Konkurs od Administracji!

Witam!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą ciekawe (oraz przydatne w przypadku niektórych) nagrody.

Tematem konkursu będzie rysunek (Zarówno w formie papierowej jak i multimedialnej), praca każdego typu się zalicza. Tematyką rysunku jest "mmorpg" - po prostu, wszystko co związane z tymi 6 literkami, dajcie się ponieść wyobraźni i twórczości. Mogą one występować w formie komiksu, obrazku, na poważnie, dla beki, wszystkie prace są brane pod uwagę i oceniane subiektywnie przez Aetha, Narcyzoju i mnie. Dodatkowym wymogiem jest podpis (Waszym nickiem) z dopiskiem w postaci tytułu MMORPG, którym się inspirowaliście (Lub po prostu napisem MMORPG, jeżeli praca jest wykonana "z głowy"), chodzi o to, aby unikać kradzieży/plagiatów/itp.

Wyniki podam 29 stycznia! Nagrody w konkursie:

* -1 warn (Jeśli ktoś takowy posiada) dla każdego uczestnika konkursu jako nagroda "za wzięcie udziału".

* Usunięcie wszystkich warnów (Jeśli takowe posiada) oraz kod na grę niespodziankę dla jednej osoby z największą ilością "lajków" od innych użytkowników.

* Usunięcie wszystkich warnów (Jeśli takowe posiada) oraz kod na grę niespodziankę dla jednej osoby wybranej przez administrację.

Powodzenia!

XD

DSC_0071.jpg

wyrwi z taczką.png

d22cf93a29.jpg

Przypominam o podpisywaniu prac Waszym nickiem z forum i dopiskiem w postaci tytułu gry, lub napisu "mmorpg" w przypadku, kiedy praca jest zrobiony z głowy. Dużo osób o tym zapomina dając naprawdę ciekawe prace.

Bez tytułu.png

"Mimo, że... (dalsza część tekstu nieczytelna) ....mam nadzieję, że wiesz, że nie będzie on brany pod uwagę przy ocenianiu, bo nie jest to Twój rysunek tylko mem z internetu z doklejonym avatarem guru."

No cóż, w takim wypadku zostaje mi tylko jedno...

konkurs_zpska0d7qcu.jpg

Copyright © 2017 OGHR3N. All rights reserved.

Ja mam concept art gry MMO, której nie ma ale bardzo bym chciał żeby się pojawiła. Art przedstawia moją wizję Wrocławia w świecie Fallout'a bo czy nie było by fajnie jakby akcja gry odbywała się na całej Ziemi nie tylko w USA?

na konkurs.jpg

Bez nazwy-1.jpg

ddd.jpg

Wiem że seria Dark Souls nie jest typowym przedstawicielem gatunku mmorpg, ale jest to rpg z dodatkiem trybu multiplayer więc chyba się liczy (praca wykonana w programie photoshop).

Musiałem dodac 0 w paincie ponieważ na koncu byla 1 mój błąd

konkurs.1_jzzpl.jpg

:D Dodałam coś od siebie <3

16128239_1290931764296911_1240637794_n.jpg

Po rozmowie z Aethem i Narcyzem stwierdziliśmy, że skoro to konkurs "RYSUNKOWY", to wszelkie memy, obrazki z generatorów, itp. będą dyskwalifikowane.

Mu_Legend_MMORPG.png

fajnie ze mmo to nie tylko gra do tracenia czasu ale i inspiracja. Rysunek powstal 4 lata temu jak konczylem pykac w wowa a zaczynalem rysunek :D

dwarf.jpg