Gothic 2 Multiplayer |Kyrmir 2 |


Każdy z nas (fanów Gothica) na pewno marzył o rozgrywce multiplayer. Od około 1.5 roku jest możliwość gry na takowym serwerze!


https://kyrmir.eu/

maxresdefault.jpg
Nie wiedziałeś? Nie martw się, wielu też nie wiedziało, aż do tej pory.

Serwer jest często aktualizowany, nie dawno czyli dnia 25.12.2016 na serwerze został wydany jeden z największych Update w historii serwera!


Co zrobić, żeby zagrać? Już tłumaczę:
1. Musisz posiadać grę Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. (z systempack najlepiej 1.6)
2. Pobierasz i instalujesz gmp.exe (gothic multiplayer)
3. Wchodzisz na stronę https://kyrmir.eu/ klikasz forum i następnie temat pod tytułem "Jak zagrać na Serwerze". Jest tam wyjaśnione krok po kroku, co trzeba zrobić by cieszyć się rozgrywką w trybie multiplayer.


Co oferuje serwer?

Oferuję między innymi spełnienie marzenia jakim jest gra w Gothic multiplayer, przemiłą atmosferę, klany z własnym Ts3, aktywną administrację i wiele wiele innych wspaniałych rzeczy dla których warto zagrać!

To ty podejmujesz decyzję, czy będziesz łucznikiem, kusznikiem, wojownikiem (posługującym się bronią dwuręczną) czy też rycerzem (posługującym się bronią jednoręczną).

Grałem od dwóch edycji i polecam. Przyjemne levelowanie postaci (można expić z innymi osobami poprzez party), system trofek, dużo broni i pancerzy. Na prawdę polecam zajrzeć :)

Świetna atmosfera, ludzie i administracja :D Grałem praktycznie od początku

jest na serverze jakaś fabuła albo jakiś konkretny cel grania niż tylko wbijanie expa?

Tak, są normalnie misję, mówię ci jak zaczniesz nie będziesz chciał przestać. Głównym atutem jest atmosfera ;)

Hmmm.... jak wygląda populacja na serwerze? Ile ludzi bywa zalogowanych jednocześnie? I czy mapa jest jakoś zmodyfikowana? Czy występują tu potwory? Nie potrafię sobie wyobrazić mapy z G2:NK zaludnionej setkami graczy bijących moby....

setki graczy nie ma wiec spokojnie.Jest to cos czym warto sie zainteresowac ;)

Za swoich czasów grałem kiedy na scenę wszedł w ogóle GMP:A/GMP, ale wtedy nie było potworów, nic tylko praktycznie masa błędów i zabijanie się nawzajem. Zasysam i zaraz wbijam zobaczę co się zmieniło.

moje pierwsze rpg ktore za pierwszym podejsciem przeszedlem do konca. Magia tamtych czasow, no wlasnie tamtych. Porwal mnie wir nowej grafiki, non target, wiec to juz nie dla mnie. Ale podziw, za spelnione marzenie! ;)

Jak prezentuje się fabuła? Dużo nawiązań do oryginalnej sagi Gothic?

Faktycznie wygląda kozacko. Jakby jeszcze ktoś kaski sypnął i zrobić takie coś profesjonalnego to byłby hit.

8593b007ae2240e3957a1ffd82bdf5ae.png

Pytanie żeby grać w gothic multiplayer trzeba mieć oryginalnego gothica ??

mam na czerwono GMP R12 Brak odpowiedzi serwera.(czy jakoś tak)

Słuchajcie serwer jest świetny. Gram na nim od jakiegoś czasu i obecnie jest jeden problem gdyż pewien haker uwziął się na administracje za to, że został zbanowany i atakuje ciagle serwer. Na szczęście administracja serwera nie poddają się i niedługo go namierzą, więc problemy z połączeniem wynikają tylko i wyłącznie z tego faktu. Jednak nie trwa to dłużej niż godzinę. Zapraszam do gry wszystkich, jakby była potrzebna wiedza albo kasa na start to pisać nick w grze : quenti. Pozdrawiam :)

Jako że temat spośród nielicznych tutaj mnie zainteresował, pytanie:
Co w przypadku gry w wersji na steam, czy obowiązuje taki sam schemat instalacji?

Dobrze wspominam serwery w GMP. Fabuła, rangi, Role Play :) Dobrze słyszeć, że dalej społeczność bawi się z gothic 2 po sieci :)

Jak z populacją ?

Grałem z 4 godziny temu i licznik pokazywał około 50 graczy online.

Serwer od lat praktycznie stoi w miejscu. Zbugowane moby, brak balansu w grze, co potem skutkuje lvl'ami graczy 80-100 w bardzo szybkim tempie.

Wspomnę też, że jakiś czas temu na serwerze był regulamin bicia mobów.