Paragon - Gracze

Witam!

Szukam chętnych graczy do wspólnych rozgrywek w grze Paragon. Wspomnie, że jest to dobra gra szczególnie dla osób, którym Smite w ogóle nie podpasował. Gram od soboty w przerwie od The Elder Scrolls Online i powiem szczerze, że gra jest solidna! Wymogiem jest dość mocny komputer, jeśli chce się pograć na HIGH/ULTRA. Interesują mnie gracze, którzy mogliby w tygodniu poświęcić tak min. 2 godziny co drugi dzień. Korzystanie z Team Speak 3 jest warunkiem absolutnym przy grach drużynowych typu MOBA.

Kontakt w tym temacie bądź bezpośrednio w grze.

Dane konta: Adeshal

Pozdrawiam,

Adeshal

Nie ma systemu "polecania" graczy, więc wklejam bezpośredni link do strony:

https://accounts.epicgames.com/register/

Dla każdego, kto zarejestruje się i połączy swoje konto z kontem TWITCH dostanie darmową skórkę z okazji Halloween!

@Odświeżam!

Siemanko, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnej gry! Minimum: 50 rozegranych gier.

Nick: : Lavvok

jak ktoś jest zainteresowany to jak chętnie się przyłącze aktualnie mam lvl 19 (początkujący) pisać PW jak ktoś zainteresowany

PS

Znam podstawy wiem co to Żniwiarka tak więc to już coś XD

Witam!

Szukam chętnych graczy do wspólnych rozgrywek w grze Paragon. Wspomnie, że jest to dobra gra szczególnie dla osób, którym Smite w ogóle nie podpasował. Gram od soboty w przerwie od The Elder Scrolls Online i powiem szczerze, że gra jest solidna! Wymogiem jest dość mocny komputer, jeśli chce się pograć na HIGH/ULTRA. Interesują mnie gracze, którzy mogliby w tygodniu poświęcić tak min. 2 godziny co drugi dzień. Korzystanie z Team Speak 3 jest warunkiem absolutnym przy grach drużynowych typu MOBA.

Kontakt w tym temacie bądź bezpośrednio w grze.

Dane konta: Adeshal

Pozdrawiam,

Adeshal