Black Desert - Cede Maiori

Działalność gildii została zawieszona.

</p><p style="text-align:center;">
	 
</p>

Z IX odszedłeś? czy zrezygnowaliście z Black Desert już ?

@Sklepik

Zadajesz pytania, na które masz odpowiedzi w topiku :). Jak mogę być w IXK, jeśli postuje inną guildię, a kolejny jak zrezygnowałem z BDO jak mówię o gildii w BDO :P.. no sorry :]

Podbijam.

Podbijam.

Bump

Chętnie bym dołączył :)

Chętnie bym dołączył 

Po dołączeniu do discorda - link już poprawiony - w dziale Rekrutacja masz możliwość wpisania się.

Zapraszam.

Bump.

Chętnie dołączę ale to jak będzie global bo jestem na croxusie ;). przy okazji mam pytanie co oznacza znaczek prezentu nad miastami???

W tym mieście masz do odebrania towary z transportu.

Cześć przyjmujecie graczy co grają w BDO 3 dni ?

Nie mamy restrykcji co do lvlu graczy i ich doświadczenia, tworzymy gildie i chcemy ją rozwijać wraz z graczami. o wiele lepiej smakuje dojście do danego elementu z grupą ludzi, którzy ciężko pracują nad samym sobą i rozwojem gildii niż próbą wyłapania ludzi najlepiej ubranych na serwie, zazwyczaj wielkie indywidualności i próbowania okiełznanie tego wszystko ;].

Od grudnia planuje bardzo dużo i bardzo długich streamów. Mam około tygodnia wolnego i chcę podbić LVL, także można liczyć na wiele godzin grindu, jak będą osoby na Streamie to na rozmowy oraz Q/A.

podbijam.

Friendly bump dla maniaka bdo ;).Pozdrawiam, tak z ciekawości na jakim chanelu gracie?

Tak jak mówiłem ;) Chciałbym dołączyć ;) 41lvl ranger. lat 18. :)

Family name: Polios

Nazwa postaci: tetrinatorka

Działalność gildii została zawieszona.

</p><p style="text-align:center;">
	 
</p>