For Honor [POLSKA] - społeczność

For Honor POLSKA - społeczność/grupa

Witam serdecznie. Chciałbym zaprosić wszystkie chętne osoby do grupy oraz na fanpage poświęcony grze For Honor.

Premiera gry odbędzie się 14.02.2017r. i do tego czasu będziemy zbierać graczy a następnie dzielić się doświadczeniami oraz wspólnie rozgrywać emocjonujące mecze.

Najważniejsza jest dobra zabawa a w zabawie są najważniejsi ludzie - czyli Wy moi drodzy.

Zapraszam do naszej grupy społecznościowej:

https://www.facebook.com/groups/352110181830286/

Start

14.02.2017r.

Discord

https://discord.gg/BDz7pYe

https://www.facebook.com/forhonorpolskaa/

nowa strona i teraz to jest strona proszę o polubienia.

50 like = 1 klucz do bety

Polubione, dołączone i w ogóle. Fajnie być na bieżąco bo interesuje mnie ten tytuł i mam co do niego spore nadzieje :)

Przypomne że efektywnośc rozgrywki jest mocno uzalezniona od szybkosci a więc i od ping'a a to wszystko bedzie pstawione na serwerach UBI. Nie chce byc zlym prorokiem ale jakoś tego nie widzę.

Mam nadzieję że się mylę i będzie fajna arenkowa nawalanka.

Przypomne że efektywnośc rozgrywki jest mocno uzalezniona od szybkosci a więc i od ping'a a to wszystko bedzie pstawione na serwerach UBI. Nie chce byc zlym prorokiem ale jakoś tego nie widzę.

 

Mam nadzieję że się mylę i będzie fajna arenkowa nawalanka.

na becie czy tam alfie ping był ok, dało się normalnie grać

na becie czy tam alfie ping był ok, dało się normalnie grać

Jak jest mało ludzi na innych serwerach UBI to też ping jest ok :D Problem zaczyna sie jak jest więcej graczy :P

No właśnie to są dwa odwieczne problemy ubi: Serwery do... i optymalizacja która bywa kapryśna. Osobiście podoba mi się bardzo ale przeraża mnie czy dadzą sobie radę z płynnością i pingiem bo to będzie najważniejsze w tej grze.

No właśnie to są dwa odwieczne problemy ubi: Serwery do... i optymalizacja która bywa kapryśna. Osobiście podoba mi się bardzo ale przeraża mnie czy dadzą sobie radę z płynnością i pingiem bo to będzie najważniejsze w tej grze.

spokojnie :) w alpha testach gra dzialala swietnie ... z optymalizacja nie bylo zadnego problemu ... na max ustawieniach mialem stałe 60fps przy konfiguracji fx 8320, gtx 9604GB i 8GB ramu .... z pingami tez nie bylo problemu ... bylem bardzo zdziwiony bo to ubisoft ale gra naprawde okazala sie swietna ;] po za jakimis tam malymi bugami nie bylo zadnych problemow

Na Alpha testach to wszystko chodzi świetnie bo na serwerze jest 500 a nie 25000 ludzi.

Na Alpha testach to wszystko chodzi świetnie bo na serwerze jest 500 a nie 25000 ludzi.

prosze cie "500" było znacznie wiecej ludzi online niz ci sie wydaje... niestety nie mam juz zadnych nagran gdzie bylo widac ile ludzi jest online ale bylo ich znaaacznie wiecej ;] po za tym bedzie premiera wezma pod uwage mocniejsze serwery a jak nie to wystarczy poczekac 1-2 dni az to naprawia... w dzisiejszych czasach w wielu produktach tak ejst ze albo kolejki albo lagi i to nie tylko u ubisoft;] z takim the division nie bylo problemu a gralem od startu premiery ;]

brałem udział w Alphie i powiem wam szczerze że grało się wyśmienicie. 0 lagów 0 problemów po drugie Ubi chyba nauczyło się w końcu dbać o swoje produkty i je supportują dobrze to widać w The Division oraz R6 w których błędy są naprawiane na bieżąco. For Honor to gra dla której warto czekać moim zdaniem i są połączone 3 kultowe frakcje.

Rycerze - wyparła najeźdźców dzięki swym bohaterom, podbiła wszystkie ludy, które nie chciały do niej dołączyć i założyła setki nowych plemion, które bronią tego, co do nich należy. Ci bohaterowie stają wobec inwazji z dwóch stron jednocześnie i bronią swych ziem przed poganami, którzy pragną je zająć.

Samuraje - przetrwała tysiące lat, przemierzając pustynie południa. Ta podróż już wieki temu powinna się zakończyć ich wymarciem, ale przeżyli dzięki zdolnościom i determinacji swoich wielkich bohaterów. Bohaterowie ci chcą doprowadzić swój lud do niemożliwego zwycięstwa i założyć nową ojczyznę..

Wikingowie - sieją strach w sercach swych wrogów, przepływając Wrzące Morze (Boiling Sea) i napadając na południowe wybrzeża. Ci bohaterowie, słynący ze swej żarliwości i pasji, utożsamiają wszystkie cechy prawdziwych wojowników. Atakują, chcąc wyprzeć wrogów z ziem, które należały do ich przodków.

<p>
	<a href="https://www.facebook.com/forhonorpolskaa/" rel="external nofollow">https://www.facebook.com/forhonorpolskaa/</a>  
brałem udział w Alphie i powiem wam szczerze że grało się wyśmienicie. 0 lagów 0 problemów po drugie Ubi chyba nauczyło się w końcu dbać o swoje produkty i je supportują dobrze to widać w The Division oraz R6 w których błędy są naprawiane na bieżąco. For Honor to gra dla której warto czekać moim zdaniem i są połączone 3 kultowe frakcje.

Super. W takim razie czekam na release i wtedy sie zastanowie czy wydać kase po pierwszych 2-3 miesiącach. Od dłuższego czasu nie wydaje kasy zanim nie sprawdze produktu bo zbyt wiele razy sie już naciąłem na wydawcach.

jak otrzymam klucze bo już napisałem ticket to z chęcią podzielę się z wami. Mam nadzieję że z 10 dostane więc.podzielę się z wami na 100% ale mój fanpage potrzebuje z 100like a czym więcej tym więcej kluczy niestety taka jest zasada z UBI. Więc proszę o pomoc w tej sprawie jeżeli oczywiście chcecie nie zmuszam :)

Ostatnio optymalizacje w grach odbierają chęci do gry. Nie da się grać w pvp. Mam nadzieje że tu ping będzie stabilny. Facebooka nie używam. Wolałbym jakiś fansite. Zobaczymy czy wydawca podoła.

Spokojnie to jest oczywiste że na samym początku nie będzie to śmigało tak jak powinno ale czy ktoś szczerze może mi powiedzieć czy są jeszcze takie gry które są dokończone w całości i nie mają zadnych problemów ?? Ja niestety od 10 lat nie znam takich tytułów. Co ma być to będzie osobiście jestem zaciekawiony owym tytułem i na pewno poświęcę mu dużo czasu. Najważniejsze to poczekać do 14.02 i zobaczyć czym nas zaskoczy tym razem Ubisoft.

wystarczy zapisać sie do beta testów a najlepiej ze 3-4 maile zapisac a napewno na któryś wam przyjdzie mail z mozliwoscia zagrania w bete... sama "ALPHA BETA" chodziła świetnie ... powtórzę się "optymalizacja bardzo dobra| no chyba ze ktos chce grac na c2d i gtx 660 to sorry

Zapraszam do polubienia naszego fanpage :) Będziemy się dzielić wspólnymi osiągnięciami doświadczeniem itp.

https://www.facebook.com/forhonorpolskaa/

Każdego dnia jest nas coraz więcej, grono wielkich wojowników powiększa się by stanąć do walki nie dla siebie lecz dla rodziny,przyjaciół dla ojczyzny. Jeżeli jesteś osobą która nie boi się wyzwać i nie równych walk dołącz do nasz do grupy nieśmiertelnych bohaterów którzy walczą "For Honor". Zapraszamy serdecznie :)

chętnie pogram z wami.. ale nie uzywam facebooka... jak założycie jakieś normalne forum to chętnie złożę aplikację

UWAGA. BETA odbędzie się 26.01.2017r. Więcej informacji otrzymacie na naszym fanpage. Zapraszamy serdecznie :)