MU Legend - Zbiórka na Discordzie

Siemka,

W koncu MY gracze zostalismy docenieni, bo na horyzoncie pare zacnych mmorpg. Dlugo trwala ta suchota, nie? Na pierwszy ząb wrzucam MU Legend! Trzeba wyprobować i ocenić, a im wiecej opinii tym staja sie bardziej wiarygodne. Wobec tego zapraszam zainteresowanych owa grą na mojego Discorda. Brak wymogów! Zagrać z nami moze każdy :) Za moment postawie 3 kanały dla MU Legend dostepne dla kazdego, nawet dla tych bez rangi na discordzie. Kanał tekstowy juz stoi jak by co. Nie wstydzic sie i wbijac. Discord to b.fajne miejsce gdzie mozna sie dobrze zintegrowac piszac i rozmawiajac ( czat tekstowy zapisuje historie od poczatku powstania kanalu ). Dodam ze wszystkie inne kanały maja wstep wolny.

Wbijac tutaj: https://discord.gg/TWHb3a7

Pozdrawiam

Stilo ( Discord)

Keszua, ile masz zamiar grać w te MU Legend? Tydzień? Dwa?

Patrząc jak skacze od gry do gry, to dwa...dni.

nie bądz taki daj mu chociaż 4 dni :C

Keszua, ile masz zamiar grać w te MU Legend? Tydzień? Dwa?

Patrząc jak skacze od gry do gry, to dwa...dni.

nie bądz taki daj mu chociaż 4 dni :C 

Dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Jesteście najlepsi! Zawsze można liczyć na śmietankę bywalców tego forum.

Ja zagram jak pisałem wcześniej, smite w tym czasie idzie w odstawkę, w Mu będę nolifeował, oczywiście w granicach rozsądku XD

Dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Jesteście najlepsi! Zawsze można liczyć na śmietankę bywalców tego forum.

Ha @Psyho20 z 69 postami awansowałeś do śmietanki tego forum! Do elity elit :D

A tak bardziej na temat, też pewnie wypróbuję. Jak mi się spodoba może zostanę dłużej :D

Z sentymentu spróbuję, niby bardziej diablo podobny twór aczkolwiek hack'n'slash'e lubię więc czemu by nie? Zresztą, jeśli system wbijania lvl itemu będzie podobny i od +7 będzie się błyszczeć jak psu jaja to mnie kupili XD

Siemka,

W koncu MY gracze zostalismy docenieni, bo na horyzoncie pare zacnych mmorpg. Dlugo trwala ta suchota, nie? Na pierwszy ząb wrzucam MU Legend! Trzeba wyprobować i ocenić, a im wiecej opinii tym staja sie bardziej wiarygodne. Wobec tego zapraszam zainteresowanych owa grą na mojego Discorda. Brak wymogów! Zagrać z nami moze każdy :) Za moment postawie 3 kanały dla MU Legend dostepne dla kazdego, nawet dla tych bez rangi na discordzie. Kanał tekstowy juz stoi jak by co. Nie wstydzic sie i wbijac. Discord to b.fajne miejsce gdzie mozna sie dobrze zintegrowac piszac i rozmawiajac ( czat tekstowy zapisuje historie od poczatku powstania kanalu ). Dodam ze wszystkie inne kanały maja wstep wolny.

Wbijac tutaj: https://discord.gg/TWHb3a7

Pozdrawiam

Stilo ( Discord)