Odmowa sprzedaży PSC

Kilka miesięcy temu zakupiłem bez problemów PSC (sieć sklepów małpka) obyło się bez problemów, jednakże

w dniu dzisiejszym, sprzedawca odmówił mi zakupu twierdząc, że w najnowszej ustawie zabrania się sprzedawania

Paysafecard osobą nieletnim (mam 16lat). Ani na oficialnej stronie tejże płatności nie widnieje wpis o takich

ograniczeniach, również nigdzie nie mogę tego zakazu znaleźć.

Czy naprawdę taka ustawa istnieję, jeżeli tak prosiłbym o stosowny link żebym mógł się z nią zapoznać.

Z góry dziękuję za wszelaką pomoc w tej sprawie.

Pierwsze słyszę, więc proponuje udać się do innego sklepu.

Nie słyszałem o czymś takim ale pewnie sprzedawcy nie chciało się uruchamiać terminalu bo przecież nawet na tym nie zarabiają :P

W twoim przypadku zwyzywałbym Panią za kasą, ale ja to nerwowy chłopak jestem. Pierwszy słyszę o takim czymś.

Swoja droga ciekawe.. moze doladowanie PSC zawiera jakies substancje psychoaktywne xaxa

Kilka miesięcy temu zakupiłem bez problemów PSC (sieć sklepów małpka) obyło się bez problemów, jednakże

w dniu dzisiejszym, sprzedawca odmówił mi zakupu twierdząc, że w najnowszej ustawie zabrania się sprzedawania

Paysafecard osobą nieletnim (mam 16lat). Ani na oficialnej stronie tejże płatności nie widnieje wpis o takich

ograniczeniach, również nigdzie nie mogę tego zakazu znaleźć.

Czy naprawdę taka ustawa istnieję, jeżeli tak prosiłbym o stosowny link żebym mógł się z nią zapoznać.

Z góry dziękuję za wszelaką pomoc w tej sprawie.