Usunięcie tematu?

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego temat "Oceń kawałek" został usunięty? Jakoś do tej pory żadnej moderacji nic nie przeszkadzał, a tu nagle *puf* - nie ma.



?????

Już rozumiem, prawdopodobnie temat został mi zablokowany,(ponieważ czemu nie?) dlatego nie mogę go wyszukać gdy jestem zalogowany, natomiast bez zalogowania już mogę.

Fałszywy alarm, temat do zamknięcia.

To raczej jakiś błąd po stronie forum bo u mnie również temat jest "zablokowany".

Ja w Hydeparku nie mam nawet działu Gry forumowe.

Wszedłem do tematu Oceń kawałek wylogowany, po zalogowaniu mam błąd o braku uprawnień i kod błędu 2F173/H.

Cały dział "gry forumowe" wyparował. @Aeth

Ja tam widzę dział :x

Ja tam widzę dział :x

Może jesteś przyjacielem moderatorów?

Widocznie chcieli dla siebie całą zabawę, a my mamy zadowolić się pisaniem poważnych postów i łapaniem od czasu do czasu bana

@Derpblade @Narcyzoju

Ja tam widzę dział :x

Bo jesteś elementem kolesiostwa. Ja też go widzę. Jednak Aeth powinien spojrzeć na to, bo dziwne, że u niektórych wyparował.

@Mehheh uwielbiam ludzi takich jak ty xD zerowe pojęcie o czymkolwiek ale głośne żale i pretensje. Moderacja nie ma żadnej kontroli nad działami, tylko tematami. Pozostaje czekać na akcje ze strony Aetha.

Kolesiostwo po raz kolejny odnosi sukces na forum.

A tak na poważne to modzi gówno mogą w sprawie działów bo nie mają do tego uprawnień. Tylko admin może coś podziałać.

Błąd powinien być już naprawiony.

Chyba nie bardzo

http://imgur.com/2pGVK8H

Nie chyba, na pewno. Działu jak nie było, tak nie ma.

Naprawione. Przynajmniej u mnie.

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego temat "Oceń kawałek" został usunięty? Jakoś do tej pory żadnej moderacji nic nie przeszkadzał, a tu nagle *puf* - nie ma.