Skąd tyle hejtu? skoro gra dobra

Grając w Neverwinter byłem świadom, że bez wydawania kasy, więcej czasu potrwa farma, niezbalansowane pvp i powtarzalny end-game, ale nie przeszkadza mi to.

Przeczytałem, że gra umiera i jest p2w, dawno tak się nie uśmiałem, jak czytając te bzdury, do tego z roku 2013/2014, czyli stare a gra pewnie od tego czasu się zmieniła, czy na dobre nie wiem, zacząłem nie dawno grać, jednakże zostałem pozytywnie zaskoczony. Do tego doszły pozytywne komentarze, nowsze niż te z 2013 roku, że gra nie jest p2w tylko trzeba więcej czasu poświęcić, czyli nic nowego, prawie zawsze tak jest. Dlatego, postanowiłem wybrać ten tytuł i nie zawiodłem się, jedno z lepszych gier f2p na rynku.

Jak już wspomniałem, nie przeszkadza mi powtarzalny end-game, tak jak inne tytuły tego nie mają, w Lineage 2 potrafiłem spędzić, wiele godzin na jfarmie, na jednym spocie, co było naprawdę nudne, bić ciągle te same moby przez kilka godzin dziennie, ale grałem.

Niezbalansowane pvp i p2w, grając w Crossfire przyzwyczaiłem się, że vipy czyli osoby płacące potrafią przechylić szansę zwycięstwa, wystarczyło że na drużynę będzie dwóch takich łepków i druga drużyna była bez szans, z drugiej strony wiele razy vipy były nobami i dostawali wp***dol od zwykłych graczy i nic im nie pomogło.

Neverwinter nie jest grą mmo idealną, ale też nie jest produkcją tak słabą, by hejtować za bzdury, porządny tytuł f2p na rynku, a na chwilę obecną jest ich nie wiele.

A ci co hejtują, że p2w to lenie co nie chce im się poświęcić więcej czasu na farmę, bo trzeba wejść na fecabooka. Pewnie chcą, aby było łatwo i wszyscy by tak mieli, ale tan nie ma, więc trzeba zacisnąć poślady i robić co trzeba.

NVO jest tytułem godnym polecenia i warto spróbować zagrać, a cóż może się spodoba i gra zyska kolejnego gracza. Pamiętać trzeba, że to jest produckja f2p, a nie b2p czy p2p.

I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd., więc zamiast sprawdzić informację rozpowiada dalej na ślepo niczym kretyn, przeczytają to kolejni durnie i napiszę głupie komentarze, że gra jest ble.

Przeczyta to normalny gracz i wiele straci, bo jakiś bałwan podał złe informacje.

Na koniec pozdrowienie dla hejterów, pier**lcie się.

Polecam mniej MMO, a więcej uważać na lekcjach polskiego...

90% to wyzywanie ludzi od debili, hejterów i innych takich a pozostałe 10% to subiektywna opinia autora na temat systemu w grze. Jeden argument się przewinął i to nie poparty w żaden sposób, ot stwierdzenie że wszystko da się przefarmić, jednak nie ma przykładów, nie ma dowodów, zwykłe rzucone stwierdzenie.

No pomijając dziwne zdania jak już zostało wspomniane. Chyba autor będzie musiał trochę popracować nad przekazywaniem swoich myśli, ewentualnie powinien drugi raz przeczytać co napisał. Feels

rozumiem, ze "wypociny jakiegos idioty", to moje newsy?

Dziekuje za komplement. W nagrode... twój temat poleci na główną stronę. Zobaczymy, co powiedzą inni userzy i czy NWO to naprawde jeden z najlepszych dostępnych F2P.

Przecież ten mmorpg to profanacja świetnej gry jaką jest neverwinter i samego uniwersum Dungeons & Dragons.

Pomijając mój styl pisania albo jego brak, trudno jestem słaby z języka polskiego. Postaram się to poprawić, ale muszę wiedzieć co źle napisałem.

Obrażam tylko hejterów, bo 90% z nich to debile, a nie podałem argumentów, bo nie to było moim zamiarem, zresztą wielu ludzi podaje argumenty przemawiające, aby jednak zagrać, wystarczy na wejść na steam, a następnie sprawdzić, samemu sprawdzić czy to prawda.

Tak samo nie mówię, że gra jest idealna, oczywiście ma wady, jak większość mmo f2p.

Przecież ten mmorpg to profanacja świetnej gry jaką jest neverwinter i samego uniwersum Dungeons & Dragons.

A jednak liczba graczy jest duża i pomimo narzekań ludzie grają.

Niezbalansowane pvp i p2w, grając w Crossfire przyzwyczaiłem się, że vipy czyli osoby płacące potrafią przechylić szansę zwycięstwa, wystarczyło że na drużynę będzie dwóch takich łepków i druga drużyna była bez szans, z drugiej strony wiele razy vipy były nobami i dostawali wp***dol od zwykłych graczy i nic im nie pomogło.

Ewidentnie dajesz przykład tego, że gracz pro i niepłacący nie ma szans z pro płacącym i Ci to nie przeszkadza a zaraz znowu mówisz, że w NWO tego nie ma....Skoro tego nie ma to po co przywoływać ten przykład?

Piszesz najpierw, że gra jest godna polecenia i może dzięki Twojemu tematowi zyska kolejnego gracza a w kolejnym poście piszesz, że nie podałeś argumentów bo nie to było celem? Celem było pociśnięcie hejterów i wywołanie gównoburzy...?

No słuchaj jesteś na świetnej drodze do ściągnięcia graczy :D Ja gdybym się zastanawiał nad grą i zobaczyłbym Twój post to zdecydowanie bym miał mniejszą ochotę spróbować.

I przede wszystkim nie wzorować się na hejtach, bo w większości przypadków, to wypociny jakiegoś idioty, co nie grał albo pograł chwilę i gra mu się spodobała lub usłyszał od kolejnego durnia, że p2w itd., więc zamiast sprawdzić informację rozpowiada dalej na ślepo niczym kretyn, przeczytają to kolejni durnie i napiszę głupie komentarze, że gra jest ble.

Przeczyta to normalny gracz i wiele straci, bo jakiś bałwan podał złe informacje.

 

Na koniec pozdrowienie dla hejterów, pier**lcie się.

Dorosłe, dyplomatyczne i nie wiem co jeszcze napisać... :D Nie wzorować się na hejtach popartych argumantami ale wzorować się na Twoich śmiesznych wypocinach bez żadnych argumentów? Ok, biere.

Podsumowując: dzieciak który za wszelką cenę chce wmusić ludziom swoje poglądy... Wróć za pare lat ;)

Co do samej gry:

Jest dobra, warta uwagi i polecam wypróbować każdemu kto się zastanawia. Co do P2W się nie wypowiem bo grałem głównie PvE i tam dawałem radę bez płacenia.

Bardzo klimatyczna gra z nieco drewnianym stylem walki (pseudo non-target), z przyjemnym story i end-gamem który na obecnym poziomie na jakiś czas może wciągnąć ale ludzi siedzących dłuższy czas przy kompie raczej szybciej znudzi.

A jednak liczba graczy jest duża i pomimo narzekań ludzie grają.

Co o niczym nie świadczy. W tibię grają miliony osób, czy to znaczy, że tibia jest pozbawiona wad?

Co do "Neverwintera" no to jest kiepska gra, pomijając bugi których było na pęczki (bugowanie każdego ale to każdego dungeona, bugi z gemami, kopiowanie przedmiotów przez co ah i gospodarka się waliła i wiele wiele innych) i jeszcze więcej, grałem od początku, co do samego stylu gry to 1,2,3,4 i tyle, tak samo robienie dungów i innych rzeczy, żadnej przyjemności z tego nie ma a poziom ich jest banalny w porównianiu do np do starego D&D.

A no i co do PvP to ogromny p2w, musisz grać 20h na dzień lub zapłacić ileś tam $ bo inaczej possysasz w pvp, no i brak balansu nie wiem jak teraz ale kiedyś oburęka (ten co walczy obóręcznym mieczem był op) i pewnie dalej jest.

No cóż moja opinia jest taka że gra possysa po całości, Amazing 2/10.

Gdybyś nie podał tytułu pomyślałbym że piszesz o Metinie. Ja lubiłem grać w nw bo trzeba było farmić żeby coś zdobyć, ale toksyczne społeczeństwo jak i misję które co lv się powtarzały zniszczyły mi chcec do gry.

@Sevide Caly twoj post mozna podsumowac tak ( napisze to w twoim jakze wyrafinowanym jezyku ) . Moje zdanie jest "najmojszejsze" i jezeli ktos sie z tym nie zgadza jest idiota i niech sie pier...." .

@Bloofire

Miałem na myśli, że nawet gracza, który płaci da się łatwo zjechać, ale odnosiłem się do crossfire, ale wszędzie tak jest.

Wypowiedziałeś się sensownie na temat gry, co było moim zamiarem.

@goomowiec

Tibia nie jest pozbawiona wad, tak samo jak nwo.

@Sito

Grałeś od początku, ale od początku wiele mogło się pozmieniać. W ogóle grałeś dzisiaj czy wczoraj, że się wypowiadasz? Czy to kolejne informacje z przed kilku lat?

@T4l4r

A ja odpowiem na twoim poziomie, to jest temat o NWO, więc jak nie masz nic w tej sprawie do powiedzenia, wy***rdalaj.

@Sevide Jeśli bym nie śledził co się dzieje w grze i bym nie miał pojęcia to bym się nie wypowiadał, proste chyba.

@Sito nie ma sensu chlopak bedzie bronil p2w ( o ktorym sam przyznal ze jest ) krzeslem i tego nie przeskoczysz :) Nie wazne ze on gra pare dni a ty przegrales pare miesiecy/lat on i tak wie lepiej .... Jeszcze ci napsize zebys wypie... Bo przeciez to normalne odnosic sie tak do kazdego kto ma odmienne zdanie . Szkoda klawiatury. Pamietaj z pewnymi osobinkami nie wygrasz a jak bedzie z nimi walczyl to znizysz sie do ich poziomu a wtedy wygraja dosiwadczeniem :)

@Sevide Jeśli bym nie śledził co się dzieje w grze i bym nie miał pojęcia to bym się nie wypowiadał, proste chyba.

Jednakże jest więcej pozytywnych opinii, niż negatywnych.

@T4l4r

Musisz być idiotą, bo nie pisałem, że jest p2w, wszystko można zdobyć w grze, tylko trzeba więcej czasu poświęcić. A kazałem wy***rdalać, bo nic nie wnosiłeś do tematu, zresztą dalej nic nie wnosisz.

Halo! Ludzie, zatrzymajcie te karuzele nienawiści. Myślę, że za bardzo naskoczyliście na autora tematu i nie do końca go zrozumieliście. To, że piszę w taki, a nie inny sposób, nie oznacza, że jest w ofensywny sposób nastawiony do Was. Jego frustracja wynika z tego, że wyrobił się pewien stereotyp na temat NWO, który bezmyślnie powtarzany jest przez innych i szkodzi produkcji, która, patrząc przez pryzmat istniejących mmorpg, nie jest taka zła. Od siebie dodam, że grałem w Neverwinter przez długi czas, zaczynałem krótko po jego premierze. Gra była w porządku, tylko prowadzona była w bardzo niezdarny sposób, masa bugów, między innymi, na te itemshopową walutę (kryształy(?)), niszczyły gospodarkę powoli i sukcesywnie, a wydawca nie miał pojęcia jak temu zaradzić. Sam już nie gram, ale mam znajomego, który regularnie pogrywa w NWO, inwestuje w niego masę czasu, pieniędzy i na podstawie jego opinii, opinii gracza, który gra w te grę naprawdę długo, bo już kilka lat, mogę stwierdzić, że nie wydając pieniędzy, ciężko jest osiągnąć cokolwiek, a przynajmniej tyle, by móc grać z osobami płacącymi, na równym poziomie komfortu. Ale się da...

Jednakże jest więcej pozytywnych opinii, niż negatywnych.

co nie zmienia faktu, ze Neverwinter Online nijak przypomina swojego RPG-owego pierwowzoru, co juz samo w sobie jest NAJWIEKSZYM MINUSEM

Jednakże jest więcej pozytywnych opinii, niż negatywnych.

Jeżeli są to ludzie Twojego pokroju to zdecydowanie podziękuję za grę. Nie ma to jak pisać do ludzi w temacie wyp***....

Podręcznikowy fanboy z umysłem podręcznikowego gimba.

Napisałbym Ci również w Twoim języku ale tak jak stwierdził T4l4r, nie ma co się zniżać do Twojego poziomu.

@T4l4r Ja tam nie zamierzam tłumaczyć nikomu mojej opini o danym produkcie, Napisałem co miałem napisać i każdy może się z moim zdaniem nie zgodzić.

@Sito Jak piszesz gra jest zrypana do potęgi entej, co po pierwsze pve idzie prosto jak z płatka, potem idziesz na pvp i się okazuje że mimo ty Palladynem zrobionym pod bańkę nic nie znaczysz. Bo dowaliło tobie do teamu stado baranów. Do tego płacący mają straszną przewagę w pvp, ja sam wydałem ponad 200 zł i byłem przeciętniakiem. A te pozytywy to walą casuale u mnie guilda się posypała bo większość ludz zaczęła marudzić na wojnie o zamek, ja sam odszedłem bo tam dopiero widać P2W