WOW <exNostalrius> ::: ALLIANCE ::: <Tajna Kancelaria> rekrutuje :::: na fresh realmie <Zeth'Kur PvP> ::::

Link do serwera:

https://elysium-project.org

Realm:
Zeth'Kur PvP

Strona konfliktu:

Alliance

Nazwa gildii:

Tajna Kancelaria

Do kogo pisac po inv?
1. Lukasz, Lehu

2. "o" -> Tajna Kancelaria i napisac do kogo kolwiek

3. Wejsc bezposrednio na nasz teamspeak (kanaly ogolne lub tajna kancelaria) i lapac kogos po inva


TS3 IP: tnsguild.pl

up

zapraszamy ALLIANTOW na ts. :

vanilla.net-speak.pl

No ja się piszę, godzinkę wcześniej wejdę.

@Edit, a nie zapomniałem że w tych godzinach jestem umówiony, będę dopiero pod wieczór ;/ fvk

Wyśmienicie, być może do Was dołączę, planuję dwarf priesta na ten moment.

np. nie wiadomo czy nie bedzie kolejek itd. Spoko sie nas troche zbierze/zebralo.

TS :Dw opisie kanalu znajdziecie ala ElvUI caly addon+quest addon, idealny na start bo praktycznie nie trzeba configorowac i ma co potrzeba.

vanilla.net-speak.pl

vanilla.net-speak.pl

No i zachciało mi się grać warlockiem :o

Ts podany wyzej

Większość Polaków siedzi w gildii na Elysium w Hordzie, ale powodzenia na nowym realmie, kiedyś pewnie i tak je połączą.

10+ online, niech sobie siedza na elysium, kogo stricte pl interesuje.

Nie wiem Co Ty chcesz laczyc, jak Wy macie pelne kolejki i overpopulated 3x jak na vanille.

Wy myslicie ze 11 000 online to + na vanilii(+kolejki) ? :D przeciez to katorga

Status: Online
		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Population: 11395
		</div>

		<div style="height:20px;background-color:rgb(245,245,245);margin-bottom:0px;">
			<div style="float:left;width:154.063px;height:20px;font-size:12px;line-height:20px;color:rgb(255,255,255);text-align:center;background-color:rgb(91,192,222);">
				46%
			</div>

			<div style="float:left;width:183.422px;height:20px;font-size:12px;line-height:20px;color:rgb(255,255,255);text-align:center;background-color:rgb(217,83,79);">
				54%
			</div>
		</div>

		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Server Time: 19:53:53
		</div>

		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Uptime: 1 hour 34 min 26 sec
		</div>
	</div>
</div>
		</div>

		<div style="font-size:22px;">
			Zeth'Kur PvP
		</div>
	</div>

	<div style="padding:10px 15px;">
		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Status:<span> </span><span style="color:rgb(134,192,64);">Online</span>
		</div>

		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Population: 5434
		</div>

		<div style="height:20px;background-color:rgb(245,245,245);margin-bottom:0px;">
			<div style="float:left;width:164.828px;height:20px;font-size:12px;line-height:20px;color:rgb(255,255,255);text-align:center;background-color:rgb(91,192,222);">
				49%
			</div>

			<div style="float:left;width:172.656px;height:20px;font-size:12px;line-height:20px;color:rgb(255,255,255);text-align:center;background-color:rgb(217,83,79);">
				51%
			</div>
		</div>

		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Server Time: 19:53:53
		</div>

		<div style="margin:7px 0px;font-size:12px;">
			Uptime: 2 hours 55 min 7 sec
		</div>
	</div>
</div>

Lepsze kolejki jak singleplayer, w końcu to mmo. Nie chcę nic łączyć tylko mówię, że na pewno po dłuższym czasie online spadnie tak samo było na Kronosie i będą łączyć serwery przecież wiecznie nie będzie tyle ludzi, to tylko teraz jest takie bum. Ale to pewnie w dalekiej przyszłości. Sporo nowych przyszło także z globala, ale uciekają jeszcze szybciej bo im za ciężko, peszek ;<

Lepsze kolejki jak singleplayer, w końcu to mmo. Nie chcę nic łączyć tylko mówię, że na pewno po dłuższym czasie online spadnie tak samo było na Kronosie i będą łączyć serwery przecież wiecznie nie będzie tyle ludzi, to tylko teraz jest takie bum. Ale to pewnie w dalekiej przyszłości. Sporo nowych przyszło także z globala, ale uciekają jeszcze szybciej bo im za ciężko, peszek ;&lt; 

przestan plakac, czlowieku jaki single player 6000 online. Jak sobie lubisz stac pod kwiatkiem 15min lub czekac w kolejce 3h, to Twoja sprawa. Dupcia boli, ze do Was nie wbilismy czy co?

powyzej 3000 graczy na 60lv na vanilli to katorga, pewnie u nas tyle bedzie. U was bedzie 6000 - pieklo.

zapraszamy alliantow, nasze +/- 10osob ma 8-10lvle

fajnie się gra polecam każdy pomaga sobie i tłumaczy co i jak ;->

tez zapraszam na teamspeak

fajnie się gra polecam każdy pomaga sobie i tłumaczy co i jak ;-&gt;

tez zapraszam na teamspeak

Dokladnie, jestesmy wyrozumiali. Expimy razem w miare mozliwosci, zeby bylo przyjemniej. Obecnie jest nas 10, mamy zalozona gildie i teamspeaka. Czekamy na confirm od aliantow z Ely czy przejda, jezeli tak zmergujemy sie pod ich sztandarem, wiecej info JUTRO wieczorem.

Zapraszamy all, "o" -> Husaria i kogos poprosic o inva, lub zapraszam na ts podanego wyzej.

przestan plakac, czlowieku jaki single player 6000 online. Jak sobie lubisz stac pod kwiatkiem 15min lub czekac w kolejce 3h, to Twoja sprawa. Dupcia boli, ze do Was nie wbilismy czy co?

powyzej 3000 graczy na 60lv na vanilli to katorga, pewnie u nas tyle bedzie. U was bedzie 6000 - pieklo.


Kto tu ma ból d*py? bo jak na razie to ja normalnie piszę, życzyłem powodzenia na nowym realmie a ty się z jadem rzucasz i spinasz nie mam pojęcia nawet o co :) Inteligentny też zbyt nie jesteś skoro nie potrafisz zrozumieć, że chodzi mi o liczbę online za rok/dwa+ a nie teraz, ale dalej pieprzysz swoje nie rozumiejąc o czym piszę. Skup się na czytaniu co napisałem zamiast szykować już odpowiedź na miarę gimbusa "płaczesz, boli d*pa", masz jakieś problemy ze sobą czy jak? Ja podaję analogiczną sytuację jaka była na K1 kiedy otworzyli K2. Tutaj tak samo za powiedzmy rok/dwa+ może być na elysium zamiast 11k -> 4k i na nowym zamiast 5k -> 2k i wtedy mogą chcieć to połączyć bo nikt nie chce utrzymywać za swoje tylu realmów myślisz, że jak ty sobie grasz za darmo to oni też nic nie muszą płacić? Ale nawet jakby to połączyli to nic to nie zmienia, więc dalej nie rozumiem z czego robisz taki wielki problem :(

Abstrahując lekko od tematu, czy totalny newbie, który nie miał styczności nigdy z WoW'em, odnajdzie się na tym serwerze?

WoW czy nie WoW co za roznica ? Jezeli grales keidys w mmorpg nie bedzie problemu niczym sie nie rozni od standardowych tytulow.

Abstrahując lekko od tematu, czy totalny newbie, który nie miał styczności nigdy z WoW'em, odnajdzie się na tym serwerze?

tak

Czy istnieje jakiś odpowiednik polskiej gildii, ale po stronie Hordy i na jakim serwerze? Alluchy mnie nudzą, a ze znajomych na razie gram samemu.

Cześć. Nigdy nie grałem w WOWA i chętnie bym pograł bo mam teraz tydzień urlopu tyle że nie wiem gdzie pobrać te grę? pomoże ktoś?

czekac w kolejce 3h

Co? Czekaj czekaj, wczoraj stałem w kolejce ~20 minut (ponad 3k osób było przede mną). osobiście wolę to niż otworzyć AH i nie mieć co kupić z braku wystawiających przedmioty graczy.