Towarzysze do LoL'a

Dobry. Wraz z dziewczyną poszukujemy parę osób do pykania w LoL'a(normale/rankedy) o różnych godzinach ponieważ granie z randomami to zero przyjemności a dużo złości :D

Dziewczyna ma 30 lvl unranked. Ja w sumie trzymię się w goldzie od s2.
Nie mamy jakiś wielkich wymagań poza mikrofonem discord/ts3, 30lvlem i sensownym wiekiem(my razem mamy 41 lat XD) 16+ najlepiej.
Najlepiej jak te osoby mogły by chodzić na każdą linię.

Pozdrawiam!

Można coś pograć, co do komunikatora to discord jest mi o wiele bliższy. W lidze znajdziecie mnie pod nickiem Wid.

Akceptuj ;D

Równiez z checia zagram :D wraz z @KrasheR jak sa jeszcze wolne miejsca nick w lolu mayyu

Również zapraszam :) Śmiało pisać

Nick:Festomm

Wysłane. Nas już jest 4. Ogólnie to na 5 nie chcę zakończyć. Mamy na Discordzie kanał i zawsze można popatrzeć kto jest i pograć ;D

witam, również chętnie pogram jestem w strasznie słabej dywizji staram się teraz wyjść do srebra ale z bronzu to piekło ;d

mój wiek 23 lata, ogarniam LoL'a posiadam TS'a nick DziubAs

Dalej gramy i szukamy. Jest nas aktualnie 7 :D Dawać dawać!

Też z chęcią pogram z wami.. Coś innego, niż ciągłe granie rankedów solo. :)

Mój nick: Mr Kiss

Mogę pograć. EUNE?

nick: Bard Ross

Chętnie pogram z wami.
Nick: Kamiraiko

Nie wiem czy jest jeszcze miejsce. 23 lata gram od bety, każda linia. Dr Yaku

Też chętnie zagram nick Ceries

też chętnie pogram nick SKY988

Chętnie pogram

nick: Ondine312

Sorki za brak odpowiedzi. Miałem dużo pracy w tym tygodniu. Dalej aktualne już na priv wysyłam link do kanału na discordzie tam gdzie wszyscy są;)

Dobry. Wraz z dziewczyną poszukujemy parę osób do pykania w LoL'a(normale/rankedy) o różnych godzinach ponieważ granie z randomami to zero przyjemności a dużo złości :D

Dziewczyna ma 30 lvl unranked. Ja w sumie trzymię się w goldzie od s2.
Nie mamy jakiś wielkich wymagań poza mikrofonem discord/ts3, 30lvlem i sensownym wiekiem(my razem mamy 41 lat XD) 16+ najlepiej.
Najlepiej jak te osoby mogły by chodzić na każdą linię.

Pozdrawiam!