Wiele pytań do odświeżenia wiedzy

Witam.
Mam wiele pytań i z góry dziękuję za każdą odpowiedź : (gram Asmo)

1) Gdzie i jak zdobywać punkty chwały (glory points)?
2) Czy zarabianie kinah bardziej opłaca się grindując moby i dropiąc złote itemy czy może jest coś lepszego ? (Zbieram na pióro +10 i gold pack)
3) Czy są jakieś questy, które muszę koniecznie zrobić od razu kiedy się loguję do gry? Chodzi mi tutaj jaki powinienem sobie ustanowić priorytet np. na robienie daily w nosra itd.
4) Warto robić jakieś solo dungi?
5) Jak najszybciej expic?

1. U nas na EU to Honour Point: Siege, Areny, SWB (questy), Instancje PvP (Runa, Kamar)

Ale jak chcesz wbijać oficera, to polecam poczekać do stycznia wtedy wchodzi nowy patch i system Rang zostanie zmieniony. Teraz na Oficera 1* potrzebujesz 12 000 honour pointów. Od stycznia na Oficera 1* będziesz potrzebował 1400 honour pointów i rangi będą się resetowały co miesiąc.

2. Jest kilka sposobów:

-Robienie inst.

-Nowy crafting

-Gind na nowych mapach dropią tam przedmioty eternalowe i mityczne.

3. Ale jako nowy gracz? Bo nie wiem pytasz o glory tak jakbyś już miał wyexpioną postać.

4. Tak solo dung na 66 lvl Rift of Oblivion

5. KKM duo, Rif of Oblivion i grind w Nosra

Pytam sie o to czego nie wiem :) lub nie jestem pewien o sa nowe opcje. Postac mam na 66lv i wole wiedziec wiecej na pcozatku :) A ten nowy crafting to co masz na mysli?

Zapytałem żeby wiedzieć jak Ci odpowiedzieć. Inaczej się tłumaczy komuś kto dopiero zacząl a inaczej komuś kto ma już 66 lvl. Stąd moje pytanie. Jakbyś jutro mógł wejść na ts'a to z miłą chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Ok wyślij namiary. Póki co po takim powrocie czuję się jakby był jump event i jesteś na samym endgame. Nie wiadomo gdzie iść co robić .

-Nowy crafting

Co masz na myśli mówiąc "nowy" ? Nie zauważyłem niczego nowego po ostatnim patchu ale może to dlatego, że nie crafcę za dużo.

Shift+P nazywa się Magical Carfting. Możesz craft'ować nowe manastone'y, scroll'e, eq (bronie i zbroje) a nawet mount'a :)

@faydee, troche na tego oficera 1 to mu zaniżyłeś, na alcie mam ponad 14k HP i jeszcze mi nie wskoczył :)

Zależy na jakim serwerze grasz i po jakiej stronie. Na Barusie po stronie Asmo chyba trzeba mieć 12k. Ale mogę się mylić ja nie wbijam tego.

Witam.
Mam wiele pytań i z góry dziękuję za każdą odpowiedź : (gram Asmo)

1) Gdzie i jak zdobywać punkty chwały (glory points)?
2) Czy zarabianie kinah bardziej opłaca się grindując moby i dropiąc złote itemy czy może jest coś lepszego ? (Zbieram na pióro +10 i gold pack)
3) Czy są jakieś questy, które muszę koniecznie zrobić od razu kiedy się loguję do gry? Chodzi mi tutaj jaki powinienem sobie ustanowić priorytet np. na robienie daily w nosra itd.
4) Warto robić jakieś solo dungi?
5) Jak najszybciej expic?