Szukam chętnych do gry

Witam,
Znalazły by się chętne osoby, które zaczynają lub zaczęły przygodę z Terą.?
Wszystko obojętne jaki serwer Eu czy Na, dostosuje się, byle by sie ekipa znalazła ; )
Ktoś reflektuje.:P

pozdrawiam

W sumie to mógłbym spróbować, nigdy w Terę nie grałem, więc nie wiem z czym to się je, ale z ludźmi zawsze milej chyba :D

Więc w skrócie - piszę się na to! Z serwerem niestety nie powiem ; ;

Też nie umiałam się zdecydować na jakim kliencie. Ściągam jednak wersje NA , mam nadzieję, że nie będzie dużych pingów ;)


Btw, Ktoś jeszcze chętny do wspolnej gry ?

Hej, szkoda że poszliście na NA, ja gram na EU i dobrze się bawię, co do pingów na NA ja osobiście nie mogłem się przyzwyczaić ale jest grywalnie. Jak by ktoś szukał kompana na EU serwer Killian to zapraszam nick Lenna (Ninja).

To ja zaproszę na serwer Celestial Hills, akurat mam w planach lvlować dwie postacie.

Jeżeli będziecie chętni to zapraszam na pw, podam discorda. :)

To gdzie w końcu wylądowaliście? Pograłbym też od zera :)

Ściągnięta mam wersje na Amerykańskim , serwer Celestial, Pve-roleplay,
choć się zastanawiam czy nie lepszy byłby pvp MT

Witam, Czy ktoś gra na wersji EU, killian??lub jest chętny zaczać :))

( Musialam zrezygnowac z wersji NA)

Właśnie kilka dni temu pobrałem ową grę, ale świadomość gry solo zniechęca mnie nawet do włączenia gry. Podaj server na jakim gramy, i jaki masz lvl, byłoby miło zacząć od zera razem, i w PT powoli sb questować.

Ps. Oczywiście na servie EU.

Tera EU
Serwer: Killian
IGN: Muminek.Rogaty
Mam teraz wolne więc mogę wbijać o różnych godzinach, chętny do wspólnej gry z kimkolwiek :)

chętnych do wspólnej gry na wersji eu zapraszam tutaj

Witam,
Znalazły by się chętne osoby, które zaczynają lub zaczęły przygodę z Terą.?
Wszystko obojętne jaki serwer Eu czy Na, dostosuje się, byle by sie ekipa znalazła ; )
Ktoś reflektuje.:P

pozdrawiam