Informacje na temat Bless

Poszukuję informacji na temat Bless a dokładnie jakiejś strony z poradnikami itd.

mam też pytanie jaki system walki w tej grze będzie oraz czy jest tam podział na tank, dps, buff itd ?

Poszukuję informacji na temat Bless a dokładnie jakiejś strony z poradnikami itd.

 

mam też pytanie jaki system walki w tej grze będzie oraz czy jest tam podział na tank, dps, buff itd ?

System walki? Pisałeś wcześniej, że w RO jest drewniany, to tutaj już pewnie nazwiesz go betonowym? ;P

to tutaj już pewnie nazwiesz go betonowym?

Przecież Bless nie jest azjatyckim crapem więc na pewno będzie lepsza grą... oh wait.

http://bless-source.com

Na forum jest trochę poradników. Podział na role na pewno jest. Jak dokładnie to wygląda to nie wiem dopiero grać zacząłem na ruskiej becie.

Podział na klasy jest tank/healer/dps. gra początkowo działała na point'n'click ale z czasem dodali non target trochę taki udawany.

Ostatni raz grałem około 7 miesięcy temu na azjatyckim. Jeśli nie poprawili optymalizacji i dynamiki to nie wróże jej długiego życia. a naprawdę szkoda bo gra ma ogromny potencjał.

Na azjatyckim serwerze w początkowych 3 miesiącach było widać ostry spadek graczy.

4 godziny w plecy, bo stream miał być o 19... ale mimo wszystko zapraszam ;)

https://www.twitch.tv/kosiauke

oj beton i to straszny pograłem 2 godziny i nie dam rady :P

PS: gram w Black Desert :D i tam jest fajnie :D

oj beton i to straszny pograłem 2 godziny i nie dam rady 

 

PS: gram w Black Desert  i tam jest fajnie 

Tak tylko poza fajnym combatem to jest tam bardzo ubogo

Akurat ja po 6 miesiącach w Black Desert mam dość tej gry i posiada ona więcej wad niż zalet które widzi się z czasem, jedynie to system walki i grafika na plus.

Ja pograłem trochę teraz na rosyjskim serwerze Blessa i gra jest świetna system walki może i jest drewniany ale chyba tego mi brakowało po bdo, tak samo jak i podziału na role, dungeonów oraz questów. Gra jest świetna, graficznie nawet podoba mi się bardziej niż bdo ale to pewnie przez optymizacje. O ile ta gra wymaga naprawdę mocnego dysku twardego lub ssd (Unreal Engine 3 tak mają) to na gtx 650 gra chodzi na ultra w 40 fpsach troszeczkę zmniejszyć i chodzi jak marzenie kiedy to z bdo miałem problem żeby na najniższych grać. Czekam z niecierpliwością na grę w Europie ;)

A jeszcze dodam, że świetna muzyka w grze, coś czego ostatnio brakuje w mmorpgach to świetny soundtrack który jest tutaj genialny.

Muzyka jest świetna, bo w końcu Hans Zimmer :3

Jest ktoś w stanie mi pomóc jak włączyć grę? Pobrałem grę, zainstalowałem patcha z zangielszczeniem, wchodze do launchera klikam zielony guzik i nic sie nie dzieje. Coś wiecie co to może znaczyć?

Jest ktoś w stanie mi pomóc jak włączyć grę? Pobrałem grę, zainstalowałem patcha z zangielszczeniem, wchodze do launchera klikam zielony guzik i nic sie nie dzieje. Coś wiecie co to może znaczyć?

vpn przy zalaczaniu gry z launchera, jak sie bedzie okno wczytywac to wylaczasz vpna I grasz bez(lepszy ping)

dodatkowo na forum bless source jest taki temat fps fix, ziomek wyedytowal ustawienia plikow tekst, wrzucasz je do bless/config I gra sie plynniej o 10-15fps bez uszczerbku na grafice.

vpn to albo softether freeware albo np. Vpn4games za 4.5 usd/31 dni -> za pierwszym razem vpn4games od mom. Rejestracji jest na 1h za darmo.

polecam sie przygotowac do gry zalozyc konto na vpn4games.com sciagnac ich klienta odpalic vpn z rosji odpalic gre przez launchera I graj.

Starczy, zeby ocenic czy ci gra podpasuje tak 15-20lv dobic.

wbij na tsa vengeance.net-speak.eu w Nicki BLESS to jak cb zobacze to przerzuce I pomoge

Poszukuję informacji na temat Bless a dokładnie jakiejś strony z poradnikami itd.

mam też pytanie jaki system walki w tej grze będzie oraz czy jest tam podział na tank, dps, buff itd ?