PokeLand 2D [ZAPOWIEDŹ]

499_logo2.png?__no=1
Pokemony w przeglądarce to dość częsty widok, ale czy któraś gra była w pełni grywalna i dostępna dla wszystkich. Nasza gra będzie oferować to wszystko zupełnie za darmo.
Wcielimy się w Trenera Pokemon , podróżującego po świecie , który zamieszkały jest przez wszelakiego rodzaju stworzenia. Na chwilę obecną mogę wszystkim przybliżyć trochę informacji o projekcie.

Będziemy poruszać się po mapie 2d, poruszanie będzie możliwe przy pomocy myszki bądź klawiatury i będzie w pełni zoptymalizowane i płynne jak w innych grach typu Margonem, MFO3.

System walki podobny do tego z gier Pokemon na platformę GameBoy.

Turnieje i wszelkiego rodzaju eventy.

Świat pełen niespodzianek.

Zdarzenia które będą generowane przez system.

Pokemony i przedmioty unikatowe.

System d&d przedmiotów.

Walki grupowe i walki całego teamu.

Niezliczona ilość zadań i wyzwań.

Poziomy dla trenerów i pokemonów.

Systemy pogodowe , pora roku, dzień noc.

Więcej po starcie. Zapraszamy do komentowania i oceniania pomysłu. Każda pomoc mile widziana !

bez-tytu-u.png
bez-tytu-u.png

kiedy strona internetowa ruszy i czy będą jakieś testy gry?

Ej stary. Juz robiles poksy, forum az huczało od zapowiedzi i z nikad projekt zakonczyles bez powodu. Czy to sie rozni od ost wersji? Bo wyglada identycznie.

Po co to komu? Jest tyle dobrych pokemonow i watpie zeby te byly lepsze badz dorownywaly innym

Co? NIe, nie rób tego, to słabe przecież i każdy o tym wie.

Gra 'miała' potencjał na poczatku, za nim projekt zostal zamkniety. Teraz trzeba z dystansem do tego podchodzić. Jesli od razu nie bedzie pełnych testów, tylko zwykłe wodzenie za nos to nawet nie wysilaj sie z projektem. Pisze szczerze od serca. Pamietam kiedys udostepniles gre doslownie na jeden wieczor gdzie byly 2 mapki i wybor pokemona... tyle. Co sie zmienilo? Mam nadzieje ze twoje podejscie do ludzi. Jesli bedziesz sluchał rad uzytkownikow i wprowadzal je w zycie bedzie dobrze, jesli bedziesz wprowadzal 'stamine' i inne ograniczenia to nie licz na tlumy. Lepiej pograc w wersje gameboyowa lub wersje konkurencji ' bez staminy'. Czekam na rozwiniecie dyskusji :)

Witajcie. Owszem macie rację, z powodów osobistych byłem zmuszony zawiesić projekt, co nie znaczy, że nie robiłem nić przy silniku gry bo parę godzin tygodniowo spędzałem czasu na programowaniu. Teraz jestem skory odpowiedzieć na wszystkie pytania w razie czego można pisać na nr telefonu : 783764174. Gra nie jest jeszcze dokończona, na tą chwilę mamy w 100 %:

- System zadań, przynieś, zanieś, pozamiataj..

-System osiągnięć

-System przedmiotów

-Bag pokeonów , przedmiotów.

-Sklepy , Skupy

Stamina owszem jest, ale po wykorzystaniu 3 godzin gry dziennie poza miastami, można dalej łapać pokemony, ale bez doświadczenia .

ps: poszukuję osoby, która poprowadzi zrobi stronę gry na fb i ją poprowadzi.

Stamina to RAK gier przegladarkowych. Universum pokemonow nigdy, ale to przenigdy nie powinno byc ograniczane. Look at PokeMMO.

Masz rację, jeżeli masz jakąś inną propozycję, dotyczącą staminy proszę o jej przybliżenie :)

Proszę o jakieś unikalne propozycję rozwoju systemów gry. Coś co może przyciągnąć graczy :) Pozdrawiam Tobi :)

A wiadomo coś o starcie czy to tylko zapowiedz tego co bedzie bo już jedna zapowiedz była? :)

A co do pomysłu z staminą to może każdy pokemon posiada poziom zmęczenia ( max 100 ) każda walka to jeden punkt zmęczenia a by je zregenerować to trzeba wysłać pokemona do pokecentrum na 1h.

Jesli ma byc juz stamina bo tak twoja wizja tego wymaga, przydalaby sie opcja zdobycia jej za free np w walkach w gymach lub jakis turniejach, ew w postaci perka w gildii ktory bedzie sie rozwijal ( im wyzszy lv tym szybszy regen staminy) zas limit staminy powinien zostac tak zwiekszony aby gra wystarczyla nawt do 5h.

Stamina będzie, ale nie będzie można kupić jej za kasę :) Spokojnie szansę będą dla wszystkich wyrównane :P Oczywiście będzie można zdobyć ją w przedmiotach za osiągnięcia itp :)

Witaj. Mam dwa pytania do Ciebie Tobi odnoście testów gry..

Będą jakieś testy zamknięte/otwarte gry?

Przewidywany czas do tych testów jeżeli się takie pojawią?

Tak testy się odbędą zaraz po tym jak ukończę system walki. Pozdrowienia dla guru :) Który czarno widzi mój projekt :P

A system walki to jaki bedzie? Licze na klasyke GBC. Bo atak za atak bez ingerencji nie ma sensu. Znudzi to w trymiga.

Tak, tak system walki będzie podobny, ale nie identyczny. Mam parę pomysłów na rozwinięcie tego z gba.

Czyli 4 ataki do wyboru ( oczywiscie pod autorskimi nazwami - prawa autorskie )? A bedzie drzewko skilli i perkow pokemona i gracza? Motyw RPG tez fajny. Nawet rozdawanie stat bedzie spoko.

edit. a stara lista beta testerow aktualna?

Tak, Tak

Kreator postaci bardziej dopracowany czy atak klonow?:)

atak klonow z mozliwoscia zmiany skina :)