Skandal na portalu

Ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem taki syfiasty filmik znalazł się na portalu? Jakim w ogóle cudem to przeszło przez jakąkolwiek korektę, kto w ogóle wpadł na taki poroniony pomysł żeby stworzyć filmik który ledwo przekracza mintuę, jak taki film ma zawierać jakąkolwiek treść? Przecież minutę trwają reklamy które są wyświetlane przed filmami na youtube, a co dopiero upchnąć w czymś takim ? I to w dodatku jakie ciekawostki? Czy ktoś w ogóle zastanowił się nad treścią tego "filmu"? Obstawiam, że Magda nie odpowiada za montaż, ale mniejsza z tym, chyba wszyscy wiedzą kto jest redaktorem naczelnym- czy takie filmy nie przechodzą jakiejś korekty?

Dno, po prostu dno

W ogóle kto to ta Magda i skąd się wzięła? Jakaś rekrutacja była?

W ogóle kto to ta Magda i skąd się wzięła? Jakaś rekrutacja była?

Bardzo dobra uwaga Civil, zastanawiam się czy ma w ogóle konto na forum.

O, nie widziałem. Śmiechłem. Jakoś audio - poza standardową słabą jakością tym razem dodatkowo słychać jakieś szumy, odgłosy w tle. Amatorka pełną parą. Do tego sam filmik jak zawsze nieczytelny, nie wiadomo gdzie kończy się jedna ciekawostka, a gdzie zaczyna druga. Pomijam, że z tematyką to tak jakoś spóźnione o kilka lat. Rozumiem chęć podbicia oglądalności popularnymi na yt ciekawostkami, ale proszę... Chociaż minimum wysiłku, bo ta cała seria to jest jakiś dramat

To od początku:

- Sprawa z więzieniem jest przedawniona, problem został rozwiązany, nic mu nie grozi.

- Najlepszy cosplay wg. kogo/jakiego rankingu? Widziałem setki lepszych.

- "Master G"? Pierwsze slyszę o takiej postaci w lol'u, poczytaj sobie w internecie jak wymawia się jego imię/nazwę.

- Imagine Dragons nagrali piosenkę na zlecenie gry?! AI na coraz wyższym poziomie widzę.

- Tego typu ciekawostek jest multum, jak już robisz poradnik to zrób jakiś pełny/spójny, a nie na "odwal się".

Nie wiem kto to jest i całkowicie szczerze - nie obchodzi mnie to. Jednak jak robisz filmiki to, na miłość boską, sprawdź dokładnie ich jakość, źródła i inne tego typu rzeczy. To brzmi jak pierwszy lepszy filmik gracza minecraft'a, który robi poradniki, bo wie jak stworzyć szałas.

Serio nie wiecie jeszcze, po co portalowi jest Magda? Chodzi o podbijanie ilości wyświetleń, żeby Hajs z reklam się zgadzał. Admin pewnie zauważył, że dwa pierwsze materiały pomimo ich mocno dyskusyjnej jakości Magdy przyciągnęły rzeszę odwiedzających, więc postanowił iść tą drogą - podejrzewam, że jej filmiki celowo są wręcz kontrowersyjnie słabe, żeby ludzie wchodzili i krytykowali, a tym samym nabijali wyświetlenia. Na forum jest sporo babek, które mają pojęcie na temat MMO i mogłyby zapewne stworzyć ciekawe materiały, ale po co nawiązywać z nimi współpracę, skoro chodzi jedynie o pieniądze. W tym wszystkim najbardziej szkoda mi samej Magdy - może i dziewczyna jest głupiutka (bo inaczej w ogóle nie brałaby się za nagrywanie czegoś, o czym nie ma zielonego pojęcia), ale tak naprawdę jest tutaj ofiarą pełniącą rolę maszynki do nabijania wyświetleń. Niestety z boku wygląda to szalenie nieetycznie i przyznam szczerze, że martwi mnie strona, w która zmierza redakcja portalu.

Ja to myślę że ten rekord da się jeszcze wyśrubować i zmieścić "wszystko" w 1 minucie Kappa

naprawdę nie macie sie już do czego sie przyczepic?

zupełnie jak mirki na wykopie.
realizacja tego i innych podobnych filmików nie jest sponsorowana przez was, wiec nie wiem skąd ten ból.
zamiast doradzić to plujecie jadem

Ja to myślę że ten rekord da się jeszcze wyśrubować i zmieścić "wszystko" w 1 minucie 

@Xasarm dał radę to nagrać w 1:14 XDD

http://vocaroo.com/i/s0Mfbyz0T1Jo

naprawdę nie macie sie już do czego sie przyczepic?

zupełnie jak mirki na wykopie.
realizacja tego i innych podobnych filmików nie jest sponsorowana przez was, wiec nie wiem skąd ten ból.
zamiast doradzić to plujecie jadem

Wiedziałem że szybko znajdzie się jakiś biały rycerz, serio nie dostrzegasz żadnych minusów w tym filmie?

Nie czepiam się na siłę bo były już inne filmy od Magdy, ten z BHP był bardzo dobry, ale ciekawostki to jest komedia.

Wiedziałem że szybko znajdzie się jakiś biały rycerz, serio nie dostrzegasz żadnych minusów w tym filmie?

Nie czepiam się na siłę bo były już inne filmy od Magdy, ten z BHP był bardzo dobry, ale ciekawostki to jest komedia.

zauważam, ale gdybym znał sie na obróbce wideo/audio to w jakis sposób postarałbym sie wytłumaczyć autorowi/autorce co jest nie tak
a czy ty nie uważasz że twój komentarz jest troche pasywno-agresywny?
" syfiasty filmik " ," Dno, po prostu dno " uważam, że takie zwroty sa nie potrzebne

zauważam, ale gdybym znał sie na obróbce wideo/audio to w jakis sposób postarałbym sie wytłumaczyć autorowi/autorce co jest nie tak
a czy ty nie uważasz że twój komentarz jest troche pasywno-agresywny?
" syfiasty filmik " ," Dno, po prostu dno " uważam, że takie zwroty sa nie potrzebne

Od tego jest redaktor naczelny żeby takie błędy korygować i filtrować treść, montażysta też by mógł dorzucić swoje 3 grosze.

zauważam, ale gdybym znał sie na obróbce wideo/audio to w jakis sposób postarałbym sie wytłumaczyć autorowi/autorce co jest nie tak
a czy ty nie uważasz że twój komentarz jest troche pasywno-agresywny?
" syfiasty filmik " ," Dno, po prostu dno " uważam, że takie zwroty sa nie potrzebne

Ale tu nie chodzi o obróbkę wideo/audio, a o to, że praktycznie wszystkie filmiki o ciekawostkach są po prostu słabe merytorycznie. Filmik o BHP jest bardzo w porządku, jest porządnie zrobiony, treść jest ciekawa. Jednak te ciekawostki są zwyczajnie zrobione na odpierdziel. Zarzuty do ciekawostek pojawiły się na portalu wcześniej. Wystarczy przejrzeć komentarze.

Ja bym po prostu zmieniał nazwę na świat mmo oczami blondynki i nikt by nawet nie stęknął - materiał z jajem by był jak najbardziej na miejscu :)

Nie widziałem twórczości Magdy, ale ten filmik to wali amatorszczyzną z kilometra. Możliwe że to tylko jednorazowa wpadka, ale jeśli tak wygląda reszta materiałów (mówię , nie oglądałem ) to chyba trzeba zmienić hobby ;)

Nie mam nic przeciwko takim filmom, choć to zdanie "Imagine Dragons nagrało piosenkę na zlecenie LoLa" zabolało. Nie wiem jak można nagrać piosenkę na zlecenie gry. Składnia zdań i poprawna polszczyzna się kłania.

Nie jestem jakimś fanatykiem poprawnego pisania i składania zdań, jednakże ktoś kto nagrywa coś dla ludzi, powinien uszanować swoją społeczność, bo potem inni ludzi biorą przykład z takowego filmu i nie potrafią poprawnie się wysławiać.

Nie chce się tutaj zbędnie czepiać bo niby pierdoła, ale fakt, faktem za dużo tych ciekawostek nie ma i raczej tworzyć jedno minutowy filmik, czy to się w ogóle opłaca, śmiem wątpić. Sam "filmik" to tak jak ktoś już wspominał, amatorszczyzna, jednak nie mam zamiaru tutaj wyzywać czy ubliżać autorce bo nie o to w tym temacie chodzi.

Wszystkim tym którzy tak bardzo się denerwują powiem jedno: Każdy uczy się na błędach, być może autorka to przeczyta i zmieni parę rzeczy żeby nie kaleczyć naszego języka a przed wszystkim by w przyszłości jej filmy były lepsze.

Konstruktywna krytyka wystarczy, nie trzeba od razu ubliżać i wyzywać od najgorszych.

Nie mam nic przeciwko takim filmom, choć to zdanie "Imagine Dragons nagrało piosenkę na zlecenie LoLa" zabolało. Nie wiem jak można nagrać piosenkę na zlecenie gry. Składnia zdań i poprawna polszczyzna się kłania.

Nie jestem jakimś fanatykiem poprawnego pisania i składania zdań, jednakże ktoś kto nagrywa coś dla ludzi, powinien uszanować swoją społeczność, bo potem inni ludzi biorą przykład z takowego filmu i nie potrafią poprawnie się wysławiać.

 

Nie chce się tutaj zbędnie czepiać bo niby pierdoła, ale fakt, faktem za dużo tych ciekawostek nie ma i raczej tworzyć jedno minutowy filmik, czy to się w ogóle opłaca, śmiem wątpić. Sam "filmik" to tak jak ktoś już wspominał, amatorszczyzna, jednak nie mam zamiaru tutaj wyzywać czy ubliżać autorce bo nie o to w tym temacie chodzi.

 

Wszystkim tym którzy tak bardzo się denerwują powiem jedno: Każdy uczy się na błędach, być może autorka to przeczyta i zmieni parę rzeczy żeby nie kaleczyć naszego języka a przed wszystkim by w przyszłości jej filmy były lepsze.

Konstruktywna krytyka wystarczy, nie trzeba od razu ubliżać i wyzywać od najgorszych.

Gdzie ja ją wyzywam? Opisałem film który obejrzałem i tylko napisałem swoje 3 grosze że materiał zostawł stworzony na odpier**l, nigdzie nie użyłem argumentu ad personam

To wygląda jak test psychologiczny - jak duże musi być gówno, i jak wiele musi go być, aby ludzie w końcu się skapli i nie łykali tego jak pelikany?

A co do "nauki na błędach" - jasne. Ale nie, kiedy swoim materiałem "reklamujesz" portal. Bo to jest świetna wizytówka, jakiego typu zawartość znajdziesz na mmorpg.org.pl (czyt. gównianą).

Uwe Boll lubi filmiki Magdy, a wy i tak sie ch**a znacie.

Jak to mowia mlodzi ludzie - still better than anime

1. Filmik Magdy jest po prostu zły, także @Ukryty Twój pomysł też by nie wypalił - gdyż filmik naraziłby się na jeszcze większą śmieszność (w negatywnym tego słowa znaczeniu) gdyby był humorystyczny - zostałby dużo bardziej zjechany przez społeczność oczekującą od filmiku jakiejś treści humorystycznej, bo "jaja" tam żadnego po prostu nie ma, a jedynie (całkiem sympatyczny) głosik niejakiej Magdy, która prawdopodobnie sama nie wie co mówi.

2. @MrPimko Otóż zupełnie się mylisz, chwalenie/nagradzanie tego co badziewne, tandetne i po prostu słabe jest nie na miejscu. Nie ważne jaki system wartości wyznajesz - powiedzenie prawdy w oczy (uszy?) Magdy jest dużo lepsze niż chowanie swojej opinii po kontach. Żaden twórca myślący logicznie o polepszeniu swoich umiejętności nie powinien... NIE MOŻE zamykać się na konstruktywny hejt - a takim ten temat właśnie się staje: Konstruktywnym, wypunktowanym 'hejtem' na filmik, gdzie mamy liczne argumenty.

3. @Derpblade i @G3Ryon - jak już hejtujecie kogoś i podajecie argumenty popierające waszą opinię nie walcie takich głupot jak z Warriors, bo wystarczyła chwila prześledzenia stanowiska zespołu jak i Riot Games i jest potwierdzenie, że piosenka była nagrywana do teledysku promującego 'Worldsy 2014' (jak ktoś nie lubi 'wikipedii': https://sg.news.yahoo.com/imagine-dragons-teams-league-legends-2-3m-tournament-155517736.html + (twitter/facebook/wikipedia/nadruk na płycie)

4. Co do Czarnego Alistara wszystkie kody straciły ważność/zostały już wykorzystane, także de facto nie można dostać już samej skórki a jedynie konta z takimi skórkami, więc zdanie "Skórka PAX Twisted Fate jest najdroższą" jest logicznie poprawne. Takie przynajmniej jest oficjalne stanowisko Riotu w tej sprawie - jeżeli ktoś widział jakieś oferty na samego Black Alistara może je uznać za fraud/oszustwo.

Podsumowując: Hejt OWSZEM się należy i powinien być, ale z głową i konstruktywny. Jak już hejtujemy to bądźmy w tym konkretni i nie popełniajmy błędów (jak wyżej panowie) narażając się tym samym na bycie równie żałosnym co Twórca. Z drugiej strony - Nienawidze wszelkiego rodzaju obrońców piszących w stulu 'ej ale nie hejtujcie, napracowała się więc dajcie jej spokój' - takie "bezstresowe" podejście donikąd nie prowadzi i jest totalnie lewa.... totalnie niemądre. Mamy prawo dać upust niezadowoleniu, zwłaszcza gdy filmik jest podpięty pod ten portal którego wszyscy (?) jesteśmy członkami. Filmik jest badziewny i nie można tego inaczej określić.