Szukam gildii w Ebonheart Pack - Level 50, powracający gracz

Cześ,

Wracam po przerwie do gry w ESO, szukam raczej casualowej gildii w której będę mógł porobić dungeony i pvp, rozkręcić i przypomnieć sobie grę. Polecicie coś?

Gildia Lost Heaven. Wpisz w google gildia Lost Heaven teso.

Albo pisz do @Narivalth (mam nadzieje, ze dobrze wpisalem ;)) )

Cześ,

Wracam po przerwie do gry w ESO, szukam raczej casualowej gildii w której będę mógł porobić dungeony i pvp, rozkręcić i przypomnieć sobie grę. Polecicie coś?

Jak widać jeszcze mnie tu pamiętają, zapraszam do mnie w grze jeśli mnie nie ma to podeślij maila i sam się odezwę. ;)

Czy Kompania Handlowa jeszcze działa? Nie pogardziłbym dostępem do tradera :P

nie mogę znaleźć w google Gildia Lost Heaven :/

Jest tylko trzeba umieć używać przeglądarki. Poleciał priv z informacjami.

Siema, widzę, że mnie szukacie, a nikt nie przeczyta co powyżej jest. Chcecie dołączyć? To zapraszam do mnie w grze @Narivalth. Szukanie w google nie ma sensu, bo forum LH jest martwe, a informacje kontaktowe też nieaktualne. Pozdrawiam.

Podłączam się pod temat.

Szukam przyjaznej gildii która wesprze świeżaka w zdobyciu doświadczenia ale z góry uprzedzam że na TS wchodzę tylko jeśli jest potrzeba. W chwili obecnej skupiam się na PvE i kompletowaniu setu ale nie ukrywam że jak już ogarnę PvE, zainteresuje się PvP. Nie obchodzi mnie w jakiej frakcji będzie gildia, ważne by można było z kim grać.

Cześ,

Wracam po przerwie do gry w ESO, szukam raczej casualowej gildii w której będę mógł porobić dungeony i pvp, rozkręcić i przypomnieć sobie grę. Polecicie coś?