Blath wita

Podejrzewam, że jestem troszkę starsza od Was, ale mimo to spróbuję jakoś się tu zadomowić.

Mam prawie 30 lat i przez zdecydowaną większość swojego życia nie interesowałam się grami MMO, ograniczając się głównie do gier single-player (Wiedźmin, Baldur's Gate, Mount & Blade itp.), ale kiedy złapałam bakcyla, nic już nie mogło mnie powstrzymać i obecnie pracuję w branży gamingowej. Teraz szukam MMO dla siebie - jestem osobą mocno stałą w uczuciach, więc zależy mi na graniu w jeden, maksymalnie dwa tytuły. Nie gonię za nowinkami i omija mnie hype na większość tytułów; czekam obecnie chyba tylko na Age of Wushu 2. Lubię również od czasu do czasu rozegrać parę meczów w SMITE.

Gry nie są jednak jedyną moją pasją. Lubię też czytać książki (w zasadzie każde poza kryminałami i romansami paranormalnymi) i od czasu do czasu obejrzeć jakieś anime, szczególnie te utrzymane w klimacie starego cyberpunka (Akira, Ghost In The Shell itp.). Uwielbiam też muzykę The Gazette i Alice Nine, i azjatycką kuchnię. Jednak pomimo zamiłowania do wielu azjatyckich rzeczy, jestem patriotką i bardzo cieszę się, że było mi dane przyjść na świat jako obywatelka kraju o tak bogatej i pięknej historii.

Miło mi Was poznać.

Witam na forum :)

Na gry MMO nigdy nie jest za późno.

Witamy:)

Witam i u mnie już masz minusa za wypowiedź o NWO - które inspirowało się DnD, nie NWN i NWN to nie jest żaden pierwowzór.... W skrócie - nie znajomość tematu.

Ale spokojnie - świetnie się zaaklimatyzujesz tutaj. Bo większość robi podobnie :)

Dodatkowo - mówisz, że lubisz czytać książki... a nic z Forgotten Realms się nie czytało, co? Przykre jest tylko, że potem mamy kwiatki pokroju opinii NWO czy że "sapkowski żeruje na popularności gier" :P

A za "grę-legendę" to powinnaś dołączyć na stos do kolegi, fakt - gra byla super. Fakt, byla popularna. Ale to tak jakby mówić, że FF XIV jest słaby bo żeruje na grze-legendzie sprzed lat. Chociaż też nie - bo tutaj mamy tą samą serię. A NWO nie jest częscią NWN i odwrotnie :P

@Loor

Ten temat nijak nie dotyczy tamtego, więc daruj sobie takie teksty i złośliwości, bo są nie na miejscu. Jak miałeś do napisania coś takiego, to trzeba było się wypowiedzieć w tamtym temacie. Dodatkowo Twoje zdanie jest tak istotne (xD), że mam nadzieję, że dziewczyna nie dostanie traumy od "minusa" u tak ważnej persony.


@Blath

Witamy na forum! Niestety jak będziesz chciała tu dłużej posiedzieć, to będziesz musiała przyzwyczaić się do kilku niezbyt bystrych przypadków, jak ten pokazany wyżej, to forum wymaga wiele cierpliwości od człowieka, mam nadzieję, że ją posiadasz. Baw się dobrze!

Witam cię serdecznie na forum @Blath !!

A co do @Loor

Dodatkowo - mówisz, że lubisz czytać książki... a nic z Forgotten Realms się nie czytało, co? Przykre jest tylko, że potem mamy kwiatki pokroju opinii NWO czy że "sapkowski żeruje na popularności gier" 

Poważnie? Ktoś kto czyta książki musi akurat przeczytać tą?

Próbujesz narzucić komuś swoje zdanie i jak ktoś ma odmienne to od razu na stos itd? Tak jak kolega wyżej: "Kill Yourself"...

Reszty nie skomentuje bo szkoda słów.

Witamy na forum i mam nadzieje że będziesz aktywna :)

Ja tu tylko przyszedłem napisać ze smiechłem z posta Loora, ale w sumie każdy jego rakowy post robi mi dzień.

Also życzę Ci wytrwałości bo rejestracja tutaj to pierwszy krok do onkologii, czy cos.

Czesc miłego pobytu, niech klub anime będzie z Toba!

A ja to w ogóle się z was wszystkich śmieje.

Cześć.

Przywitanie się z tak toksyczną społecznością? Odważne zagranie ;)

Hej!

Loor, twierdzenie, że twórcy Neverwinter Online wcale nie chcieli wypromować swojego tworu na marce stworzonej przez Neverwinter Nights jest tak samo naiwne, jak uważanie, że LOTRO nie ma niczego wspólnego z "Władcą Pierścieni" i nie może być pod żadnym względem rozpatrywane w zgodności z prozą Tolkiena. Gdyby ta gra nazywała się Fantasy RPG, to nie byłoby na nią takiego hype'u i Founder's Packi nie sprzedawałyby się jak świeże bułeczki. Co paradoksalnie zadziałało na niekorzyść tego tytułu - możliwe, że gdyby tytuł nie nawiązywał do Neverwiner Nights, gra byłaby o wiele lepiej odebrana. 

Po drugie zupełnie nie rozumiem Twojego zarzutu odnośnie książek, co jest o tyle ciekawe, że jako wieloletni Mistrz Gry dosyć dobrze znam akurat świat Zapomnianych Krain (swoją drogą książki z tej serii to pod względem warsztatowym literatura niezbyt wysokich lotów i nie znam chyba nikogo, kto by je rzeczywiście czytał, nie licząc może paru wybranych serii).

Piszę to jedynie po to, żeby uzmysłowić Ci, jak bardzo jesteś w błędzie. Będę wdzięczna, jeśli przestaniesz zaśmiecać mój wątek. Jeśli chcesz o tym podyskutować, napisz mi prywatną wiadomość.

Całą resztę witam serdecznie (coś mi się przestawiło przy dodawaniu posta, dlatego wygląda tak, jak wygląda. Wybaczcie mi).

Yo! Zaproponowałbym Ci pewną grę, ale zaraz obrzucą mnie mięsem. A zresztą co mi tam! (na pochybel sku%#$@&m) Jeżeli lubisz anime to zagraj w Aion'a fajna kolorowa grafika dziewczynom/kobietom zazwyczaj też podoba się bardzo rozbudowany kreator postaci. Historia w grze też jest niczego sobie. Lubisz PvE? około 50 różnych instancji czeka żebyś je odkryła. Wolisz PvP? atakuj wrogą frakcję przechodząc Rift'ami na ich terytorium. Uwielbiasz ładne widoki? lataj na skrzydłach po ogromnym świecie Artreii :D Witam serdecznie na forum :)

Witam, można popykac coś w smite kiedyś !

Można, ale ostrzegam, że nie mam jeszcze nawet 30 poziomu i nie jestem jakimś pro graczem.

O Aionie słyszałam mnóstwo dobrego. Ponoć gra posiada niesamowity endgame.

Witam nowego użytkownika. Zapraszam na najlepsze miejsce z całego forum, czyli czatbox.

Podejrzewam, że jestem troszkę starsza od Was, ale mimo to spróbuję jakoś się tu zadomowić.

Mam prawie 30 lat i przez zdecydowaną większość swojego życia nie interesowałam się grami MMO, ograniczając się głównie do gier single-player (Wiedźmin, Baldur's Gate, Mount & Blade itp.), ale kiedy złapałam bakcyla, nic już nie mogło mnie powstrzymać i obecnie pracuję w branży gamingowej. Teraz szukam MMO dla siebie - jestem osobą mocno stałą w uczuciach, więc zależy mi na graniu w jeden, maksymalnie dwa tytuły. Nie gonię za nowinkami i omija mnie hype na większość tytułów; czekam obecnie chyba tylko na Age of Wushu 2. Lubię również od czasu do czasu rozegrać parę meczów w SMITE.

Gry nie są jednak jedyną moją pasją. Lubię też czytać książki (w zasadzie każde poza kryminałami i romansami paranormalnymi) i od czasu do czasu obejrzeć jakieś anime, szczególnie te utrzymane w klimacie starego cyberpunka (Akira, Ghost In The Shell itp.). Uwielbiam też muzykę The Gazette i Alice Nine, i azjatycką kuchnię. Jednak pomimo zamiłowania do wielu azjatyckich rzeczy, jestem patriotką i bardzo cieszę się, że było mi dane przyjść na świat jako obywatelka kraju o tak bogatej i pięknej historii.

Miło mi Was poznać.