Reliable source serving corrupt data

Witam

Wczoraj kupiłem TESO gold edition zainstalowałem z płyty wszystko ładnie pięknie, póżniej aktualizacja najpierw 17GB później 42GB i zostawiłem na noc by się pobierało. Rano wstaje i oczywiście nie pobiera się i komunikat "reliable source serving corrupt data"... Szukałem rozwiązania w google i próbowałem już zmian hostów flush itd nic nie pomaga. Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać ?

Bardzo chętnie chciałbym pomóc lecz jakiś specem nie jestem, ale mógłbyś po prostu spróbować nacisnąć GAME SETTINGS > Repair
może to coś da? wiem że to czasochłonne ale jeśli ja miałem jakiś problem z klientami, zawsze (może nie zawsze ale przeważnie) skutkowało :)

pozdrawiam

No na to też wpadłem niestety nie pomogło 3 raz idzie mi repair

U mnie płyta nie działa :/ spróbuj pobrać, tak to boli ale warto.

Dobra za 4 razem puściło i się zainstalowało tylko podczas repair zmieniło mi się z EU na NA Czy jak zacznę grać na tym serwerze to będę później mógł iść na EU czy teraz po prostu jest jakaś aktualizacja na EU bo komunikat jakiś wychodzi

"One Tamriel & Update 12 are now live on PC/Mac! Make sure to fully patch the game and restart your launcher befor logging into the game. Then, choose "The Elder Scrolls Online(NA)" if you are on EU, and select your prefered server at the in-game login screen"

Wszystko gra wraz z wejściem update'a One Tamriel na jednym kliencie możesz wybrać serwer EU i NA po prostu wybierz EU i gra, a to że na launcherze jest napisane NA to tym się nie przejmuj po prostu nie naprawił tego Zenimax tak więc bez strachu możesz grać w razie gdybyś potrzebował pomocy lub szukał gildii to napisz do mnie w grze @Narivalth.

No chwilowo nie mogę tego zmienić mam wybór tylko NA ale chyba jakaś po prostu przerwa techniczna czy coś bo anwet na stronie nie mogę się zalogować by wbić kod

Dziwne u mnie strona śmiga, ale gry nie mam jak sprawdzić, bo dopiero z pracy wracam.

a logowałeś się na stronie ? bo ja jak klikam account to wychodzi napis back soon

We're sorry, but we're currently performing maintenance. We'll be back as soon as possible!
If you need immediate assistance, please visit our Customer Support page and we’ll be happy to help you.

Czyli mają maintenance :P

Co do tego błędu o którym jest napisane...to powiem tak ten launcher zakrawa o dramat :X

W sumie od wczoraj już gram po tej przerwie już wszystko śmiga fakt tylko że straciłem cały dzień na repair

Witam

Wczoraj kupiłem TESO gold edition zainstalowałem z płyty wszystko ładnie pięknie, póżniej aktualizacja najpierw 17GB później 42GB i zostawiłem na noc by się pobierało. Rano wstaje i oczywiście nie pobiera się i komunikat "reliable source serving corrupt data"... Szukałem rozwiązania w google i próbowałem już zmian hostów flush itd nic nie pomaga. Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać ?