Mu legend

Witam mam taki problem dostalem sie do bety mu legend wpisalem klucz i jak chce sie zalogowac to wyskakuje mi ze account integry is requied i wtedy przenosi mnie na stronke ale na tej stronce jak chce sie zalogowac zeby zaktualizować to konto to z kolei wyskakuje mi że konto nie wymaga aktualizacji i co ja mam teraz zrobić ?

konto nie wymaga aktualizacji, wiem co ci wyskakuje..połącz się z google+ tzn zaloguj się do tego konta przez google, problemem będzie uzyskanie prawdziwego username potem...odzyskaj username na maila a hasło to już musisz sam rozkminić...ja sobie przypomniałem bo albo będzie takie jak do konta webzen..albo będzie lipa :) i będziesz kombinował jak ja :P (bo wtedy maila wywala i przestaje istnieć i w ogóle są jajca, bo mail się przenosi chyba na google ..albo uj wi gdzie..napisałem do tym do suportu ale w cholerę ciężko to opisać xDD)

Witam mam taki problem dostalem sie do bety mu legend wpisalem klucz i jak chce sie zalogowac to wyskakuje mi ze account integry is requied i wtedy przenosi mnie na stronke ale na tej stronce jak chce sie zalogowac zeby zaktualizować to konto to z kolei wyskakuje mi że konto nie wymaga aktualizacji i co ja mam teraz zrobić ?