Laptop Gamingowy do 3000 zł

mirrol po co proponujesz przeplaca za  laptopa z jakies dziwnej strony jezeli msi albo asusa czy lenovo  na 960m kupisz  w granicy 3500...to zalezy czy ktos chce doplacic i miec 960 za 400zl wiecej czy woli 950. minimalnie slabsza jednach w fpsach jest roznica

Buhahahahhabababahabahaha dziwna strona i jeszcze napisz ze dziwna firma laptopa ... Czy wy wogole na czyms sie znacie procz na wymienianiu lenovo Asus .. o boze jacy ludzie sa ciemni ...

Too jest costum laptop czyli robiony na zamowienie I napewno bedzie wydajnieszy lepiej dopracowany niz plastic z lini produkcyjnej przynajmiej paste dobra mu naloza ...

Buhahahahhabababahabahaha dziwna strona i jeszcze napisz ze dziwna firma laptopa ... Czy wy wogole na czyms sie znacie procz na wymienianiu lenovo Asus .. o boze jacy ludzie sa ciemni ...

 

Too jest costum laptop czyli robiony na zamowienie I napewno bedzie wydajnieszy lepiej dopracowany niz plastic z lini produkcyjnej przynajmiej paste dobra mu naloza ...

oczywiscie gwarancja d2d na calego lapka jezeli jest skladany :> ? no tak pasta to rarytas... tak umiem tylko napisac fimry , ktore wracac Ci kase w sklepie jak cos bedzie zepsutego lub wysles zna gwarancje PEWNA gwarancje. soory ale skladane lapki to ostatnia rzecz , ktora bym polecal to nie to samo co skladanie pc... 2 sprawa awaryjnosc lapkow vs PC....3 sprawa wyslanie lapka za granice do serwisu ?

@Bladek jakbyś miał honor to byś się nakrył po uszy ze wstydu i nie wychylał dopóki CIę nie zawołają.

Jak się nie znasz to się nei wypowiadaj - zawsze była taka zasada. Poradziłem koledze 2x bardzo mocne laptopy i już, za taką cene brać tego 2giego to jak darmo.

A lepszego niż ten 1szy w granicach 3000 zł nie znajdzie.

Jeżeli Ty lenovo czy inne grzejniki stawiasz ponad clevo to życze Ci abyś nie trafił na żadnego admina na stronach benchmarkowych bo byś bana za pisanie takich bzdur z miejsca wyłapał.

Nie musisz ze mną dyskutować po prostu nie rób z siebie idioty i pomóż koledze który założył temat.

a ja zapytam inaczej... W jakie gry gra dziewczyna? Bo jak powie ze LoL to tak naprawdę to odpalisz na tosterze(wiem poleciałem :P ). Wtedy wystarczy w miarę laptop :D. No chyba że w jakieś GTA czy Wiedzminy to wtedy po 1 gdzieś znalazł taką cudowną kobietę a po 2 bierz składaka, bo A kobiety średnio dbają o sprzęt :P i B w lapkach temperatury to PODSTAWA!

a ja zapytam inaczej... W jakie gry gra dziewczyna?

I na jakich detalach chce grać oraz na ile lat ma wystarczyć ;)

@Bladek jakbyś miał honor to byś się nakrył po uszy ze wstydu i nie wychylał dopóki CIę nie zawołają.

 

Jak się nie znasz to się nei wypowiadaj - zawsze była taka zasada. Poradziłem koledze 2x bardzo mocne laptopy i już, za taką cene brać tego 2giego to jak darmo.

A lepszego niż ten 1szy w granicach 3000 zł nie znajdzie.

Jeżeli Ty lenovo czy inne grzejniki stawiasz ponad clevo to życze Ci abyś nie trafił na żadnego admina na stronach benchmarkowych bo byś bana za pisanie takich bzdur z miejsca wyłapał.

Nie musisz ze mną dyskutować po prostu nie rób z siebie idioty i pomóż koledze który założył temat.

udajesz czy ty tak naprawde z tym laptopem??

za 3500 ma gtx 960m procek i5 HQ 8gb ram a Ty polecasz sam pomyl co i za ile bo serio ale nie rozumiem tego rozumowania podniecasz sie firma , ktora MALO kto zna bo tak jest ..

https://www.morele.net/laptop-msi-leopard-pro-gp62-6qf-1295xpl-1056646/ ...i teraz pomysl sobie co Ty mu proponujesz za ta sama cene bo oosbiscie pomyslal bym , ze chcesz zebym przeplacic za gorszego laptopa:) pomijajac ze on szuka czegos do 3 tys.

pomijajac , ze na obecna chwile laptopow nie warto kupowac bo ceny poszly o pare stowek w gore...wiec lepiej poczekac do marca. a 950/60 kupi sie w granicy 3000.

ps. kupujecie skladaki a pozniej placzcie , ze naprawa przerosnie koszty lapka po roku czy 2 :)

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-asus-rog-gl552vw-xo169t,id-644598

Kilka tygodni temu szukałem czegoś dla mojego brata, który studiuje i mieszka w akademiku. Chciał kupić coś do max 2.5k ale dorzuciłem mu trochę siana i po kilku dniach ciągłego poszukiwania sprzętu znalazłem ciekawy model od MSI:

http://allegro.pl/msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx960m-mat-fhd-140zl-i6596541109.html

Bardzo dobra wydajność w grach. Boli brak SSD'ka ale można takowego zamontować w miejscu napędu.

Na chwilę obecną na laptopie znajduje się zainstalowany Wiedźmin 3 GOTY, uruchamiany w FHD na high. Zakres 30-40 FPSów. Osobiście polecam ten sprzęt, ponieważ wydajnościowo przerósł nasze oczekiwania.
I nie, nie jestem sprzedawcą sieci x-kom ani żadnej innej :v

Witam, dziewczyna poszukuje laptopa gamingowego do 3 tysięcy złotych. Nie interesuje jej jakość kamery czy wbudowanego mikrofonu, ponieważ to będzie dokupowane osobno. Co polecacie? Co jest teraz dobre? Jakieś Lenovo? Chodzi o jak najlepszy sprzęt do gier, do trzech tysiaków.

Nie znam się, proszę pomocy NotLikeThis!!!