Gloria Victis - Temat ogólny

Siemka!

Może pogadamy o GV? A dokładnie o nowych animacjach postaci:

Co o tym sądzicie? Czy owa zmiana zmieni hejt graczy na hajp? Czy GV wydaje się teraz bardziej przystępna do zakupu? Czy juz teraz gra jest grywalna? Wypowiadajcie sie w komentarzach i rozwińmy dluuuuuugi topic :)

Nie wiem gdzie są te hejty, chyba tylko na tym portalu.
Poczytajcie komentarze zagranicznych graczy pod filmikami z GV, recenzje na steam, które uwzględniają, że to jeszcze Alpha!
Ludzie są zachwyceni i widzą w grze potencjał.

Co do samych animacji, są bardzo ładne, na pewno ładniejsze od tych które były.
Życzę tej grze jak najlepiej, oby się rozwijała w swoim tempie i przy wypuszczeniu finalnej wersji wysiadły im serwery od natłoku graczy!

myślę że ta inwestycja w nowe animacje przyciągnie sporo nowych graczy :) mnie też zaczęło kusić :D

Ja grę kupiłem za 10$ ponad 1,5 roku temu i z tyg. na tydzień widzę, że było warto wspomóc twórców. Pamietajcie, że gra bedzie F2P, wiec warto teraz zaplacic, aby przyspieszyc produkcje. Dobre bo Polskie ^^

Na tym filmiku z animacją podoba mi się klimat, taki trochę TESOwy świat

Na tym filmiku z animacją podoba mi się klimat, taki trochę TESOwy świat

No właśnie ten klimat, padający śnieg, ten rycerz, coś pięknego. Sam zastanawiam się nad kupnem gry za te 20$.

A co do TESO, 4 razy podchodziłem do tej gry i nie jestem w stanie się przekonać :(

Mogę sellnąć konto za PaySafeCard pm me.

Nie, dzięki, wole wesprzeć twórców :D

Siemka!

Może pogadamy o GV? A dokładnie o nowych animacjach postaci:

Co o tym sądzicie? Czy owa zmiana zmieni hejt graczy na hajp? Czy GV wydaje się teraz bardziej przystępna do zakupu? Czy juz teraz gra jest grywalna? Wypowiadajcie sie w komentarzach i rozwińmy dluuuuuugi topic :)