Gigabyte R9 380X G1 Gamming 4GB

Witam, do sprzedania mam właśnie tą grafikę. Gwarancja do marca 2019 kupiona w marcu tego roku. Więcej info na PW.

http://allegro.pl/gigabyte-r9-380x-4gb-g1-gaming-i6642222269.html#thumb/1

Drogo jak na taka kartę za 800zł jest gtx 970 mocniejszy, zmniejsz cene do 720zł bo nikt nie kupi

Ta karta w sklepie to koszt na tą chwilę kiedy to piszę (1123 zł ). By pomóc ci ją sprzedać mogę ci podpowiedzieć o 3 warunkach dotyczących zakupu/sprzedaży kart graficznych z 2 ręki. Pamiętaj że robię to z grzeczność i nie ma w tym żadnej złośliwość.

1 - W chwili kiedy kupiłeś tę kartę ( czyli kiedy za nią zapłaciłeś ) , straciłeś z automatu 15 % wartości towaru. Nie przejmuj się tym że " umoczyłeś " po prostu tak ma każdy , czy to kupuje samochód czy sprzęt komputerowy. Jednak warto brać to pod uwagę podczas wyceny do odsprzedaży.

2 - Na rynku dostępna już jest karta "następca" twojego modelu i np: w wersji od MSI RX 470 GAMING X 4GB ( czyli najbardziej wypasiona z dostępnych na rynku ) to koszt 1089 zł. Warto przeliczyć różnice i pamiętać że ludzie też potrafią sprawdzać która jest mocniejsza w tej cenie. Zazwyczaj to około 25 % wartości.

3 - Warto zastanowić się nad opcja licytacji od xxx zł z opcja wycofania w wypadku nie otrzymania " ceny jaką chcesz ". Wystartował bym od ceny 600 zł. I jak zejdzie za +/- 670 to niech się ludzie cieszą sprzętem a ty kasy.

... po za tym gdybym ja miał tę kartę , nie sprzedawał bym jej z prostych 2 powodów - 1 - karta ma zajefajne osiągi i jakość. Ma mniejszy narzut sterowników na procesor i nie męczy go. Jest po prostu O.K. Sprawa 2 to posiadanie " porządnej karty w zapasie " na wypadek " zgonu " następcy. Różnie to bywa więc warto mieć " Asa w rękawie " :) .

Mam nadzieję iż pomogłem troszkę merytorycznie. Życzę owocnej sprzedaży i Wesołych Świąt.

Pozdrawiam.

No właśnie sam sobie wczoraj porównałem i za podobną ceną (800+)można już szukać gtx 970, więc nie sprzedasz za tyle :)

spokojnie, poszła za 750zl cena na allegro to było 770 ale powodem jest to ze to ja place za transport :). Mogłem zrobić tak ze kupujący pokrywa koszty transportu. Problemem było to ze musiałem na allegro wpisać ręcznie ceny transportu. A po wejściu ns stronę poczty polskiej i wybraniu cennika dostałem plik w w siatce exela na 20 stron :) . Wiec olałem to :) .

"sprzedaż zakończona, nie było ofert kupna"

To w końcu sprzedałeś czy nie?

Ja nie wiem kto to kupił, skoro za 850 mozna wyrwać gtx 970, a pomiędzy R9 i gtx 970 jest przepaść na korzyść gtx-a, no ale cóż ktoś zrobił deal życia :)

sprzedałem.... Przez olx. Troche dziwne bo gość jechał z Bydgoszczy. Ja mieszkam w Koszalinie czyli grubo ponad 200km. :| doliczając koszty przejazdu... Deal życia :).

sprzedałem.... Przez olx. Troche dziwne bo gość jechał z Bydgoszczy. Ja mieszkam w Koszalinie czyli grubo ponad 200km. :|

Może to jakiś tajniak i potrzebował tej grafiki do jakiegoś rządowego super tajnego projektu xD i koniecznie musiał być to ten model ;)

Może to jakiś tajniak i potrzebował tej grafiki do jakiegoś rządowego super tajnego projektu xD i koniecznie musiał być to ten model 

nie wiem nie wnikam w to :). Tak czy siak uważam że cena była spoko, widzę na allegro gtx 970 za 900 z dostawa. Ok do R9 do 970 nie ma podejścia... Ale przy grach z Asyc :)

Może to jakiś tajniak i potrzebował tej grafiki do jakiegoś rządowego super tajnego projektu xD i koniecznie musiał być to ten model 

nie wiem nie wnikam w to :). Tak czy siak uważam że cena była spoko, widzę na allegro gtx 970 za 900 z dostawa. Ok do R9 do 970 nie ma podejścia... Ale przy grach z Asyc :)

Witam, do sprzedania mam właśnie tą grafikę. Gwarancja do marca 2019 kupiona w marcu tego roku. Więcej info na PW.