Blackdesert.to - prywatny serwer Black Desert

Witam!

Pragnę wam dzisiaj przedstawić pierwszy prywatny serwer Black Desert który nie działa na emulatorze, a na oficialnych plikach gry. Nazwa serwera to po prostu BlackDesert.to

Raty są jeszcze nieznane lecz zostaną podane podczas bety która rozpocznie się 20 października, rejestracja jest już otwarta.

Zapraszam: http://blackdesert.to/

Jeśli się czegoś dowiem wiecej, będę aktualizował ten temat. Dziękuję za uwagę.

(O ile jest to wszystko prawdą zapowiada się ciekawy serwerekek ^^)

AKTUALIZACJA 22.10.2016

BlackDesert.to weszło w fazę OBT już bez czyszczenia postaci !

UWAGA:

Jeśli macie problem z launcherem to:

1. Wypakujcie Clienta gry do ścieżki np:

C:\Program Files (x86)\blackdesert.to,

C:\Program Files\blackdesert.to

2. Jeśli dalej nie działa, pobierzcie nowego launchera z ich strony

http://download.blackdesert.to/Black_Desert_To_Launcher.rar

Blackdesert has become one of the most popular games once it appeared and we believe the coming of us would bring more pleasures to you. We are here with free game, latest version, cheap prices and biggest fun.

1. Blackdesert.to is free for players to download game;

2. Fast and no lag stable server give you ultimate gaming experience;

3. Items price in Pearl shop is too cheap to beyond your imagination;

4. More awakened classes added, more surprises to you;

5. New ocean map added make it possible to experience more ocean monsters, richer fishing content and Large-scale naval battle. Players can build new ship to trade and enhance warships with various kinds of modules.

Follow us and explore the wonderful blackdesert world!

Blackdesert.to

Registration Opens on Monday

Registration is temporarily closed. Registration and download will be open from 8 pm (Central European Time), Monday, 17th. October, 2016.

Beta test begins from 9 am (CET), Thursday, 20 October 2016 and ends 12 pm Friday 21 October 2016.

All the data would be deleted when beta finishes.

Blackdesert.to

Opening Reward

1. Players joined Beta Test would get 10000 TO-Cash (=$100) during Beta Test Period to explore the game;

2. Players like Blackdesert.to Facebook Page would get 1000 To-Cash (=$10) to official server account.

No, mam nadzieję że takie coś wystartuje i nie zamkną tego za chwile bo jakieś prawa autorskie czy coś.

Nie zdziwię się jak większość ludzi z offka przejdzie na ten serwer, jeśli tam nie będzie tak zwanego p2w

http://ogrefest.org/

Server is currently running in Open Beta mode, this means that there are no wipes and we can transition to being a live server at any moment. Of course there are some bugs and not implemented features going on, but we are working daily to improve our project. We do really hope that you will enjoy your stay at OgreFest!

Ten niby już działa. Spróbuje odpalić czy faktycznie trybi.

Nie zdziwię się jak większość ludzi z offka przejdzie na ten serwer, jeśli tam nie będzie tak zwanego p2w

"We are here with free game, latest version, cheap prices and biggest fun. "

Może będzie tańsze p2w? :D

hahah xD

http://ogrefest.org/

 

Server is currently running in Open Beta mode, this means that there are no wipes and we can transition to being a live server at any moment. Of course there are some bugs and not implemented features going on, but we are working daily to improve our project. We do really hope that you will enjoy your stay at OgreFest!
 

 

Ten niby już działa. Spróbuje odpalić czy faktycznie trybi.

Ogrefest jest na Emulatorze a blackdesert.to jest na oficialu

Na jakiej zasadzie działa emulator ?

Na jakiej zasadzie działa emulator ?

Emulator serwera działa na zasadzie że strone serwera robisz od 0, analizując pakiety oraz mechanikę gry. Emulacja na tyle jest słaba że wszystko co się dzieje w grze musi mieć przekład na serwer nie ważne co by się stało, dlatego pisanie dobregu EMU zajmuje lata.

To jak przepisywać grę od nowa :D

Czyli co, emulator bd jest slaby¿ Grał ktoś w ogóle¿

jak z pingiem ?, bo chyba będzie tak sobie.

Sciaga ktos ?

Ściągnąłem pograłem chwile. Wbiłem z 10lvl (jest fast exp chyba).

Ping był dobry. Parę osób na serwerze się odezwało. Czyli ktoś tam gra.

Z bugami to nie wiem jak wygląda. Na pewno są, ale nie wiem czy jest ich wystarczająco dużo, żeby uniemożliwić rozgrywkę.

Trzeba by było trochę ponawalać i potestować, czy da się grać, na że tak powiem wczesnym etapie powstawania privów BD.

Ściągnąłem pograłem chwile. Wbiłem z 10lvl (jest fast exp chyba).

Ping był dobry. Parę osób na serwerze się odezwało. Czyli ktoś tam gra.

Z bugami to nie wiem jak wygląda. Na pewno są, ale nie wiem czy jest ich wystarczająco dużo, żeby uniemożliwić rozgrywkę.

Trzeba by było trochę ponawalać i potestować, czy da się grać, na że tak powiem wczesnym etapie powstawania privów BD.

mowisz o ogrefest ?

Tak o ogrefest

Blackdesert.to na pewno wypróbuje jak już wyjdzie.

Nie zdziwię się jak większość ludzi z offka przejdzie na ten serwer, jeśli tam nie będzie tak zwanego p2w

"We are here with free game, latest version, cheap prices and biggest fun. "

Może będzie tańsze p2w? 

Tańsze...

Ciekawe na jakich plikach będzie.. jak na wersji EU/NA to NIC wcześniej nie dostanie się na serwer.

Raty pójdą do góry.. po miesiącu ludzie się znudzą kompletnie grą..

Tańsze P2W... to dopiero na tym serwie będzie p2w jeśli wezmą wszystko wpitolą na AH... same ceny są już fajnie podane hihi.

I co,grał już ktoś tam?Ja zamierzam wejść i zobaczyć co w ogóle tam się dzieje i czy w ogóle opłaca się tam grać.Z tego co czytałem to serwer znajduje się w Europie więc nie powinno być problemów z pingiem.Pliki serwera są z wersji koreańskiej z tego co się dowiedziałem.

Ja już kończe pobierać jeszcze 20% i napisze co i jak :D

Ja już kończe pobierać jeszcze 20% i napisze co i jak 

Zaktualizowałem temat, patrz na samą górę

I co,grał już ktoś tam?Ja zamierzam wejść i zobaczyć co w ogóle tam się dzieje i czy w ogóle opłaca się tam grać.Z tego co czytałem to serwer znajduje się w Europie więc nie powinno być problemów z pingiem.Pliki serwera są z wersji koreańskiej z tego co się dowiedziałem.

Zaktualizowałem temat, patrz na samą górę

jak z pingiem ?, bo chyba będzie tak sobie.

35 - 40ms u mnie