Gildie po stronie kotów

Wiem, że wysyp tematów tego typu więc z góry przepraszam. Poszukuje gildii które obecnie REKRUTUJE po stronie kotów. 15 lvl, gram codziennie mniej lub więcej zależy jak praca pozwoli.

15 lvl, gram codziennie mniej lub więcej

Tzn grałeś dopiero 1 dzień? :kappa:

Następne pytanie proszę.

2 dni słabego grania 34lv... Paladyn i 24 Hunter... Bie wiem co wybrać w sumie - latam bez gildii bo chce zobaczyć czy warto tracić czas na AA HEHE

ja w sumie dopiero dzisiaj zacząłem, czekałem aż zejdą kolejki. Do tego w grudniu w pracy jest nie za ciekawie, teraz trochę wolnego to się odkuję. Nick w grze Karoru strona koty.

Nie podałeś serwera. Jak chcesz się bawić z dobrą gildia to mase czasu trzeba dziennie poświęcić lub otwórz portfel (co zalecam), a jak nie to lepiej pograj 4fun dopóki Ci się nie znudzi.

grałem od startu wiem co z czym się je, przerwę miałem ale podstaw nie zapomniałem. Gram na nowym serwerze, nadal poszukuję gildii.

Także poszukuje gildii, 35lv Primeval czy jakoś tak

Wiem, że wysyp tematów tego typu więc z góry przepraszam. Poszukuje gildii które obecnie REKRUTUJE po stronie kotów. 15 lvl, gram codziennie mniej lub więcej zależy jak praca pozwoli.