The Secret World

Świerza dusza w tej grze, szukam kogoś do wspólnego grania i ew, odkrywania tajemnic gry przed mną.

Ja to 28 letnia graczka z dużym poczuciem humoru i dystansem do życia. Mile widziane osoby w przybliżonym wieku.

Była tu jakaś ekipa do TSW, nie wiem co się z nimi stało. Napiszę to samo co tam - można mnie złapać na steamie i jeśli jestem online to raczej pewnie chwilę pogram. Z tym że nie chce mi się zaczynać od początku, ledwo wkroczyłem na drugą mapę, więc jeśli mnie dogonisz (a to łatwe, bo solo nie gram, a i dużo czasu to nie zajmuje) to z chęcią pobiegam, poquestuję i porobię dungi.

Jeżeli Cię dogonię, to dam znać. Teraz gram nieco mniej z powodu przygotowań do świąt i może mi trochę zająć czasu.

Luma,

Podaj nick z gry, namierzę Cię :)

Też chętnie się przyłącze. Od nowa albo w trakcie.

Poszły pw

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Świerza dusza w tej grze, szukam kogoś do wspólnego grania i ew, odkrywania tajemnic gry przed mną.

Ja to 28 letnia graczka z dużym poczuciem humoru i dystansem do życia. Mile widziane osoby w przybliżonym wieku.