Wow Vanilla/Kronos 2

Szukam chętnych do gry na Kronosie 2. Veteran czy nie , zainteresowanych proszę o kontakt tutaj! (sam mam na globalu 95lvl, wiec rookie)

No siemanko, po jakiej stronie konfliktu na K2?

No siemanko, po jakiej stronie konfliktu na K2?

Zacząłem w hordzie. Lecz jeśli nie pasuje to mam 1 lvl dalej, zmiana nie jest problemem :)

A dużo osób tam gra? Ja chętnie dołączę 4fun, a może na dłużej:)

A dużo osób tam gra? Ja chętnie dołączę 4fun, a może na dłużej:)

A dużo osób tam gra? Ja chętnie dołączę 4fun, a może na dłużej:)

Na mapie początkowej ciągle kogoś spotykałem, a z grafiki zamieszczonej przez stuff serwera wynika ze mniej wiecej po 20% graczy jest w kazdym przedziale lvlowym, troszkę mniej (~17%) ma 60lvl.

Czyli 20% 1-10 , 20% 11-20 , 20% 21-30 , 20% 31-40 , i 20% 41-60 przy czym większość z tego przedziału ma 60. :)

Też zacząłem ostatnio. Populacja stoi na poziomie ~2k online, na Kronos I trochę mniej. Gram po stronie Alliance, 9lvl Pala, ale zawsze mogę zmienić, jeśli większość tak zadecyduje :) Mam swojego TSA, także pisać do mnie na ustawkę ;)

Więcej online jest niż 2k, to proponuję do Hordy bo sam też tam mam już jakąś postać ;p

Dziękuje zgłaszam serwer do blizzarda kolejny Hakerski serwer pójdzie do usunięcia

Wczoraj pograłem na Elysium, chodzi plotka, że po Blizzconie ogłoszą współpracę z Nostalriusem. W sumie to Elysium wygląda na dużo lepiej oskryptowane, jednak populacja na poziomie 500, późno wieczorem ~300 trochę boli.

jaki ma sens granie na privach jezeli abonament mozna kupic w grze za golda ?

jaki ma sens granie na privach jezeli  abonament mozna kupic  w grze za golda ?

Bo to jest server Vanilla? Masz taki na globalu?

jaki ma sens granie na privach jezeli  abonament mozna kupic  w grze za golda ?

Dokładnie, chodzi o Vanille. Dla mnie, czyli dla osoby, która na globalnej grała sporo, Vanilla jest ekscytująca, bo swoją historię zacząłem od TBC.

Ja miałem do czynienia z WoWem jakoś od koreańskiej bety, gdzie kombinowało się lewe numery KSSN, by założyć tam konto. Na chwilę obecną, jedyną cechą Vanilli, za którą tęsknię, jest poziom trudności levelingu. Co do reszty... to cieszę się, że wraz z upływem czasu to zniknęło.

Ja miałem do czynienia z WoWem jakoś od koreańskiej bety, gdzie kombinowało się lewe numery KSSN, by założyć tam konto. Na chwilę obecną, jedyną cechą Vanilli, za którą tęsknię, jest poziom trudności levelingu. Co do reszty... to cieszę się, że wraz z upływem czasu to zniknęło.

Możesz mi więcej powiedzieć o koreańskiej becie WoWa? W których to latach miało miejsce ?

Dziś koło 22-23 znów będę grał na Elysium, fajnie, jakby ktoś dołączył. Mozna mnie szukać na TS3 oldeus.pl, pod nickiem Aeth.

Strata czasu grać w "singleplayer" z kilkaset online, Kronos najbardziej przypomina żywy serwer i world pvp także żyje. A powiedz coś więcej o tej plotce, kto ma współpracować z Nostalriusem?

Elysium oraz ekipa Nostalriusa, której część już pracuje od jakiegoś czasu przy serwerze Elysium zapowiedziała, że Nostalrius wypuści swój database i skrypty najpierw dla nich z racji, że przedstawiają podobne im ideały, więc tak o. A później skrypty Nostalriusa mają być dla wszystkich upublicznione. W ten weekend Elysium ma ogłosić kiedy przeprowadzą merge ich database i postaci z Nostalriusa. Zostanę uruchomione trzy serwery. Jeden serwer PVP z postaciami z Nostalriusa i tymi zapisanymi bodajże od 6 listopada z Elysium (zapisali jakoś 6.11 database i to co się będzie działo po tym dniu nie pojawi się na nowych serwerach. Możesz zdobyć top gear, ale po merge go nie będziesz miał), drugi to PVE tak samo z postaciami Nost i Elysium oraz trzeci, kompletnie nowy, serwer PVP od zera bez możliwości transferu, na bazie patcha startowego Vanilla gdzie max to Molten Core, czyli na tym wszyscy startują na świeżo od nowa.

Ja czekam obecnie na ten announcement, pobrałem już clienta oraz potrzebne mi addony, wybrałem klasę i rasę (Gnome Lock) także pozostaje czekać. Kiedy dowiem się czegoś więcej na pewno dam znać. Oczywiście zachęcam do wspólnego grania, ponieważ chat Elysium na Discord pęka w szwach (aż 3 adminów siedzi i nadzoruje ten pogrom postów).

Ciekawe czy będzie takie boom populacji jak na Nosie po 15k ludzi online :D. Czekamy na transfery.

Hmm, w takim razie mimo konta na Nostalriusie zacznę na świeżym realmie, ale warunkiem musi być wysokie online. Ciekaw tego jestem skoro ludzie będą podzieleni na tyle realmów a na Elysium jest ~400. Po Nostalriusie ludzie zrobili sobie przerwę od WoW'a, inni zadomowili się już na innych serwerach typu Kronos i raczej z nich nie zrezygnują także ta kwestia mnie najbardziej zastanawia. Realmy PvE to tylko strata ludzi do gry, ale ci co tam grają graliby nawet z samymi npc na pustym serwerze. Nie wyobrażam sobie WoW'a bez PvP, przede wszystkim bez World PvP, które jest wizytówką Vanilli. Również po doświadczeniu tak żywego serwera jak Nostalrius, nie wyobrażam sobie gry z online mniejszym niż co najmniej 2k. Gameplay i różnica między np. 1k a 2,5k jest tak ogromna, że niektórzy nie zdają sobie sprawy w jak dużym stopniu wpływa to na rozgrywkę i nasze odczucia. Ja tradycyjnie dołączę do Hordy, także jeśli dane nam będzie się spotkać to niestety po przeciwnych stronach konfliktu.

Niestety :) Ja zawsze grałem Horde, ale myślałem założyć właśnie locka gnome, ale w dniu otwarcia jest może zmienię zdanie :)