Max lvl w TERA

Witam,

mam bardzo konkretne pytanie. Kiedyś grałem w TERA podczas OB ale nie zagrzałem w niej miejsca na dłużej. Chciałbym pobawić się w PvP i w zasadzie tylko to mnie interesuje.

Powiedzcie proszę jak i w jakim czasie mogę teraz wbić max lvl? Nie mam dużo czasu na grę...praca...ale o mmorpg nie zapomniałem i stare dobre open pvp mnie kusi;)

Pozdrawiam.

PvP martwe, a wszystkie BG maja equalized gear na EU jak przynajmniej pamiętam. 65lvl - 5-12h

Max lvl wbijesz w tydzień grając po max 2-3h dziennie jeżeli będziesz leciał instancje za instancją w przerwach robiąc questy. Co do PvP nie wiem jak aktualnie jest na EU, ale z ostatnimi stałymi eventami z BG na amerykańskiej wersji od enmasse to CS'a znajdziesz w moment. Do wyboru masz jeszcze oczywiście serwery pvp.

PVP jest bardziej żywe na wersji NA.

Jeśli chodzi o wbicie max lvl instancjami zajmie ci to max 12h.

Mój rekord to 8h.

Witam,

mam bardzo konkretne pytanie. Kiedyś grałem w TERA podczas OB ale nie zagrzałem w niej miejsca na dłużej. Chciałbym pobawić się w PvP i w zasadzie tylko to mnie interesuje.

Powiedzcie proszę jak i w jakim czasie mogę teraz wbić max lvl? Nie mam dużo czasu na grę...praca...ale o mmorpg nie zapomniałem i stare dobre open pvp mnie kusi;)

Pozdrawiam.