Monitor w cenie do 500zł

Witam, poszukuję drugiego monitora do mojego laptopa. Ekran laptopa ma rozdziałke 1366x768. Chcę używać obu monitorów zarówno do montażu jak i gier. Brać taką samą rozdzielczość jak w laptopie, czy lepiej 1920x1080? Połączyć kablem DVI, czy HDMI?

Najlepiej Full HD, wieksza przestrzeń

DVI przesyłka tylko obraz ,a HDMI obraz i dźwiek. Jedyna różnica, w jakości obrazu brak

http://allegro.pl/monitory-lg-24mp48hq-p-24-ips-5ms-hdmi-promocja-i6582541903.html

Najlepszy będzie, z tego co widze monitor nowy i nie jakiś powystawowy czy cos :) Matryca IPS więc będzie nieźle :)

Jednak licz się z tym że na wiekszej rozdzielczości będzie mniej klatek, a z drugiej strony nie opłaca się kupować monitora 1366x768 ja przynajmniej nie widzę sensu kupować 19 calowy monitor w dzisiejszych czasach, a i na 19 czuje że to bedzie pixeloza, bo na 17 calowym laptopie to już jest lipna rozdzielczość :P

Pytałem, bo gdzieś słyszałem, że na HDMI jest maksymalnie 30 klatek. Dzięki za pomoc :D. Widzę, że ten monitor ma możliwość dzielenia się na pół. Czyli teoretycznie mogę mieć 3 monitory wraz z tym laptopowym? XD

Witam, poszukuję drugiego monitora do mojego laptopa. Ekran laptopa ma rozdziałke 1366x768. Chcę używać obu monitorów zarówno do montażu jak i gier. Brać taką samą rozdzielczość jak w laptopie, czy lepiej 1920x1080? Połączyć kablem DVI, czy HDMI?