Myszka do ok.150-170 zł dla leworęcznego

Cześć wszystkim,
chciałbym kupić myszkę do ok. maks 170 zł najlepiej, dla leworęcznej osoby lub też myszka neutralna ( aby nie była przystosowana dla osoby praworęcznej - chodzi mi o przyciski po lewej stronie na kciuk itp.) chociaż fajnie jakby była chyba wyprofilowana pod lewą rękę bo chyba takie są wygodniejsze? Problem polega na tym iż przeszukałem cały internet i naprawdę nic nie mogę znaleźć w tej cenie(myszki dla leworęcznych zaczynają się ok. od 250-300 zł minimum a to jednak 50% więcej mojego budżetu :/) Jaką polecicie w tej cenie do grania przy czym nie wymagam nic nadzwyczajnego od niej (byleby pożyła kilka lat). Do tej pory używałem razora abyss za 100 zł z przed 4 lat ok. ale niestety kabelek się poluzował i co chwilę myszka przerywa.
Dzięki wielkie z góry za pomoc!

Tutaj masz na przykład: https://www.morele.net/mysz-cmstorm-recon-sgm-4001-kllw1-523954/ , uniwersalna, symetryczna, przyciski bocz są takie same z lewej i prawej strony. Firma ok, czujnik bardzo dobry, jakoś wykonania na wysokim poziomie. Nic tylko kupować.

może rival 100? posiadam i mogę polecić z czystym sumieniem. mysz jest dla osób lewo jak i praworęcznych. jedyne, co może nie spełnić twoich oczekiwań to przyciski po lewej stronie myszy.

Witam, po przeszukaniu wszystkich możliwych myszek w najróżniejszej cenach doszedłem do wniosku iż na 2017-01-07 jedyne myszki dla LEWORĘCZNEGO gracza to

Razer DeathAdder Left Handed Mouse (300 zł)

Roccat Kiro (wymienne boki) (150zł)

Asus ROG Sica (120 zł) - wada zwykła klasyczna bez dodatkowych przycisków

Niestety nie istnieją myszki symetryczne pozbawione głupiego przycisku po lewej stronie(poza jedną) (osoba lewo ręczna trzymając myszkę wciska samoistnie te przyciski boczne-bynajmniej tak było w moim przypadku) tak więc ten rodzaj myszek odpada (poza logitec zwykłym do maks 40 zł jeżeli szukamy najzwyklejszej myszki oraz jedną opisaną niżej).

Jedyną myszką na którą natchnąłem się przez przypadek to Asus ROG Sica która nie posiada dodatkowych przycisków i czytając testy jej ( 2015 rok) była uważana za dobrą myszkę poza wyglądem (a to liczy się najmniej).

Moja ostatnia prośba związana z wyborom to po prostu czysta pomoc z wyborem która lepsza patrząc na całokształt (ceny jakości itd.).

Czytając sporo Roccat Kiro - poza oprogramowaniem cudu nie robi i sporo przepłacamy jak za myszkę z takimi parametrami ,a Razzer DeathAdder Left kosztuje 300 zł a nie jest to wersja nawet chromy (która tyle samo kosztuje w wersji prawo ręcznej!) natomiast Asus ROG Sica to stosunkowo stara mysz (bo opinie o niej są od 2015 roku) i ze względu iż nie znam się na parametrach trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć porównując po cenie z taką Kiro.

Którą z tych trzech myszek bardziej polecicie?

Z góry mówię iż najlepiej byłoby wybrać tak jak w temacie te dwie do 150 zł ale jak uważacie że bd tak słabe i lepiej wydać 2x tyle to się przemogę.

Dziękuje z góry za odpowiedź (odpowiedź rozbudowana bo ktoś jak będzie szukał to może się natchnie i bd miał z głowy szukanie po necie- ja przeszukałem wszystkie sklepy polskie , chińskie itd. sprawdzałem w sklepach wszystkie dostępne myszki na rynku ale "symetryczna z przyciskiem bocznym lewym doskonale niszczy komfort dowolnej myszki gdyż nie da się złapać na tyle komfortowo aby nie wcisnąć przycisków").

@Zabawne jest to iż przez 5 lat używałem Razer Abyss a teraz jak chcę kupić sobie troszkę lepszą mysz bo niestety stara wysiadła kompletnie to idąc do takiego Saturna ja nie mogę znaleźć ani zwykłej symetrycznej ciekawszej ani tym bardziej profilowanej pod lewą rękę!(A wybór jest tam naprawdę duży...)- każda symetryczna mysz ma przyciski boczne po lewej stronie albo jak się już uda znaleźć taką która ich nie ma to jest po prostu bardzo mała i nie leży dobrze w dłoni.

A na jakim DPI pracujesz?

Dodatkowo pamiętaj że w myszkiach symetrycznych które mają oprogramowanie, będziesz mógł wyłączyć przyciski po lewej stronie.

Cześć wszystkim,
chciałbym kupić myszkę do ok. maks 170 zł najlepiej, dla leworęcznej osoby lub też myszka neutralna ( aby nie była przystosowana dla osoby praworęcznej - chodzi mi o przyciski po lewej stronie na kciuk itp.) chociaż fajnie jakby była chyba wyprofilowana pod lewą rękę bo chyba takie są wygodniejsze? Problem polega na tym iż przeszukałem cały internet i naprawdę nic nie mogę znaleźć w tej cenie(myszki dla leworęcznych zaczynają się ok. od 250-300 zł minimum a to jednak 50% więcej mojego budżetu :/) Jaką polecicie w tej cenie do grania przy czym nie wymagam nic nadzwyczajnego od niej (byleby pożyła kilka lat). Do tej pory używałem razora abyss za 100 zł z przed 4 lat ok. ale niestety kabelek się poluzował i co chwilę myszka przerywa.
Dzięki wielkie z góry za pomoc!