Sugestie odnośnie nowego stylu forum

Tutaj zgłaszajcie co można jeszcze poprawić w stylu MMORPG v2. Jeśli napotkacie jakieś błędy, prosiłbym o screena i opis owego błędu.

2017-01-15_202754.jpg

pod cytatem powinien byc akapit

2017-01-15_202821.jpg

linki powinny byc podswietlane na czerwono

2017-01-15_202852.jpg

Nazwy działów powinny byc na równi z opisami

Formatowanie 1920x1080 jak zawsze leży:

Zmienić kolor/wyrównać do jednej strony/rozciągnąć.

Po kij jest to czerwone?

Planujecie może zostać kolejnym RedTube? Po co tyle tego czerwonego? Aż boli na to patrzeć:

Lista postów w temacie się nie aktualizuje (zrobione po napisaniu przeze mnie tego posta):

QQserXZ.jpg

O czerwonym już mówiłem, teraz tylko zaznaczę:

Do tego "Znajdź zawartość" i "Obserwuj użytkownika" nie pasują do ramki.

Męska decyzja, albo liczymy post otwierający temat, albo nie:

WYGemca.jpg

@Might Tay Mi lista postów normalnie się aktualizuje. A co do pierwszego zdjęcia, to był to zamierzony efekt czarnej otoczki.

Nie zmienia to faktu, że wygląda to źle. Na poprzednim też tak było, ale nie raziło w oczy, bo cały wygląd forum był czarny, teraz jest niebieski i te czarne paski po bokach.

Ja dalej mam tutaj 1 post z poziomu Strony głównej.

Osobiście myślę, że ilość forów/podforów, która mieści się na ekranie jest zdecydowanie zbyt mała - na górze i dole każdego z nich jest bardzo dużo wolnego miejsca, może by tak je nieco ścisnąć? Na ekranie o wysokości 1080 mieści się ich zaledwie 8, co jest dość problematyczne przy ich mnogości, zwłaszcza w kategoriach "Gry MMO" i "Gry SemiMMO". Moim zdaniem optymalną liczbą byłoby tak ze 14 do 20 naraz widocznych forów.

Dwie rzeczy tak na szybko, chyba najbardziej rzucające się mi w oczy:

forum jest za szerokie i do dolnych działów trzeba scrollować i scrollować, i scrollować...

giphy.gif

oznaczenie nowych postów w działach jest ledwo widoczne, żeby nie powiedzieć, że wcale.

pod cytatem powinien byc akapit

 


 

linki powinny byc podswietlane na czerwono

 


 

Nazwy działów powinny byc na równi z opisami

Naprawione

Formatowanie 1920x1080 jak zawsze leży:


Zmienić kolor/wyrównać do jednej strony/rozciągnąć.

 

Po kij jest to czerwone?


 

Planujecie może zostać kolejnym RedTube? Po co tyle tego czerwonego? Aż boli na to patrzeć:


 

Lista postów w temacie się nie aktualizuje (zrobione po napisaniu przeze mnie tego posta):


 

O czerwonym już mówiłem, teraz tylko zaznaczę:


Do tego "Znajdź zawartość" i "Obserwuj użytkownika" nie pasują do ramki.

 

Męska decyzja, albo liczymy post otwierający temat, albo nie:

Czerwony z dwóch miejsc wyrzuciłem. Forum nie będzie rozciągnięte tak, jak to zasugerowałeś. Posty się aktualizują, jednak czasami chwilę to trwa, aby widget się odświeżył. Naliczanie postów w temacie nie jest już czymś, co mogę zmienić, to już silnik. Postaram się coś wymyślić.

Osobiście myślę, że ilość forów/podforów, która mieści się na ekranie jest zdecydowanie zbyt mała - na górze i dole każdego z nich jest bardzo dużo wolnego miejsca, może by tak je nieco ścisnąć? Na ekranie o wysokości 1080 mieści się ich zaledwie 8, co jest dość problematyczne przy ich mnogości, zwłaszcza w kategoriach "Gry MMO" i "Gry SemiMMO". Moim zdaniem optymalną liczbą byłoby tak ze 14 do 20 naraz widocznych forów.

Popracuję nad tym, aby działy były mniejszego rozmiaru ;)

Dwie rzeczy tak na szybko, chyba najbardziej rzucające się mi w oczy:

 

forum jest za szerokie i do dolnych działów trzeba scrollować i scrollować, i scrollować...


 

oznaczenie nowych postów w działach jest ledwo widoczne, żeby nie powiedzieć, że wcale. 

To samo co w przypadku Mac'a, mam pewne rozwiązanie, ale może być ono zbyt drastyczne. Postaram się coś wymyślić.

Troszkę za mało kontrastuje cytat od normalnej wiadomości. Między cytatami bardzo łatwo można przeoczyć treść niecytowaną.

@edit: choć to może być z powodu wklejonych grafik

Słaba widoczność tematów w których są nowe odpowiedzi, prawie zerowa

@unlucky mógłbyś zrobić screenshota? U mnie wygląda to normalnie.

Słaba widoczność tematów w których są nowe odpowiedzi, prawie zerowa

Dodane ikony, które zaznaczają, gdzie są nowe posty.

I teraz jest spoko ;) Dziękuje @Aeth

Jak dla mnie zmiana zdecydowanie na plus, jakoś lepiej mi się przegląda i wyraźniej widzę czego jeszcze nie zdążyłem przeczytać :)

Nie da się zmieniać stron w tematach za pomocą wyboru numeru strony. Wieczny loading screen.

Zauważone zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej.

Nie da się zmieniać stron w tematach za pomocą wyboru numeru strony. Wieczny loading screen.

 

Zauważone zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej.

Znany problem, to nie wina nowej skórki. Dziś to naprawię.

@Aeth @Might Tay naprawione.

Nie wyświetla się nazwa tematu, w którym ktoś używa odwołonia do nicku:

Tutaj zgłaszajcie co można jeszcze poprawić w stylu MMORPG v2. Jeśli napotkacie jakieś błędy, prosiłbym o screena i opis owego błędu.