Kredyt z możliwością wcześniejszej spłaty

Witam! Jestem zmuszony wziąć kredyt na 10 tysięcy na wesele. Mam zamiar spłacić go od razu po weselu więc zależy mi na możliwości wcześniejszej spłaty. Wiecie może gdzie znajdę taki kredyt? Słyszałam, że banki niechętnie godzą się na wcześniejszą spłatę a jak już to trzeba ponosić jakieś dodatkowe koszty. Doradzicie mi coś?

A nie lepiej z takimi pytaniami pochodzić po bankach niż na forach o MMO ?

Z całym szacunkiem dla forumowiczów ale nie oczekuj od większośći 16-20 latków z tego forum że doradzą Ci w sprawie kredytu

Ja jak mam problem z kredytem to idę do banku, jak mam problem ze zdrowiem to idę do lekarza a nie na forum o grach MMORPG

Przejdz się po bankach i popytaj

Również jestem zdania,ze nie jest to dobry temat na to forum. Myslisz,że dzieciaki odpowiedzą Ci w temacie czy jest gdzieś mozliwość wcześniejszej spłaty? Najlepiej zorientuj sie w temacie na tym forum kredytowym udziela sie tam wielu gości zorientowanych w temacie, za darmo pomagaja tam doradcy.

Myślę,ze wiele banków ma taką opcje.Trzeba się tylko popytać.

Ja bym raczej skłaniała się ku pytaniu, po co wyprawiać wesele, na które wyprawiającego zwyczajnie nie stać? Takie "zastaw się, a pokaż się"? I w ogóle skąd ten temat przywędrował na forum o MMO?

Jeśli zdecydujesz się na kredyt, to licz się z większymi kosztami - niezależnie od daty spłaty bank na pewno policzy sobie odpowiednią sumę.

Gościu zadaje jakieś pytanie offtopowe, godzinę później rejestruje się jakiś "inny"gościu i wyskakuje w pierwszym poście z linkiem do forum kredytowego... serio, nikomu to nie śmierdzi? :)

Gościu zadaje jakieś pytanie offtopowe, godzinę później rejestruje się jakiś "inny"gościu i wyskakuje w pierwszym poście z linkiem do forum kredytowego... serio, nikomu to nie śmierdzi?  

Obaj grają w wowa i piszą wszystkie nazwy z małej litery. Pszypadeg? :P

Co do tematu - może pożycz od kogoś z rodziny? Nie wiem jaką sytuacje finansową tam macie, ale to chyba najlepsza opcja, rodzina odsetek raczej nie nabija :D

Ja bym raczej skłaniała się ku pytaniu, po co wyprawiać wesele, na które wyprawiającego zwyczajnie nie stać? Takie "zastaw się, a pokaż się"? I w ogóle skąd ten temat przywędrował na forum o MMO?

Ksiazke piszesz?:D

To naprawde nie forum na takie pytania. Na jedno pytanie dostaniesz 10 innych od ciekawskich ludzi

Jak ja nie lubię ludzi którzy, jak nie mają nic do powiedzenia to i tak muszą coś napisać od tak. Chce wziąć kredyt na wesele, to tylko i wyłącznie jego sprawa, a wam nic do tego, więc darujecie sobie rady odnośnie tego co ma robić.

Zgodzę się że to nie miejsce na tego typu pytania. Internet jest pełen tego typu stron, wystarczy poszukać. Nie długo z forum MMO zrobi się forum o sprawach życiowych...

Przeprowadzona właśnie na was lokowanie produktu i jeszcze go bronicie (skłaniam się ku twierdzeniu, że jest to jedna osoba na multikoncie).

Forum jest między innymi do tego, żeby wyrażać swoje zdanie, więc korzystam z tej możliwości.

Ale kolega wyżej ma rację. Wydaje mi się, że wątek można zamknąć.

Oczywiście że cała sprawa śmierdzi i były zamieszane w nią multikonta. Link do forum usunąłem, dziękuję za uwagę :)

Witam! Jestem zmuszony wziąć kredyt na 10 tysięcy na wesele. Mam zamiar spłacić go od razu po weselu więc zależy mi na możliwości wcześniejszej spłaty. Wiecie może gdzie znajdę taki kredyt? Słyszałam, że banki niechętnie godzą się na wcześniejszą spłatę a jak już to trzeba ponosić jakieś dodatkowe koszty. Doradzicie mi coś?