Kto zaczyna od zera?:)

Witam,

Szukam chętnych osób do wspólnej gry . Zaczynam od 1 lvl ; )
Pozdrawiam

o/ ale dopiero od jutra.

Wlasnie sciagam gre. Jesli grasz przez steam dodaj mnie do znajomych: sopelQ . W grze pewnie bede miec ten sam nick.

Pozdrawiam

Zachęcam do znalezienia gildii od najniższego lvlu nie czekajcie aż wbijecie 50 lvl. Bycie w gildii daje bonus do expa i golda.

Jak tam teraz jest z tym podziałem na frakcje? Obiło mi się o uszy, ze coś tam zmieniali, czyli każda rasa możne należeć do wybranej a nie przypisanej frakcji?

Pytam, bo też zastanawiam się nad zagraniem, ale myślę nad rasą.

Osobiście grę zacząłem wczoraj rano. Dziś już 21lvl. Gra się niezwykle przyjemnie (HD 5500 i 4gb ramu nie pozwala na zbyt dużo). Ten tzw. "udawany non target" jest tym co spotkałem dawno temu w takim tworze jak "Wizardry 8". Gram Esperem pod dps i powoli uczę się tej gry. Czasem nawet walka ze zwykłym mobkiem potrafi napsuć krwi jak się stoi w polu rażenia. Co do gildii zastanawiałem się nad reklamowanymi tuta "Pelikanami", ale po 2 dniach prób kontaktu z nimi odpuściłem. Może akurat się nie mogę wstrzelić w czas kiedy gra starostwo gildyjne (jednego pelikana na ~20lvlu widziałem ale zanim zdążyłem zagadać to się wylogował).

Btw. jeśli ktoś gra na podobnym do mnie sprzęcie i ma lepsze osiągi niżeli spadek do powerpointa w większych miastach/wsiach to proszę o kontakt na priv. Może to coś u mnie nie gra :S

Jeśli nawet będziemy się różnić lvlami to i tak będzie można pogadać o tym i owym. Kiedyś i tak wszyscy zrównamy się lvlami :)

Ja bardzo chętnie zagram z kimś w Wildstar . W jakiejś ekipie

Jak tam teraz jest z tym podziałem na frakcje? Obiło mi się o uszy, ze coś tam zmieniali, czyli każda rasa możne należeć do wybranej a nie przypisanej frakcji? 

Pytam, bo też zastanawiam się nad zagraniem, ale myślę nad rasą.

Frakcje dalej istnieją ale nie ma między nimi "wojny". Miedzy frakcjami można tworzyć gildie, circle, raidy, party na dungi, itd... Nie można jedynie chodzi po stolicach przeciwnej frakcji, Ochrona jeszcze nie dostała info, że nie musi zabijać drugiej strony.

Jak coś to dodajcie mnie: mój nick w grze Lellia Rose

Pamiętajcie o komendzie "who", wpisujecie /who Pelikany i zostaje Wam wyświetlona lista z zalogowanymi w gildii graczami :) Co do tego szukania przez 2 dni no cóż... Ja szukałem przez 3 minuty hehhehe

Osobiście grę zacząłem wczoraj rano. Dziś już 21lvl. Gra się niezwykle przyjemnie (HD 5500 i 4gb ramu nie pozwala na zbyt dużo). Ten tzw. "udawany non target" jest tym co spotkałem dawno temu w takim tworze jak "Wizardry 8". Gram Esperem pod dps i powoli uczę się tej gry. Czasem nawet walka ze zwykłym mobkiem potrafi napsuć krwi jak się stoi w polu rażenia. Co do gildii zastanawiałem się nad reklamowanymi tuta "Pelikanami", ale po 2 dniach prób kontaktu z nimi odpuściłem. Może akurat się nie mogę wstrzelić w czas kiedy gra starostwo gildyjne (jednego pelikana na ~20lvlu widziałem ale zanim zdążyłem zagadać to się wylogował).

 

Btw. jeśli ktoś gra na podobnym do mnie sprzęcie i ma lepsze osiągi niżeli spadek do powerpointa w większych miastach/wsiach to proszę o kontakt na priv. Może to coś u mnie nie gra :S

 

Jeśli nawet będziemy się różnić lvlami to i tak będzie można pogadać o tym i owym. Kiedyś i tak wszyscy zrównamy się lvlami 

W Wildstarrze najbardziej obciążają grafikę dwie opcje:

  1. Group Spell Effects - dodatkowo w dużej grupie nic widać na walce
  2. Dynamic shadows

Wyłączenie tych opcji strasznie poprawia komfort grania. Dodatkowo polecam wyłączenie addonu "combat log".

Co do szukania nas przez dwa dni to naprawdę mieliśmy pecha. Polskie community w WS jest bardzo małe i nasz online też jest czasem mizerny :( ale zawsze wieczorami kilkanaście osób jest. Z tej sytuacji co opisałeś to najprawdopodobniej spotkałeś czyjegoś alta.

Jak coś to dodajcie mnie: mój nick w grze Lellia Rose  

Z przyjemnością Ciebie przyjmiemy. Postaram się Ciebie złapać jak będziesz online.

Polecam również wyłączyć addona "combat log" + jeśli ktoś ma karte od nvidii i mu czasami przycina to polecam ustawić wstępnie renderowane klatki na 1,2 lub 3. Mi pomogło i teraz gra sprawia mi frajde :)

dopisek -dx9 na steam pomógł. Pelikany znalazłem. Mam nadzieję, że przyszłość moja w tej gildii będzie owocna ^^ Pierwszy dung z randomami zaliczony. Wipe 4 krotny ale jakoś poszło :) Gra wymagająca co mi się bardzo podoba. Skoro ludzie mówią, że nie warto zaczynać gry w tym momencie są w błędzie (imo). Lore bardzo mi się podoba. Odkrywanie różnego rodzaju kontentu czy to z książek czy to z "kostek". 25lvl na karku i już end-game contentu nie mogę się doczekać :) gra wciągnęła mnie na maxa.

IGN: Im Piratoss

Skoro tyle ludzi wraca to i ja sciagne i zaczne od nowa :P

Steam - naadir1010 a w grze Isyllt Souleater albo Isyllt Iskaldur :)

Znajdują się jeszcze tutaj ajkieś osoby które chciałby zacząć od nowa zagrać w Wildstar i czy osoby powyżej nadal grają w WS??? Bo z nudów i w oczekiwaniu na For Honor z chęcią bym pograł :)

Witaj, jest spora polska społeczność w Wildstarze ;) . Gildia w której są praktycznie wszyscy polacy to Pelikany, jak odezwiesz się na /nexus to na pewno ktoś do Ciebie napisze. Frakcja na daną chwilę nie ma znaczenia, poneiważ można robić party z ludźmi z przeciwnej frakcji. Jedynym wyjątkiem są adventures, przy których wszyscy muszą być z tej samej frakcji. Niestety przespałeś, bo właśnie skończył się event z podwójnym expem ,gdzie postać do 50 dało się wyexpić dosłownie w kilka godzin, ale mimo wszystko Wildstar ma się całkiem nieźle, w godzinach szczytu nie ma problemu o BG, czy dungeona. Raidy PUGowe są również organizowane, jak i raidy gildyjne, jeśli oczywiście dołączysz. W każdym razie ja zacząłem przygodę niedawno po raz kolejny i kompletnie nie żałuję. Sprawdź, Wildstar to naprawdę ciekawa gierka ;)

ja zaczynam dzisiaj. Napisz do mnie na Pw :3

A z populacją jak tam WS stoi? :P ruszyło sie coś do przodu?

Zagram jak najbardziej :) nick pewnie Wutuuu