Rerutacja [NeverBeAlone]

Nowa gildia, mamy ponad miesiąc zapraszamy graczy starych jak i nowych..

Oferujemy miła atmosferę oraz pomoc w rozwoju.

Wymagamy ts3 i 17 lat

Więcej info na pw w grze lub ts

Pisać do DrakoOo , Niuleczka , SirWiotki , Metalowy

Ps: nie chciało mi się rozpisywac.. ;)

Pykam od paru dni i bylem ciekawy jak wyglada sytuacja z gildiami. Wpierw na czacie oglasza sie HH, nie sa to mile skojarzenia, o ile tworza go osoby z Tera Online. To teraz rekruter innej gildii oznajmia, ze mu sie nie chce rozpisywac. Bez obrazy, ale kto Cie postawil na funkcje rekrutera, tylko blagam nie przyznawaj sie ze jestes GM.
Nie atakuje Cie, ale po prostu tak sie nie robi. Nic dziwnego, ze co raz wiecej polakow woli grac inter, ba nawet ja milo wspominam granie nawet z "Ruskimi". W polskich gildiach zawsze placz o to kto pierwszy co dostanie, skoro skladka to on tez chce cos z tego miec i mozna tak dlugo wymieniac. Szkoda, bardzo szkoda

Ja nie jestem rekruterem, ani vice .. zwykły gracz. Gramy, szukamy graczy, więc na szybko napisałem podczas grindu,jakby ktoś szukał glidii, po co się rozpisywać na pół strony jak i tak trza wejść na tsa i zobaczyć jak jest, iż większość ludzi co rekrutuje tu, to połowę ma zmyślonych rzeczy..

Ps:Nigdy nie lubiłem się rozpisywać ;) - to nie moja mocna strona xD

Polecam !

ToxicTeam

Polecam !

ToxicTeam to dzieci i boty.. A przynajmniej kilkoro z nich ;)

Nie polecam ;P

O dzieciach już słyszałem. Natomiast boty ? Czemu tak uważasz ?

hmm.. zamiast zabić na spocie jak expie to wolą ksuć botki.. może dlatego ?

Było to już kilka razy :)

O dzieciach już słyszałem. Natomiast boty ? Czemu tak uważasz ? 

Temu że wbijasz się z butami w temat gościowi który robi reklamę swojej Gildii i spamujesz mu reklamą swojej gildii bocie.
Mało tego, zaczynasz jeszcze dyskusję jakąś.

Tak się po prostu nie robi, robią tak tylko dzieci i boty, tyle.

A co do tematu : No przydałoby się troszkę więcej informacji, polecam Wam ogarnąć discorda - takie połączenie irca, tsa i forum w jednym. Pozdro :D

hmm.. zamiast zabić na spocie jak expie to wolą ksuć botki.. może dlatego ? 

 

Było to już kilka razy 

Nikt od nas tak nie robi. Chyba, ze sie nie ma karmy. Koleś nie ma gildi, a i tak zabijamy szybciej od niego.

Niby wątek rekrutacyjny, ale jakiś takie niewygledny. Chłopaki rekrutują, a ja bym zrekrutowal ich do siebie. To im wkleiłem link. Może sie zainteresują.

Temu że wbijasz się z butami w temat gościowi który robi reklamę swojej Gildii i spamujesz mu reklamą swojej gildii bocie. 
Mało tego, zaczynasz jeszcze dyskusję jakąś. 
Tak się po prostu nie robi, robią tak tylko dzieci i boty, tyle. 
A co do tematu : No przydałoby się troszkę więcej informacji, polecam Wam ogarnąć discorda - takie połączenie irca, tsa i forum w jednym. Pozdro 

No zapewne powoli się zajmiemy tym, więcej info by każdy dostał na tsie(po względnym napisaniu na pw)

Nikt od nas tak nie robi. Chyba, ze sie nie ma karmy. Koleś nie ma gildi, a i tak zabijamy szybciej od niego. 

 

Niby wątek rekrutacyjny, ale jakiś takie niewygledny. Chłopaki rekrutują, a ja bym zrekrutowal ich do siebie. To im wkleiłem link. Może sie zainteresują.

Hmm.. Raczej ja nie miałem karmy i już ludzi od was nie zabijałem.. heh..

Dzieciakom się nie przemówi :D

Ja nie wiedziałem, że ty taki wariat. Może z akademią się bawiłeś. Nie lepiej by było zamiast szukać ludzi dołączyć do nas ? Nie jesteśmy tacy źli jak o nas piszą. Jakbyście dobrze to rozegrali to byście tylko zyskali.

Zobacz co przeżyłem przez was, jaką macie kulturę i jeszcze to piszesz, a tak wogole to możesz już se iść z mojego tematu? xD

Kolejna mała gildia hamująca rozwój graczy? Ehh... Nigdy nie zrozumieją

Zobacz co przeżyłem przez was, jaką macie kulturę i jeszcze to piszesz, a tak wogole to możesz już se iść z mojego tematu?  xD 

Co przeżyłeś ? Ja nie wiem kim ty jesteś. Jaka kulturę ? Bo ktoś Cię zaatakował na respie ? Bo pisze w twoim temacie o naszej gildi ? Chętnie was przyjmiemy. Mogę iść ale będzie tu tak smutno i pusto. Tak to chociaz podbijamy wasz temat i jest ciagle na samej gorze !

Nowa gildia, mamy ponad miesiąc zapraszamy graczy starych jak i nowych..

Oferujemy miła atmosferę oraz pomoc w rozwoju.

Wymagamy ts3 i 17 lat

Więcej info na pw w grze lub ts

Pisać do DrakoOo , Niuleczka , SirWiotki , Metalowy

Ps: nie chciało mi się rozpisywac.. ;)