Cześć, szukam jakichś początkujących osób :)

W sumie to tak jak w temacie, sam jestem początkującym, mam znajomego który jest w stanie grać więc wychodzi na to że poszukuję dwóch osób.

Byłoby miło gdyby znalazły się dwie osoby, przewiduję na przyszłość, że mielibyśmy dość zgraną ekipę. Rzucam, że nie obchodzi mnie wiek, byleby osoba wiedziała co mówi :).

Mam własnego Ts'a więc komunikacja także z głowy, osoba która jest zainteresowana może dodać mnie na steam i napisać bezpośrednio, gdyż tam jestem praktycznie cały czas online.

Dzięki za wszelkie chęci :)

76561198066270322.png

Ja z chęcią mogę :D gram od tygodnia :D

odezwę się :D

Po jakiej stronie paktu gracie? Chętnie dołączę, dodajcie mnie w grze @Emlit2x (Emlit sorc lvl 14) (nie mam wersji steam'owskiej.) Co do TS'a...polecam discord, dużo przyjemniejszy w obsłudze i mniej zasobożerny.

Ja gram po strone Daggerfall Convenant :) @marych932 jak coś to pisz :P

Kurcze ja po Ebon Pact ;/

teraz to nie ważne już tak bardzo kto w jakiej frakcji :) i tak możemy pograć razem, ja też można powiedzieć początkujący, 20 lvl też chętnie pogram w party. Śmiało zapraszam. @Kromar5112

W sumie to tak jak w temacie, sam jestem początkującym, mam znajomego który jest w stanie grać więc wychodzi na to że poszukuję dwóch osób.

Byłoby miło gdyby znalazły się dwie osoby, przewiduję na przyszłość, że mielibyśmy dość zgraną ekipę. Rzucam, że nie obchodzi mnie wiek, byleby osoba wiedziała co mówi :).

Mam własnego Ts'a więc komunikacja także z głowy, osoba która jest zainteresowana może dodać mnie na steam i napisać bezpośrednio, gdyż tam jestem praktycznie cały czas online.

Dzięki za wszelkie chęci :)

76561198066270322.png