Gra zamknięta

Autor gry poleciał w kulki, nic na to nie poradzimy...

Z tego co widzę to gra na silniku z gvw

Popraw grafikę i będzie cacy :)

Prostota to klucz do sukcesu, lecz gra wymaga wielu poprawek wizualnych. Jesli system gildii bedzie mocno rozbudowany ( wyprawy, bossowie, ulepszenia - profity ) to bylbym w stanie dorzucic pare zl do banku :)

edit. Rozumiem ze autor gry chce zarobic na swoim tworze, ale ceny za diamenty powinny byc 2 krotnie nizsze niz sa zaproponowane. Czuje sie jak bym gral w gre od Gameforga ;p

Od kiedy zwykły gracz ma panel admina?

jak chcesz się podawać za zwykłego gracza to chociaż przeloguj się na zwykłe konto następnym razem

Od kiedy zwykły gracz ma panel admina?

jak chcesz się podawać za zwykłego gracza to chociaż przeloguj się na zwykłe konto następnym razem

Nikt nie powiedział, ani nie napisał, że screeny są jego :) Równie dobrze, sama prezentacja może być zrobiona przed admina i ustawiona jako wzór, dla osób, które chcą pomóc rozpowszechnić tytuł. Czasami myślenie boli, ale bez przesady.

Typowy kliker do pracy :D Ale co tam, pogram, dawno się nie bawiłem w takie, szczególnie, że to sam początek i są jeszcze szanse :D Dziś założę gildię więc serdecznie zapraszam wszystkich aktywnych, nie wiem jeszcze jaka będzie nazwa, ale założycielem będzie "Piotrek" więc nie będzie problemu znaleźć pośród 4 gildii, które obecnie są :D

Zobaczymy, co to warte ;)

Gra robiona przez parę godzin, na razie nie polecam. Typek Admin nawet podaje IP graczy na czacie...

Czasy Early Access...

Screeny były zrobione wcześniej przez admina :).

Co do płatności, mój nick w grze to Lucifer i nie wydałem ani złotówki a sobie radzę. Aktualnie diamenty służą jedynie do skrócenia czasów i pozwalają wyjść na dodatkowe 5 wypraw. Za osiągnięcia na spokojnie dostaje się później po 5 za każdy poziom, dlatego nie jestem do tyłu.

Gra robiona przez parę godzin, na razie nie polecam. Typek Admin nawet podaje IP graczy na czacie...
Czasy Early Access...

Haha, Ty nawet tutaj? Może również Ciebie admini mmorpg.org.pl powinni sprawdzić, ile multikont założyłeś w tym serwisie?

http://imgur.com/a/fa7W7

Jakim cudem kolo ma staty wyzsze paru krotnie majac nizszy lvl?:P Chyba p2w ^^

Odpisałem Ci a czacie. Nie da się kupić ekwipunku za diamenty czy złotówki a ten pan ma bana, tak to powiem. Oszukiwał i został ukarany, jednak my w grze nie możemy tego zobaczyć ;).

Nawet z takimi przedmiotami nie zrobi dużo, jeśli nie może zaatakować.

Vrathe przyjmiesz do gildii ? Mój nick Verdon ;)

Haha, Ty nawet tutaj? Może również Ciebie admini mmorpg.org.pl powinni sprawdzić, ile multikont założyłeś w tym serwisie?

Proszę sprawdzać, tutaj mam jedno konto jak i w tej grze jedno. :) Nie mieszaj mnie z tamtym typem z czatu.

Dlaczego w plecaku mam OKREŚLONE przypisane sloty na dany przedmiot z ekwipunku? xD Trochę to głupie. I dajcie samouczek wyżej. Nie dość, że nisko, to jeszcze małymi literami i nie działa - na tę chwilę usuńcie może ten przycisk?

No właśnie miałem się spytać o tego typka z jakimiś epickimi itemami na 3 lvl-u xD Być może niektórzy gracze są wspierani przez znajomych adminów ? Poza tym pytanie, skoro nie jesteś adminem to skąd wiesz, że oszukiwał czy dostał bana ? xD

I jeszcze jedno pytanie, skąd macie te lepsze itemy ? Z wypraw na wyższym poziomie ? Czy później pokażą się u handlarza ?

Skąd wiem? Sam go zgłosiłem.

Lepsze itemy pojawią się u handlarza. Jak zaczynacie pierwszego dnia, każdy ma takie same. Później jest to czysta losowość.

Verdon, w gildii nie mamy rozbudowanej siedziby, by przyjmować nowe osoby.

Czy w tej grze można tylko chodzić do kopalni i bić się na arenie?

Czy w tej grze można tylko chodzić do kopalni i bić się na arenie? 

typowa gra przeglądarkowa typu kliker. czego wymagać więcej?