraszam was wszystkich do pierwszego filmu z serii "Metin2" u mnie i mam nadzieje, że zostaniecie na dłużej.

Zasady są proste! Razem będziemy decydować, o tym kim i jak będę grał, a dla najwytrwalszych i aktywnych, przewiduje małe paczki pieniędzy w grze, tak by też mogli zacząć ze mną grać.

Całość biorę na poważnie, a na filmach z tej gry, będę się starał pokazywać to co w niej najciekawsze, równocześnie bawiąc was moim komentarzem.

Pozdrawiam i Zapraszam!

Chwała!

Edit:

Akcja już ruszyła, w tym poście będę wrzucał tylko najnowsze filmy, a co do waszej aktywności, zapraszam do wypowiadania się zarówno tutaj jak i pod filmami.

Co odcinek rozdaje 1kk Yang, wystarczy podać swój nick pod najnowszym filmem z tej gry i będzie losowanie!

Obejrzałem, chociaż kompletnie nie lubię Metina 2. Pozdrawiam, sukcesów życzę.
+ fajna broda mistrzu

Wagon, przez ten filmik wróciły wspomnienia ... 5 lat gry na Feniksie, praktycznie od początku tego serwera. Namówił mnie wtedy kolega z innej gry. Gdy się zalogowałam już czekał na mnie i powiedział ,,chodź coś ci pokaże" i zaprowadził mnie do metina, chyba na 5 lvl a potem kazał mi ,,stuknąć" w kamyczek i wyleciała ta chmara mobków. Do dziś pamiętam swoje przerażenie tą ilością. Stałam jak wryta a on się ze mnie zaśmiewał :). Tak właśnie zaczęła się moja kilkuletnia przygoda z grą, w której poznałam fantastycznych ludzi. Jak na owe czasy gra była świetna a na obecne nie jest najgorsza (chyba) bo nie wiem co się tam teraz dzieje.

Kręć dalej Wagonie ludzie chętnie popatrzą nawet jak się do tego nie będą przyznawać :)

Ps.

z Metinem jest tak jak z tą piosenką ,,ona tańczy dla mnie" niby nikt nie słucha ale każdy zna ;p

Gimbusy już na pewno nie grają bo brzydka grafika więc myślę że już ogarnięci ludzie grają w metka

Wagon, przez ten filmik wróciły wspomnienia ... 5 lat gry na Feniksie, praktycznie od początku tego serwera. Namówił mnie wtedy kolega z innej gry. Gdy się zalogowałam już czekał na mnie i powiedział ,,chodź coś ci pokaże" i zaprowadził mnie do metina, chyba na 5 lvl a potem kazał mi ,,stuknąć" w kamyczek i wyleciała ta chmara mobków. Do dziś pamiętam swoje przerażenie tą ilością. Stałam jak wryta a on się ze mnie zaśmiewał :). Tak właśnie zaczęła się moja kilkuletnia przygoda z grą, w której poznałam fantastycznych ludzi. Jak na owe czasy gra była świetna a na obecne nie jest najgorsza (chyba) bo nie wiem co się tam teraz dzieje.

Kręć dalej Wagonie ludzie chętnie popatrzą nawet jak się do tego nie będą przyznawać 

Ps.

z Metinem jest tak jak z tą piosenką ,,ona tańczy dla mnie" niby nikt nie słucha ale każdy zna ;p

Dzięki za fajną historyjkę! Super, że nie tylko ja mam tego typu wspomnienia z Metinem.

Można mówić wiele, ale ta gra miała ogromny wpływ na rynek i tego się nie zapomni!

Właśnie dlatego postanowiłem jeszcze raz postawić tam nogę i przejść się starymi szlakami :)

jest masa youtuberów którzy nagrywają metina
m. in. Bubbex, NoPerfect i jakieś jeszcze tam osobistości.
Najbardziej jednak polecam Wallander4ever który w swoich filmach pokazywał etapy rozwijania swojej postaci, no i jego poradniki z metina pl

Ich poradniki mogą się przydać, zwłaszcza, że sporo czasu nie grałem, ale zobaczymy jak to będzie.

Hmm, rozumiem, że zbiera się kupka graczy do gry ^^?^_^

No mam nadzieje, że sam biegać nie będę :D, na dniach ogłoszę kim i w jakim królestwie startuje :)

Są chętni? :D

Nostalgicznie bym powrócił ale boje się że ta stara mechanika gry mnie odrzuci, wiecie za dużo w nowe mmo się pykało przez ten czas ale spróbować mogę w ramach nostalgii :D

Ja bym zagrał to nie ma jak na razie dla mnie ciekawej gry.

Podawaj królestwo a serwer Nergos? :D, ja jako stary wariat zagram szamanem (nwm dokładnie jakim). :D Z tego co się orientuje wszędzie najwięcej ludzi u niebieskich :)

Nostalgicznie bym powrócił ale boje się że ta stara mechanika gry mnie odrzuci, wiecie za dużo w nowe mmo się pykało przez ten czas ale spróbować mogę w ramach  nostalgii 

Z tego co ostatnio zerkałem, dużo zależy od farta :D, ale raczej niemożliwe jest żeby osoba która gra 0.5 h dziennie zarobiła więcej niż ta co gra 2 h dziennie :D. Alchemia górnictwo i DT wydają mi się dobrymi źródłami zarobku na niższych lv (30+) :P, przy dobrych wiatrach to w tydzień już można 30-120 kk zgarnąć ^.^

Edit: Są jeszcze wariaci pt:''Wszystko albo nic" :D

Z tego co widzę, ludzie wracają na globala :D, coś czuję, że na dniach, na serwer wleci spora dawka wariatów :D

Ja już się szykuje, jeszcze trochę poczekam i dam znać w tym temacie kiedy start!

A wy jak? Już biegacie po m1, czy jednak nie?

29fb2209a4d273e7med.png

Też chętnie popykam :P gdzie zaczynamy ?? Może wieczorem wbije :)

Zaczynamy na serwerze Negros, w królestwie niebieskim :), możecie już powoli grać, ja dzisiaj wieczorem stworze postać!

Jakieś nicki prosiłbym podać ^^

Mój nick brzmi Khayla :D

Ja wbije wieczorem o ile nie w nocy o północy :)

Mój nick:KamiKira