Black Desert - NOWOŚCI

Z racji iż na stronie głównej próżno szukać informacji o przyszłych zawartościach gry, postaram się jako tako wrzucać tutaj wszystko to co wygrzebie gdzieś w necie.

Na japońskim kanale YT pokazano parę ciekawych rzeczy, filmik trwa pond 4h, ja polecam odlgądać go od tego momentu...

https://www.youtube.com/watch?v=qez8suPexco&feature=youtu.be&t=2h32m5s

Taka szybka grafika związana gównie z kontentem wodnym ale znajdujemy na niej 2 obrazki, w sumie pierwsze, które pokazują Dark Elfkę już nie jako concept - art oraz mount Tier 9 w tym wypadku jednorożca.

http://imgur.com/a/ZmAW5

Jestem cały czas w trakcie oglądania tego materiału, jest tam sporo przerw związanej z jakimiś kodami do gry itp. itd.

Kurde bardziej wyobrażałem sobie raczej kobietkę w pełnej obsydianowej zrbroi płytowej niż pół nagiej elfki no ale przynajmniej miecz spoko wygląda :rolleyes: no i ten jednorożec :P teraz czekam na karoce z dyni :P

prędzej doczekasz się pegaza- bo to kolejny mount T9 :P.

Co do ubioru, jak w każdej rasie tak i tutaj będzie ich zapewne pierdylion :D.

Nową klasę w Korei zobaczymy już 15 grudnia !!! :D:D

Czyli już niedługo będziemy mieli zarys skilli tej postaci! :D Nie moge się doczekać :P Ciekawe jaką broń będzie miała na awku :D

Czyli u nas pewnie będzie na przełomie marca/kwietnia :)

No i rozumiem, że wraz z nowa klasą od razu wyjdzie nowa strefa?

Ajajaj nadal trochę mnie wkurza że jest taka rozebrana :P a na awku może jakaś range broń np. kusza?

Czyli u nas pewnie będzie na przełomie marca/kwietnia  

No i rozumiem, że wraz z nowa klasą od razu wyjdzie nowa strefa? 

Nie koniecznie, może być to tylko postać i np. questy wprowadzające, jakiś zarys fabularny, bo przecież kamasilva jest podzielona na 3 części.

Co do walki, ja spekuluje sobie że będzie to misz-masz obecnych stylów walki, zaczerpnie trochę z warriora, bladera, sorcki i ninji. To moim zdaniem style trochę przypadające tej klasie.. mamy duży miecz, może nie wielki ale duży, do tego magia, zapewne będzie się ta postać nią wspomagała, ale bardziej jako klątwy/buffy niż konkretne skille, jej szybkość na filmiku sugeruje styl z ninji a zamaszystość ataków coś z bladera. Tak czy inaczej będzie to kolejny melas.

Dla mnie postać do zrobienia z ciekawości ale jako main... neee raczej nie a jeśli to za grube miesiące.

Co do awakeningu... tutaj pojawiają się największe znaki zapytania... coraz więcej głosów jest takich, że postać z miejsca wejdzie z awakeningiem lub jego teoretycznie mieć nie będzie, po prostu będzie nosiła 2 zestawy broni jak każdy ale np. będzie miała już jedno drzewo skilli - zobaczymy.

pls zeby nie miala kijka na awk wep

pls zeby nie miala kijka na awk wep

No raczej już nikt nie będzie mieć, bo ten zaszczyt przypadł Tamerowi xD

No raczej już nikt nie będzie mieć, bo ten zaszczyt przypadł Tamerowi xD

Nom, ten awk to najgorsze g**no jakie widziałem. Postać z petem, tyle możliwości i dali kija. Zero azjatyckiej wyobraźni :\

Nom, ten awk to najgorsze g**no jakie widziałem. Postać z petem, tyle możliwości i dali kija. Zero azjatyckiej wyobraźni :\

Gra nie jest, nie była i nie będzie jako pet friendly. Nie dość, że masz pełno swoich kombosów do opalaj jeszcze skille z peta - patrz AION. Kijek jest bardzo fajnym AWakiem. Podoba mi się. Gdyby cała tamerka była bardziej w moich gustach zapewne bym nią grał, ale za czasów rosyjskiej wersji odpadła już z wyboru :P:P

A w czym przeszkadza tu pet? Niech sobie będzie ale mogli zrobić coś bardziej efektownego. Ja bym na przykład widział coś w stylu kiby z naruto. Dać jej za broń jakieś pazurki i comba odpalane razem z petem. No ale badyl z lasu lepiej :P sam gram tamerką bo to chyba jedyna postać poza kunoichi, która mi odpowiada :P co nie znaczy że wszystko mi się w niej podoba :P

ja też nie jestem 100% zadowolony z Witchy nie zależnie czy teraz czy po AW... bo coś bym tam zmienił :]

A dodatkowo zdaje mi się iż twórcy starają się jakoś iść ze stylami walki... od dawien dawna widziałem w Tamerce coś ze stylu Shaolin

Wszyscy myśleli że Dark Knight będzie używał amuletu jako sub weap, a jednak będzie używał Sword Knot -,- tutaj widać

ja też nie jestem 100% zadowolony z Witchy nie zależnie czy teraz czy po AW... bo coś bym tam zmienił :]

 

A dodatkowo zdaje mi się iż twórcy starają się jakoś iść ze stylami walki... od dawien dawna widziałem w Tamerce coś ze stylu Shaolin

A ja właśnie zrobiłem witchkę i jestem mega zajarany tą postacią. Teraz będę ją mainował na bank, i jeszcze ta animacja strzelenia palcami na awku mistrzostwo świata :P

Ja tam Witchki nie zamienię co nie oznacza, że nie mam jakichś tam swoich wyobrażeń na temat by mogli rozwiązać pewne sprawy inaczej

 i jeszcze ta animacja strzelenia palcami na awku mistrzostwo świata 

Na jednym streamie z koreańskiej wersji to zobaczyłem i... aż nie wiem jak opisać to co poczułem. Chyba faktycznie mistrzostwo świata. Gdybym w tamtym momencie zaczynał z BD to bankowo grałbym Witką.

No ja wbiłem 56 tamerką, posiedziałem na niej z tydzień po czym zacząłem expić wiedźmę :) ale sama gra mi się nudzi już powoli :P mam nadzieję, że jutro najdzie mnie znowu chęć bo jak nie to quit xD

kluczem w tej grze jest odnalezienie tego co lubi się robić, celu do którego chce się dążyć jednocześnie by był to realny cel do osiągnięcia i nie na tydzień tylko na o wiele dłużej - ja planuje tak powiedzmy sobie na około miesiąc.

Do tego wszystkiego dochodzi gildia i związane z nią atrakcje. Co by człowiek nie robił jeśli nie ma jakichś celów, jeśli nie robi tego co lubi to nie ważne jaka gra jest i tak się znudzi. :]