Zestaw komputerowy 7-8k

Witam.
Tak jak w temacie, jako że jestem kompletnie lewy w składaniu zestawów, zwracam się do Was drodzy forumowicze o pomoc w złożeniu takowego zestawu. ( Zazwyczaj pytam znajomego który sobie sam składa ale jestem ciekawe tez innych opinii/propozycji :) )
Cena 7000-8000 zł.
Służyć ma głównie do grania.
Najlepiej jakby można było go zakupić przez Morele ( najbardziej mi odpowiada przesyłka )
( chodzi mi o gotowy zestaw z wszystkimi pierdołami tak żebym go tylko uruchomił i o nic się nie martwił ;) ) Chodzi mi tylko o samą skrzynkę, monitory i inne rzeczy to osobna sprawa :)

Pozdrawiam

Zestaw dla przecietnego gracza

http://www.morele.net/inventory/info/Yvwqof/

Ja bym zjechał z HDD do 1TB i dołożył do samsunga 850 Pro 256. 10lat gwarancji albo 150TBW. HDD to zawsze można dokupić a wymieniać SSD to wydatek większy. Gdzie 750evo ma 3lata albo 70TBW.

czywiscie wszystko mozna mi tam rybka kwota 8000 wiec jest coo przerabiac

Mi się wydaje, że w zestawie od majstra lepiej byłoby zmienić procesor na 6700K, dysk zamienić na wersję 1TB

Jest sens brania takiej płyty głównej? Wydaje mi się, że ta była by lepsza https://www.morele.net/plyta-glowna-asus-z170-pro-gaming-z170-quadddr4-2133-sata3-hdmi-dvi-dp-usb-3-1-atx-707313/

170 ma crossfireX i SLI, 270 ma tylko Crossfire

Po kilku latach mógłby dokupić 2 kartę i znowu miałby skok mocy.

@majster008Chyba, że tak.

Mi się wydaje, że w zestawie od majstra lepiej byłoby zmienić procesor na 6700K, dysk zamienić na wersję 1TB 

Jest sens brania takiej płyty głównej? Wydaje mi się, że ta była by lepsza https://www.morele.net/plyta-glowna-asus-z170-pro-gaming-z170-quadddr4-2133-sata3-hdmi-dvi-dp-usb-3-1-atx-707313/ 

170 ma crossfireX i SLI, 270 ma tylko Crossfire

Po kilku latach mógłby dokupić 2 kartę i znowu miałby skok mocy.

Juz widze ... Jak ktos kupuje sli ....

A zreszta taa plyta ma as 3 x 16 wiec sli tuu tez jest mozliw.

A zmiana kaby na lake sky lake .... Gdzie roznica too 50 zl a potencjalnie lepsze OC jest po stronie kaby lake...

Niestety jest sens brania tej plyty bo jest kompatybilna z kaby lake ...

A Z170 wymaga platnego upgrade...

Take Oto cudo pod socket 2011 v3 (zarąbiste mozliwosci OC ! procka ramu jak i karty !) a nie tak jak panowie z morale net proponują 1151

312312.png

ja bym stawiał na seasonic (zasilacz) np serii prime sam na takiego poluję jak będą jakieś obniżki cenowe

do tego zmiast zotaca jednak msi choć ten zotac tez jest dobry

co do 2011 jest jednak dla entuzjastów którzy znają się na rzeczy

niestety sli nie daje już takich przyrostów mocy jak np. na serii 4xx więc opłacalnym pomysłem jest brak mocy albo zdecydowanie mniej niż by się wydawało i mało supportu w grach(dla sli) itd. ? najlepiej przeprowadzić sprzedaż aktualnej i kupienie nowej mocniejszej = odrazu będzie mniej problemów

A ja proponuję zapoznać się z tym materiałem :) ...

Pozdrawiam .

Witam.
Tak jak w temacie, jako że jestem kompletnie lewy w składaniu zestawów, zwracam się do Was drodzy forumowicze o pomoc w złożeniu takowego zestawu. ( Zazwyczaj pytam znajomego który sobie sam składa ale jestem ciekawe tez innych opinii/propozycji :) )
Cena 7000-8000 zł.
Służyć ma głównie do grania.
Najlepiej jakby można było go zakupić przez Morele ( najbardziej mi odpowiada przesyłka )
( chodzi mi o gotowy zestaw z wszystkimi pierdołami tak żebym go tylko uruchomił i o nic się nie martwił ;) ) Chodzi mi tylko o samą skrzynkę, monitory i inne rzeczy to osobna sprawa :)

Pozdrawiam