Revelation Online RU - Problem!

Witam. Więc, postanowiłem spróbować zagrać w Reva na ruskim serwerze. Tak jak w artykule na głównej, zarejestrowałem się i ściągnąłem grę od nich, razem z angielską łatką z google drive. Wszystko ładnie pieknie, zrobiłem co trzeba, odpalam grę i przy ładowaniu gry, cóż... błąd, nie da się rozczytać, same krzaki. Po kliknięciu 'OK' pojawia się drugie okno, wszystko po rusku. Nic nie mogę z tym zrobić, nic nie pomaga. Załączam dwa screeny tego co się tam dzieje. Niestety, przeczesałem fora ruskie i angielskie i nic na ten temat znaleźć nie mogę, głowie się już od pół dnia z której strony to ugryźć i co z tym zrobić. Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź.

error1.png

error2.png

Zainstaluj, ściągnij patche z launchera i wtedy wrzuć łatkę. Jak dalej się sypie to napraw klienta. Nie wiem która to opcja w laucherze :(

Sorki że nie pomogę ale..

Mogę wiedzieć jak zdobyłeś kluczyk?

u rusków jest OB nie trzeba kluczy

mi to wygląda na błąd grafiki sprawdź czy masz aktualne drivey grafiki i czy spełniasz wymagania jeśli tak, to będzie pierwsze co ludzie piszą.

Dołączam się do problemu...

Wszystko pięknie grałem nagle zerwało mi połączenie z internetem,wróciło odpalam na nowo grę i taki sam błąd ;)

Jak ktoś planuje zagrać to zachęcam do stukania w mojego ref linka :D dostane fajerwerki i inne śmieci :D
Jak ktoś ma problem z grą to zapraszam na fejsika albo tłicza.

Z tego co wychodzi na tłumaczu zalecają naprawe plików gry ;) Aktualnie sprawdzam czy sprawdzenie podziała ;)

Opcja zaznaczona na ss to sprawdzenie plików ;)

a.jpg

EDIT

Po sprawdzeniu plików pobiera się około 300mb więc pewnie jest to problem związany z angielskim patchem i plikami entities i gui ;) Po sprawdzeniu znowu podmieniamy pliki i gotowe powinno działać ;) /Aktualnie ściągam 300mb

// Forci (bo zablokowali mi konto na 15minut :( )

zrobiłem tak jak napisal Yamu sprawdzilo pliki pobralo co potrzebowalo nastepnie podmienilem i dalej wyskakuje ten sam problem ktory jest w 1 poscie :/

Raz przy podmianie plików na angielskie wywaliło powyższego errora, po odpaleniu gry z ruskim GUI i kolejnej podmianie na angielskie, uruchomiło się bez problemów, może zależy to od tego czy w momencie podmieniania ruski launcher jest odpalony.

Przy podmianie plikow launcher powinien być całkowicie OFF(nawet w ukrytych ikonkach a samo zamkniecie okna nic nie da)

Mi wszystko juz pieknie smiga, pobrało co trzeba,odpaliłem po rosyjsku zeby sprawdzić czy zadziala,uruchomiło się,wyłaczylem gre i launcher,podmienilem pliki i uruchomilem gre ;)

Witam. Więc, postanowiłem spróbować zagrać w Reva na ruskim serwerze. Tak jak w artykule na głównej, zarejestrowałem się i ściągnąłem grę od nich, razem z angielską łatką z google drive. Wszystko ładnie pieknie, zrobiłem co trzeba, odpalam grę i przy ładowaniu gry, cóż... błąd, nie da się rozczytać, same krzaki. Po kliknięciu 'OK' pojawia się drugie okno, wszystko po rusku. Nic nie mogę z tym zrobić, nic nie pomaga. Załączam dwa screeny tego co się tam dzieje. Niestety, przeczesałem fora ruskie i angielskie i nic na ten temat znaleźć nie mogę, głowie się już od pół dnia z której strony to ugryźć i co z tym zrobić. Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź.

error1.png

error2.png