Co się dzieje z Jade Dynasty?

Witam kiedyś grałem w Jade Dynasty i to długo bo ze 2 lata, lecz później mi się znudziło i odstawiłem na bok. Teraz chciałem wrócić bo słyszałem że nowe postacie dodali, ale nigdzie nie mogę pobrać instalki gry, nawet na Arcu, tam są tylko 3 gry do pobrania, co dziwne. Tak więc czy Jade Dynasty nadal istnieje ? czy może serwery zostały zamknięte ?.

gra ciagle działa, ale wielu osób tam nie uswiadczysz

lepiej znajdz innego MMORPG

JD istnieje ale PWE zapowiedizlao juz okolo rok temu ze przetsalo wspierac ta wersje ( czyli juz brak patchy , gra dziala jak dziala i tyle )

@guruKurde szkoda, bo dużo Polaków tam grało, no i miałem OP postać. Ogólnie to mam pecha, JD nie da się pobrać a drugie MMO do którego chciałem wrócić Vindictus też nie działa :/ ehm...

Witam kiedyś grałem w Jade Dynasty i to długo bo ze 2 lata, lecz później mi się znudziło i odstawiłem na bok. Teraz chciałem wrócić bo słyszałem że nowe postacie dodali, ale nigdzie nie mogę pobrać instalki gry, nawet na Arcu, tam są tylko 3 gry do pobrania, co dziwne. Tak więc czy Jade Dynasty nadal istnieje ? czy może serwery zostały zamknięte ?.