Elysium WoW [Polanie] szuka nowych graczy

Witam. Gildia Polanie poszukuje graczy chętnych do wspólnego grania na Elysium WoW, kiedy powstanie nowy serwer, świeży PVP, po stronie Horde Obecnie jest nas dwójka, ja oraz Deadric. Oferujemy wspólne expienie i questowanie, discord/ts3, dungeony, a przy odpowiedniej ilości ludzi raidy. Nie wymagamy 18lat, lecz wymagamy dojrzałości i zachowania. Nie musisz być ekspretem WoW'a, ponieważ można nauczyć się w locie :)

Piszę się na to bo sam chce zacząć grać na nowo na nostalriusie. W jakich godzinach preferujecie granie i kogo potrzebujecie do CP (chciałem zacząć grać hunterem)?

Złodzieje blizzard powinien wam takie kary d... żebyście wy i wasze potomstwo spłacali za granie na piratach.

W sumie mogę spróbować, jestem bardzo zielony w WoWie :D i też nie wiem jak będzie z grą, gdyż mam problemy z netem, często przerywa w mobach, ale w mmorpgach normalnych nie powinno być problemu :D

Złodzieje blizzard powinien wam takie kary d... żebyście wy i wasze potomstwo spłacali za granie na piratach.

Fangirl detected.

Ja chętnie pogram, tylko mam nadzieje że do endgame wszyscy wytrzymają :D

Złodzieje blizzard powinien wam takie kary d... żebyście wy i wasze potomstwo spłacali za granie na piratach.

Polecam poprosić Blizzard o legacy serwery :) Jakoś twórcy Everquesta nie mają z tym problemów i są aż cztery różne legacy płatne :) Także kij Ci w oko :)

No to mamy już parę osób :) Klasa bez różnicy, gramy dla funu i wspólnej przygody, można grać specami bez względu czy są pro czy nie :)

@witeks44 No to zapraszam :)

To jest Vanilla?

Zgadza się, vanilla 1.12 blizzlike od m.in. Nostalriusa. Nie ma jeszcze daty otwarcia, pewnie końcówka grudnia bądź styczeń. Dodam, że serwer będzie progresywny z dodatkiem TBC w przyszłości, także może być jedna z ostatnich okazji aby pograć przy tak dużym zainteresowaniu. Dlatego też polecam i zapraszam ;)

A nie lepiej poczekać na dodatki niż grać na vanilla? Co o tym myślicie?

Nick prawdopodobnie będę miał BlessedPL, bo zacząłem od pewnego czasu grać płcią piękną :D A obecnie gracie na jakichś serwerach, zanim tamten będzie? Jakiś polecicie? Coś bym podciągnął się do tego momentu, bo jak mam grać to JUŻ :P

@Deadric Jest data Head Startu pod koniec promo filmiku. 17 Grudnia godzina 18 GMT, czyli u nas o 19.

To nie fresh Vanilla tylko stary serwer PvP i PvE ze stara baza na której mam Roldza i Maga a który startuje 17 grudnia natomiast nowy jeszcze nie ma daty startu ale to właśnie na to czekam i jeśli idziemy w Horde to będzie to UD Roldz na początek bo ta klasa w hordzie najlepiej mi leży. Jeśli coś by się stało i Polskie community zacznie w Ally to na pewno NE Hunter

A nie lepiej poczekać na dodatki niż grać na vanilla? Co o tym myślicie?

Hellground.net i można ciąć w TBC jak chcesz :) My idziemy tam dla Vanilla właśnie, a nie TBC :)

Fresh start nie jest podany, ja będę grał orc warlockiem zapewne albo prot warriorem, ale tego jeszcze nie wiem. Zapewne wybiorę to czego nam będzie brakować do wspólnego bawienia się w dungi etc

Ja lecę orc huntem ew. ud rogal a jak czas pozwoli to dołączy jeszcze znajomy prawdopodobnie prot warriorem.

@witeks44 możesz spróbować kronos 2 albo jakiś instant 60 typu retro wow, ale imo gra lepiej smakuje po dłuższej przerwie/czekaniu ;)

Siema, tez z checia pogram z wami. Moge pograc na tym Hellground , nigdy nie mialem do czynienia z wowem, wiec przydałoby mi sie pograc chwile na jakims serwerze przed otwarciem tego nostalriusa,

No to śmiało odpalaj Hellground, ponieważ to w sumie trochę jak Vanilla tylko lekko podkręcona, ponieważ poprawili już mechaniki questów np. pokazuje od razu quest na mapie obok i znak zapytania gdzie go oddać, a w Vanilla tak nie ma, tylko złoty node (kulka jak przy mining), ale trzeba samemu śledzić questy, jeżeli nie masz addona. To trochę takie podejście jak kiedyś w Everquest, że musiałem rozmawiać z NPC, żeby się dowiedzieć czy coś oferuje albo questy były przekazywane z ust do ust przez graczy, że taki NPC coś oferuje, a nie w jednym miejscu dwadzieścia świecących wykrzykników. Teraz w EQ pod nazwą NPC jest przeważnie podane " Quests 1-20" załóżmy i wiesz, że coś oferuje do zrobienia, ale grind bodajże o wiele bardziej się opłaca. Osobiście w EQ ciągle grinduje poziomy^^ Sorry za offtop :P

No gitarka, wy tez gracie teraz na tym hellgroundzie?

Ja aktualnie pocinam w Everquest to wiadomo, a jak już gram w WoWa to niestety, ale na Warmane Wotlk :) Ale rzadko bywam, ponieważ mówię, gram w EQ, a tak to czekam na Elysium. Jeżeli chcesz poznać grę to śmiało graj na tym Hellground, znajdziesz na pewno gildie, która Ci pomoże, a jak wystartuje nowy PVP to pójdziemy wtedy tam razem ;)

Ja też chętnie zagram na Elysium tylko szkoda że nie w Ally bo tam w miare mape ogarniam a w hordzie nie bardzo :)
i nazwe gildii raczej bym zmienił :) tz. jak najbardziej nawiązując do Polski żeby każdy wiedział od kogo dostaje baty:P
ale Polanie nie brzmi dobrze zagraniczni gracze pewnie nie będą wiedzieli co to znaczy heheh

Ta już bardziej rozpoznawalne bynajmniej dla rodaków było by np: GROM, FORMOZA, AGAT czy JWK. Sam osobiście obstaje za FORMOZA bo sama w sobie jest fajna nazwa już nawet nie wiedząc co oznacza:d