Zażalenie - Northen Star

Wnoszę zażalenie o przekroczenie uprawnień moderatora Northen Star.

Główny podmiot zażalenia pozostaje bez zmian:

Chcę tylko dodać kilka punktów. Powodem powstania nowego tematu jest bezpodstawne zamknięcie poprzedniego (patrz link wyżej).

Cytując moderatora:

Warna jak i chwilowego bana dostałeś za ten temat

W którym miejscu pytam o to, za co dostałem bana?

Nie wymieniłam kogo konkretnie obraziłeś, bo byłoby to 90% forum.

W którym miejscu pytam, kogo obraziłem? Cytuję:

Nie mniej, uzasadnienie "Obrażanie użytkowników" nie jest wystarczające, jeżeli nie podaje się kto właściwie został obrażony.

Nie interesują mnie osoby, które mogły się poczuć urażone, a które poczuły się urażone. Nie masz prawa mówić, że kogoś uraziłem, jeżeli nie masz dowodu w postaci co najmniej raportu na mnie od tej osoby z dopiskiem "Obraza mnie".

Za kolejne podobne wpisy ilość warnów jak i czas bana będzie wydłużony.

W którym miejscu pytam, co mi grozi za więcej warnów?

Pytam dlaczego mój ban jest niezgodny z regulaminem. Znam go, nie ma w nim słowa o banie na 25h+. Tym samym, przydzielony mi ban był za długi, co świadczy o przekroczeniu uprawnień względem regulaminu, który nota bene, jest nieważny.

No i najważniejsze - nie pytam się o Twoje zdanie. Wnoszę tylko i wyłącznie o wyciągnięcie konsekwencji w nadużyciach wymienionych w poprzednim temacie oraz o niesłuszne jego zamknięcie bądź też udowodnieniu przez osoby lepsze od Ciebie, dlaczego nie nadużyłeś swojego stanowiska.

Nie odniosłeś się do mojego wniosku w ogóle. Walnąłeś formułkę za co dostałem bana i zamknąłeś temat. Skoro tak bardzo lubisz regulamin, pozwól, że zadam pytanie:

Dlaczego mój temat z zażaleniem został zamknięty? Proszę o podanie konkretnego punktu regulaminu, który dopuszcza takie zachowanie.

Z wyrazami szacunku,

Might Tay

Mały offtop, ale NS to chyba kobietka.

Ja zostałem obrażony i wysłałem raport z dopiskiem "Obraza mnie". Proszę o przesyłanie mi życzeń w prywatnych wiadomościach i zamknięcie tematu.

Pozdrawiam.

Ja zostałem obrażony i wysłałem raport z dopiskiem "Obraza mnie".

Świetnie, zatem jedna z rzeczy została wyjaśniona. Czekam na resztę.

Proszę o przesyłanie mi życzeń w prywatnych wiadomościach i zamknięcie tematu.

Wnoszę również zażalenie przeciwko redaktorowi Duchmmo o przekroczenie uprawnień.

Nie ma On podstaw, jakichkolwiek, by wnioskować o zamknięcie tematu. O tym decydują strony konfliktu, kiedy uznają, że osiągnęły kompromis, bądź osoba nadzorująca, jeżeli kompromis nie może zostać osiągnięty.

A On jest redaktorem. Nie jest żadnym z powyższych, ale jest w zespole, więc prośba o zamknięcie tematu jest przekroczeniem uprawnień.

Z wyrazami szacunku,

Might Tay

Czytałem poprzedni twój temat, czytam ten i doszedłem do jednej konkluzji. Dostałeś ostrzeżenie oraz bana za obrażanie innych. Według podanego twojego postu przez NS, w zasadzie dużą część użytkowników na forum (ten tekst o o idiotach). Czy twoja wypowiedź ma uzasadnienie w rzeczywistości, niech każdy sam oceni.
Moim zdaniem jest to słuszny ban, bo sposób w jaki wypowiedziałeś się był mało parlamentarny i nie rozumiem czemu masz żal do kogokolwiek. Niby nikogo przekleństwa nie powinny razić zbyt mocno w oczy (zwłaszcza jak trochę poczyta się forum), ale
rolą moderatorów jest utemperowanie pewnych zachowań takich "byczków", którzy dużo krzyczą. Chociaż należy nadmienić, że i przewinień modów też nie trzeba by długo szukać tj, zbytnia nadgorliwość w rozdawaniu banów czy, jak w tym przypadku, przedłużanie czasu obowiązywania bana.

Kończąc, moim zdaniem warn i ban słuszny i należy zwracać uwagę co i w jaki sposób się pisze na forum.

Każdy użytkownik może poprosić o zamknięcie tematu, zwłaszcza takiego, w którym jest obrażany i wyzywany. Tak i uczyniłem. Ten temat, tak jak i Twój poprzedni (ten zamknięty) służy wyłącznie prowokacji, zgłosiłem go więc jako spam, zakładając, że jesteś inteligentną formą życia i robisz to z premedytacją.

Jestem jedną ze stron konfliktu (razem ze wszystkimi obrażonymi użytkownikami), a Ty jesteś drugą stroną. Moderator czy administrator w tej sprawie jest mediatorem, czyli bezstronną i neutralną "frakcją", która powinna ten konflikt rozwiązać. Jeżeli tak usilnie starasz się wciągną w rolę "strony konfliktu" moderację to odwołuję się do regulaminu (8.4. W przypadku braku poprawy po upomnieniach i usilnych, celowych próbach utrudnienia życia społeczności lub zespołu, administracja może podjąć decyzję o natychmiastowym i permanentnym zablokowaniu użytkownika.) i wnoszę o permanentne zablokowanie konta użytkownika Might Tay za długotrwałe, bezpodstawne, usilne i celowe próby utrudnienia życia zarówno społeczności jak i zespołu.

Pozdrawiam :)

Duchmmo proszę wypowiadaj się w imieniu zespołu a nie społeczności mi to nie przeszkadza co on pisze dodatkowo niezgodzie się ze jego tematy są jakieś utrudniające w życiu społeczności raczej to władzy rządzącej forum przeszkadza to co on pisze...zgodzę się ze ban za wulgaryzmy mu się należał i takowego dostał ale dlaczego na 25h to już nie zostało wyjaśnione...permanentny ban za to ze koleś się żali też bezsensu i tutaj byłoby nadużycie bo on tak naprawdę nic nie robił złego a temat samoistnie się pewnie za 1-2 dni wyczerpie jak zwykle z takimi tematami.

Każdy użytkownik może poprosić o zamknięcie tematu, zwłaszcza takiego, w którym jest obrażany i wyzywany. Tak i uczyniłem.

Zgadzam się. I prawidłowo zrobiłeś.

Ten temat, tak jak i Twój poprzedni (ten zamknięty) służy wyłącznie prowokacji, zgłosiłem go więc jako spam, zakładając, że jesteś inteligentną formą życia i robisz to z premedytacją. 

Jeżeli formalna próba wyciągnięcia informacji/konsekwencji jest dla Ciebie prowokacją, to mam dla Ciebie złe nowiny.

Jestem jedną ze stron konfliktu (razem ze wszystkimi obrażonymi użytkownikami), a Ty jesteś drugą stroną.

Nie, nie jesteś, a sam fakt napisania tego zdania nie najlepiej świadczy o Twojej umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Przeliteruję: nie mam problemu z tym, że dostałem bana i za co go dostałem. Problem mam z tym, że był On za długi oraz niekonsekwentny.

Jeżeli tak usilnie starasz się wciągną w rolę "strony konfliktu" moderację to odwołuję się do regulaminu (8.4. W przypadku braku poprawy po upomnieniach i usilnych, celowych próbach utrudnienia życia społeczności lub zespołu, administracja może podjąć decyzję o natychmiastowym i permanentnym zablokowaniu użytkownika.) i wnoszę o permanentne zablokowanie konta użytkownika Might Tay za długotrwałe, bezpodstawne, usilne i celowe próby utrudnienia życia zarówno społeczności jak i zespołu.

Śmiało.

Wnoszę o permamentną blokadę konta użytkownika Duchmmo za bezpodstawne, usilne i celowe próby utrudnienia życia użytkownikom forum. Powodem jest celowe zgłaszanie i zamykanie niewygodnych dla zespołu tematów.

Z wyrazami szacunku,

Might Tay

@Kurtyzana wybacz, ale Might Tay ubliżył całej społeczności, jego post został zacytowany w poprzednim temacie i nie chcę go już tutaj cytować, bo mi najzwyczajniej w świecie wstyd, dlatego cała społeczność jest jedną ze stron tego konfliktu, a nie jedynie zespół. Co do zespołu to "pokrzywdzony" napisał, że zna osobiście sytuację, a jednak wciąż podgrzewa atmosferę, także i na czatboksie, z premedytacją wywołując presję i prowokując jedynego aktualnie moderatora. Innymi słowy uderza wtedy, kiedy jest to najmniej potrzebne. Swoje wątpliwości mógłby rozwiać przez prywatną wiadomość do moderatorki, a skoro jest weteranem na forum to na pewno doskonale ją zna, mimo iż ona nie często pojawia się w najczęściej odwiedzanych przez niego tematach typu "Róbta co chceta".

Ja swoje zdanie podtrzymuję i się z niego nie wycofuję, ale to nie ja jestem osobą decyzyjną w tej sprawie, a bezstronny mediator, czyli w tym wypadku moderator forum. Gdyby to ode mnie zależało to poleciałby permanentny ban za sam ten poprzedni post, który Might Tay usilnie stara się promować, a w którym obraził absolutnie wszystkich użytkowników forum.

Po prawdzie zblokowanie takiej osoby dla społeczności forum nie wiąże się z praktycznie żadnymi stratami, a ja osobiście widzę w tym jedynie korzyści, więc trzymam kciuki za to, żeby nowa administracja pozytywnie rozpatrzyła mój wniosek.

Jak się nie mylę to miałeś bana dłuższego tylko o 1h, nic takiego się nie stało i nie rób z igły widły. Dostałeś bana, już go nie masz, więc w czym problem? Specjalnie tworzysz kolejny temat, żeby móc dalej wylewać swoje gorzkie żale. Normalnie uczepiłeś się NS i reszty zespołu jak rzep psiego ogona. Takie wykłócanie się w niczym Ci nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Ja i wielu innych użytkowników jakoś potrafimy korzystać z forum, nie łapiąc przy tym warnów i banów, więc jak widać można i jest to całkiem łatwe.

Panie Duch czy kim tym tam jesteś bo nie znam Cię. Nie pisz mi tu kocopołów w stylu "Might Tay ubliżył całej społeczności" bo też do tej społeczności należę i nie czuję się urażony ^^ Wiem, że po pretekstem obrony uciśnionych (czyt. obrażonej społeczności) próbujecie skarcić Might Thay-a. Rosja anektując Krym też przecież działała w obronie rosyjskiej ludności tam mieszkającej. Tylko przez ćwierć wieku nikt na Krymie nie prosił o to Rosji a nagle pod takim własnie pretekstem cały ten raban. Tutaj jest podobnie. Modowi, redaktorowi czy kij wie komu tam jeszcze osoba Migh Thay-a się nie podoba i nie wiedząc jak mu dowalić to nagle "działa się w obronie urażonej społeczności" Gówno prawda. Nikt ze społeczności nie pisał, nie prosił, nie skarżył się na obrażę czy urażenie kogokolwiek. To widzi mi się komitywy zwanej mod-redaktor i tak sobie założyliście Duchy i inne elementy internetowej władzy kącik wzajemnej adoracji. Jeszcze Xao tu zawołacie i innych żeby kącik był większy ^^

Taka ciekawostka gdzie znajduje sie podania na moderatora NS bo na forum chyba go nie ma ?

Ja poczułem sie urażony, do tego stopnia, ze ciagle nie moge sie otrzasnac... wiec NS postapila słusznie

Ona jest najrzetelniejszą osobą z tego forum. Ona jest jak światełko w tunelu i daje nadzieję, że ludzie twojego typu z układzikami wśród swoich psiapsiółek z forum też mogą zostać ukarani.

Wnoszę zażalenie o przekroczenie uprawnień moderatora Northen Star.

Pytam dlaczegoój ban jest niezgodny z regulaminem. Znam go, nie ma w nim słowa o banie na 25h+. Tym samym, przydzielony mi ban był za długi, co świadczy o przekroczeniu uprawnień względem regulaminu, który nota bene, jest nieważny.

 

No i najważniejsze - nie pytam się o Twoje zdanie. Wnoszę tylko i wyłącznie o wyciągnięcie konsekwencji w nadużyciach wymienionych w poprzednim temacie oraz o niesłuszne jego zamknięcie bądź też udowodnieniu przez osoby lepsze od Ciebie, dlaczego nie nadużyłeś swojego stanowiska.

 

Nie odniosłeś się do mojego wniosku w ogóle. Walnąłeś formułkę za co dostałem bana i zamknąłeś temat. Skoro tak bardzo lubisz regulamin, pozwól, że zadam pytanie:

Dlaczego mój temat z zażaleniem został zamknięty? Proszę o podanie konkretnego punktu regulaminu, który dopuszcza takie zachowanie.

 

Z wyrazami szacunku,

Might Tay

Skoro twierdzisz tak usilnie, że regulamin jest nieważny to dlaczego uważasz, że postąpiłam wbrew jego wytycznym. Co próbujesz osiągnąć tworząc kolejne tego typu tematy. Konsekwencje wobec mnie, ale od kogo. Nie ma jeszcze nowego administratora, a Chmarus nie wiem czy zechce zająć się tą sprawą, ale możesz oczywiście skierować się z nią do Niego.

Twój temat został zamknięty, podobnie jak ten, ponieważ go rozpatrzyłam, a obecnie tylko ja globalnie odpowiadam za porządek na forum.

Kolejne wątpliwości proszę kierować do mnie na PM, bo następne tego typu tematy uznam za spam i będę zmuszona dać ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Wnoszę zażalenie o przekroczenie uprawnień moderatora Northen Star.

Główny podmiot zażalenia pozostaje bez zmian:

Chcę tylko dodać kilka punktów. Powodem powstania nowego tematu jest bezpodstawne zamknięcie poprzedniego (patrz link wyżej).

Cytując moderatora:

Warna jak i chwilowego bana dostałeś za ten temat

W którym miejscu pytam o to, za co dostałem bana?

Nie wymieniłam kogo konkretnie obraziłeś, bo byłoby to 90% forum.

W którym miejscu pytam, kogo obraziłem? Cytuję:

Nie mniej, uzasadnienie "Obrażanie użytkowników" nie jest wystarczające, jeżeli nie podaje się kto właściwie został obrażony.

Nie interesują mnie osoby, które mogły się poczuć urażone, a które poczuły się urażone. Nie masz prawa mówić, że kogoś uraziłem, jeżeli nie masz dowodu w postaci co najmniej raportu na mnie od tej osoby z dopiskiem "Obraza mnie".

Za kolejne podobne wpisy ilość warnów jak i czas bana będzie wydłużony.

W którym miejscu pytam, co mi grozi za więcej warnów?

Pytam dlaczego mój ban jest niezgodny z regulaminem. Znam go, nie ma w nim słowa o banie na 25h+. Tym samym, przydzielony mi ban był za długi, co świadczy o przekroczeniu uprawnień względem regulaminu, który nota bene, jest nieważny.

No i najważniejsze - nie pytam się o Twoje zdanie. Wnoszę tylko i wyłącznie o wyciągnięcie konsekwencji w nadużyciach wymienionych w poprzednim temacie oraz o niesłuszne jego zamknięcie bądź też udowodnieniu przez osoby lepsze od Ciebie, dlaczego nie nadużyłeś swojego stanowiska.

Nie odniosłeś się do mojego wniosku w ogóle. Walnąłeś formułkę za co dostałem bana i zamknąłeś temat. Skoro tak bardzo lubisz regulamin, pozwól, że zadam pytanie:

Dlaczego mój temat z zażaleniem został zamknięty? Proszę o podanie konkretnego punktu regulaminu, który dopuszcza takie zachowanie.

Z wyrazami szacunku,

Might Tay